Королева спама• Изменено 18 октября 2024

Чому так лікарі не люблять коли людина розбирається в хворобі?

Я прийшла обізнана саме в ліках, коли володієш інформацією по своїй хвороб..
Лікар грубо відповіла не лізьте туди куди вас не просять
Я попросила інші ліки виписати , бо ті що пила не підходять
Сказала можливо такі і такі
Вона як звір стала
Бляха це консульт за 3000 грн на секундочку..
Научительница• 18 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Щоб розбиратися в тому чим займається і звісно заробляти , якщо знання та досвід топові
курсы тоже по 1000 долларов минимум

Пусин Кукин• 18 октября 2024
Есть разные врачи - бестолочи, просто врач и врач от бога
С этим трудно спорить
Но не согласна что все врачи по умолчанию бестолочи, а все пациенты с гуглом - светилы
Ну а то что врач желает смерти пациента - вообще бред несусветный
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
вы тогда выучите анатомию,физиологию,гистологию,патанатомию,патфизиологию ,биохимию,фармакологию и т п -тогда будет более менее понятное представление о организме
Вот это все должны хорошенько выучить врачи, это их обязанность.
Цветочница• 18 октября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Не знаю, за всю жизнь со всеми врачами был контакт и они были рады, что я разбираюсь и со мной можно говорить на нормальном медицинском языке.
Близкие контакты третьей степени))
БезникаяЯ• 18 октября 2024
Ответ дляСердючка
То ви можете спілкуватися на рівних чи ні ? Враховуючи що все вище перелічене не вчили ?
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Видимо, дозировка была большая, плюс как все бады и лекарства имееют ряд противопоказаний и нежелательных эффектов. Там основное ударение на сосуды, вероятно у вас спазмировались на фоне приема...
Скорее всего так и было.
БезникаяЯ• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
курсы тоже по 1000 долларов минимум
Звісно все якісне - дорого
Безкоштовно тільки конспект від бабки - хроніка в районці
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Мне не нужно общаться с врачами на равных. Я иду, чтоб мне оказали квалифицированную помощь и плачу за это немалые деньги. А в итоге приходиться самой во всем разбираться.
Удальонка• 18 октября 2024
Ответ дляMarmu
Автор, вам може тільки здаватися, що ви знаєте. Хоча висказати, що вам погано від ліків (чи чому не підходять?) - це нормально. Є ще різні лікарі. Мій модний психіатр буде розповідати-відповідати і морду не корчить
Ну психіатру за фахом належить вислуховувати будь-яку маячню

Научительница• 18 октября 2024
Ответ дляСердючка
эти книги есть на олх,можете купить себе чтобы хоть чуть разбираться
Баба Йога• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
врачи ж тупые,не правильно лечат,только бабло бы выкачать,в интернете все написано
у мене племінниця навчається в мед академії, то розказує як там учаться майбутні лікарі.
тут уже стає життєво необхідно самостійно в усьому розбиратись, бо залікують до цвинтаря
ПлюшкамиБалуюсь• 18 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Угнєтаєт - угнетаєт
Пряма дія- Протизапальна та проти набрякова
Щось як бджола гризне і алергічна реакція за імунітет і бешиху ніхто не згадує :)) бо жити хочеться
Моєму батькові невролог призначила дексаметазон в кінських дозах, щоб зняти набряк і запалення, а коли йому стало гірше, вмила руки. Знайшли через знайомих практикуючого нейрохірурга, той за голову взявся, бо так, дексаметазон пригнічує імунітет, і категорично протипоказаний при гнійному запаленні, як у випадку батька. Навіть не знаю, чи вона була некомпетентною, чи просто не потрудилася мрт прочитати, але врятувати тата не змогли...
Не худа ні разу• 18 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
но при этом вы умнее врача с образованием и опытом
врачи получают откаты за препараты
для вас это новость?
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Я и без вас знаю, что мне почитать и в чем нужно разобраться. Это пусть врачи читают книги и наверстывают пробелы в образованиии.
Научительница• 18 октября 2024
Ответ дляСердючка
оно и видно)не умничайте тогда
Где тут 0?• 18 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Та я сиділа мовчала
Просто запитала про такі препарати
Можливо вони краще бо нове покоління
Яка у вас хвороба?
Дійсно лікарі багато чого не знають, стикнулась по хворобі дитини, лікують старими препаратами, доводять дітей до операцій, коли є новітні препарати, які дозволяють ввести людину в ремісію. А чого вартує добитись безкоштовних ліків для дитини щ інвалідністю- завідуюча в поліклініці відверто брехала, що моя дитина не має права на безкоштовні ліки, поки я не вивчила і на розібралась із законодавством. Так, що ви правильно все робите, бо що б не зробив пацієнт-він завжди «сам дурак», але ніхто не подбає про власне здоровʼя краще за тебе самого
Света С Приветом• 18 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Близкие контакты третьей степени))
Что это значит?
У меня медицинское образование и мне обычно очень просто общаться с врачами. Учитывая, что я человек культурный и спокойной, тем более.
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
оно и видно)не умничайте тогда
Вот это мне еще анонимы на форумах не указывали что делать. В ответ могу указать направление в котором вам следует пойти.
АфродитаПетровна• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
В мене сестра чоловіка лікар і давайте чесно: і медичні представники їм навʼязують ліки і дають за це кошти, і за непотрібні маніпуляції в приватних клініках є %. Тому роблять часто з пацієнтів дебілів і розумних не люблять.

Тому треба бути обізнаним, щоб не бути дурним

Где тут 0?• 18 октября 2024
Ответ дляУдальонка
Психіатри різні бувають, коли я лікувалась і жалілась на побічки, які прописані в інструкції, мені розказували, що б я не придумувала.
Тролю як можу• 18 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Визначиться вже - це лікар з районки в якого проф розвиток пацієнт- хронік що диктує конспект :))
Чи прогресивний лікар з нормальними можливостями для саморозвитку ?
Врач из поликлиники не может писать статьи и диссертацию? Еще раз, как собирается эмипрический материал для статей в вашем понимании?
Баба Йога• 18 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
конспектирует за ним

представила
уже сказки начинаются
я була б рада, якби хоч один ендокринолог за мною поконспектував.
у мене аутоімунний тероідит, і у нас він не лікується. лікар виписує гормон Т4 і гуляй вася. в майбутньому таке ’лікування’ часто призводить до жирового гепатозу а потім до раку печінки.

тим часом я перелопатила кучу інформації, прочитала книги всесвітньо відомих ендокринологів-практиків які добиваються стійкої ремісії у пацієнтів і маю досить багато знань.
хлопець моєї племінниці працював в ендокринології, я якось з ним за це завелась - усе знає! і способи лікування, і наслідки, але протокол
Научительница• 18 октября 2024
Ответ дляСердючка
вам к психиатру,потом уже к докторам на прием
Тролю як можу• 18 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Угнєтаєт - угнетаєт
Ну расскажите мне, умница, как реализуется его противоспалительное действие и что такое аллергия)) Не снимает ли он воспаление совершенно чисто случайно за счет подавления иммунитета, а ?
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Вы своими советами упорно нарываетесь, чтоб вас послали.
Где тут 0?• 18 октября 2024
Ответ дляБаба Йога

А чим лікують аутоімунний тереоідит? Я в молодості приймала декілька років ельтироксин, зараз не треба, але тема цікавить
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляБаба Йога

Не всі ендокринологи слідують протоколу. У мене така ж хвороба, сама гуглю інформацію і намагаюся розібратись. Моя лікар тільки сміється і відмахується. Але нещодавно знайомій поставили такий же діагноз. Я їй радила спробувати деякі препарати, поки ще тільки початкова стадія і не назначають гормони. А вона подивилася призначення лікаря і каже, мені моя ендокринолог ось все це і призначила.
Тролю як можу• 18 октября 2024
Ответ дляСердючка
И не удивлюсь, если потом коллеги еще и будут травить второго врача за ’недоказательные’ ’фуфломицины’.
Где тут 0?• 18 октября 2024
Ответ дляНаучительница
І що має зробити психіатр? Вже давно немає каральної та примусовової психіатрії, тому психіатрів ніхто не боїться, а навпаки-ті, хто турбується про своє психічне здоровʼя звертаються до психіатрів. Так, що якщо ви хотіли принизити автора повідомлення,- вам це не вдалось
Сердючка• 18 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Мне все эти фуфломицины и помогают лучше всего, как ни странно)) В идеале конечно занятся питанием и сделать его максимально правильным и полезным, но у меня на это нет ни силы, ни воли))