На просторах інтернету всі тішаться, а я не можу зрозуміти чому? Це що допоможе завершити війну? Як на мене, це розвʼяже вже іншу війну. Ви як думаєте?
Николай-b526• 18 октября 2024
не розвяже, потому что никто не даст видновыть...разве что пенсии будут не 100 евро, а 1 евро....
Camomile-Anna• 18 октября 2024
Це давно потрібео було зробити. А грощі на це повернути з родин Кравчука та Кучми.
Ответ дляbonny1
Перестаньте верить в сказки, никто ничего не будет делать, в стране денег нет содержать армию, а каком ядерном оружие, дальше разговоров никуда это не зайдет.
Та я й не вірю. Вже он армію дронів обіцяли в 24 році. Але сам факт таких заяв і реакція суспільства на нього.
Nathalie27• 18 октября 2024
Ответ дляZaviriuha
Ядерну, а яку ж ще
Щоб виготовити достатню кількість зброї для ядерної війни потрібно дуже багато років і ще більше грошей. У нас нема ні першого ні другого.
frumoasa17• 18 октября 2024
Відхрестилися вже від усього.
А взагалі немає такої можливості: ні технічної, ні фінансової, ні з точки зору міжнародних відносин. Так як швидко обломають. Армію ледь фінансують, а інші видатки ні з чого і тут натиснути на Україну легко - не допуск до фінансування, ось Грузії шлях в міжнародні інституції заблокували.
За спробу створення ядерної по голові не погладять. Ще в 2014 попередили, що наслідки будуть серйозні. Жартувати не будуть.