Marc Antonio• 18 октября 2024

Запитання до людей щодо стосунків. Як ви думаєте?

Моя 40—річна мама (на даний момент), вже більше року проживає у Німеччині, а 18—річний я сиджу в Україні разом з бабусею пенсійного віку. В мене немає батька, оскільки мама виховувала мене власноруч. Я працюю і навчаюсь і останнім часом ми з нею спілкуємось лише 1 раз на 2 тижні максимум. Я слідкую за її соціальними мережами і знаю, що в неї хтось зʼявився, а саме чоловік , він місцевий. Німець, згідно з даними на його сторінці йому 45 років. У них багато суспільних фото, як у Фейсбук так і в Інстаграмі, особливо з початку цього року , але це звичайні фото , ніби вони колеги. Я не зовсім розумію, що це за стосунки? Але хочу запитати, як ви думаєте, чи є вірогідність, що вони вже бачили один одного голими?
ВундерКИНГ• 18 октября 2024
Ви хворий? То ваш відчим

Баба Йога• 18 октября 2024
А на суспільних фото не видно нічого?
АБВГДэшница• 18 октября 2024
Навіщо Вам ця інформація? Бачили або не бачили - це їх справи. Не Ваші.
Меряю линейкой• 18 октября 2024
Якщо бачили то що?
Моська-слон• 18 октября 2024
У вас проблема с онлайн переводчиком. Не мучайтесь, пишите как умеете.
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
А на суспільних фото не видно нічого?
Ні) ну там немає поцілунків і так далі) прості фото
АБВГДэшница• 18 октября 2024
І ще хотіла запитати: як це власноруч (тобто власними руками) виховувати? І суспільні фото - це там, де все німецьке суспільство зображене?

Моська-слон• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Вы должны комментарии оставлять,не забывайте каждый раз писать,это сын.
Сонячний зайчик• 18 октября 2024
Я думала ви хвилюєтесь, що з мамою звʼязок втрачаєте, а ви про інше….. Нащо це вам? Що воно вам дасть? Мама і ви це окремо, а мама і її особисте життя це також інша історія. Чому вона вас не забрала з собою? Вона за два роки не приїжджала до вас?
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Так я про це і кажу, що вона обрала когось замість мене
Фрекен бок• 18 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
А на суспільних фото не видно нічого?
Там только суспильство 🤷‍♀️
Баба Йога• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Так , чого ви переживаєте, то просто дружба. З вашим татом подружила, тепер ще з кимось подружить. Не відволікайтесь від освітнього процесу, вам ще багато треба вивчити і осмислити. Почніть з ’ тролінг’ для новачків.
Фрекен бок• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
В смысле - вместо? Вы ж сын, а не муж
Меряю линейкой• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
А до чого питання про ’бачили одне одного голими’?🤦
Фрекен бок• 18 октября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ну раньше она сына голым видела, а теперь - другого мужика )))
автор Marc Antonio • 18 октября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Я маю на увазі у них інтим і стосунки, чи дружні відносини?
Почемучка• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Какой интим в 40 лет?
Меряю линейкой• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Ви ж спілкуєтеся з мамою, хоч і не часто. Будьте дорослим - запитайте напряму, якщо вас це дуже цікавить.
ЭтаваНиМожетБыть• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
ви хворий

ЭтаваНиМожетБыть• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
так вона вас довічно наглядати не повинна
Каркуша Клара• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
А мала лише вами голим милуватися?
17bob• 18 октября 2024
Мама Вас выростила, ничего Вам не должна. Не надо чувствовать себя брошенным! Занимайтесь своей жизнью!
Все силы на учебу - єто ваше будующее! Поддерживайте бабушку! Жизнь рано или позно все расставит на свои места!

Пы.Сы. Если бабушке 80+ оформляйте опекунство!
17bob• 18 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Ваша мама взрослая девочка. НЕ обрала когось замість вас, а встретила хорошего мужчину! Просто тяжело быть одному.
Неужели вы желаете ей одиночества!?
Ласунка• 18 октября 2024
Новый озабоченный тролль с фиксацией на матерях-одиночках.
Ласунка• 18 октября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Точно.
Мама, ты с дядей Отто уже раздавались в одной комнате? Друг друга голыми видели?
Алесс• 18 октября 2024
Власноруч
Меряю линейкой• 18 октября 2024
Ответ дляЛасунка
Точно.
Ну, можна так...якщо він збоченець.

А можна як дорослі спитати чи в стосунках вони, чи це серйозно.