Zaviriuha• 18 октября 2024

Можливість України відновити ядерну зброю?

На просторах інтернету всі тішаться, а я не можу зрозуміти чому? Це що допоможе завершити війну? Як на мене, це розвʼяже вже іншу війну. Ви як думаєте?
Nathalie27• 18 октября 2024
Яку іншу війну розвʼяже?
Николай-b526• 18 октября 2024
не розвяже, потому что никто не даст видновыть...разве что пенсии будут не 100 евро, а 1 евро....
bonny1• 18 октября 2024
Перестаньте верить в сказки, никто ничего не будет делать, в стране денег нет содержать армию, а каком ядерном оружие, дальше разговоров никуда это не зайдет.
настявика-4343• 18 октября 2024
очередная надежда, которыми кормят людей
SantaMonika• 18 октября 2024
Может, когда то, через лет 100
Мы не увидим и не узнаем, не доживем
clernikol• 18 октября 2024
Ответ длянастявика-4343
Кто кормит, если это выброс?
Манула• 18 октября 2024
З чого Зе зібрався відновлювати? Останні кг збагаченого урану віддав Бандюкович.
Так що чергове, кажіть люблю слухать...
А взагалі краще мовчки щось робити ніж весь час ляпати язиком. А потім ворог з радістю це використувує проти нас ...
Camomile-Anna• 18 октября 2024
Це давно потрібео було зробити. А грощі на це повернути з родин Кравчука та Кучми.
автор Zaviriuha • 18 октября 2024
Ответ дляbonny1
Та я й не вірю. Вже он армію дронів обіцяли в 24 році. Але сам факт таких заяв і реакція суспільства на нього.
автор Zaviriuha • 18 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Яку іншу війну розвʼяже?
Ядерну, а яку ж ще
_Homyak_• 18 октября 2024
Написали же, що фейк.
автор Zaviriuha • 18 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Написали же, що фейк.
Да? Не бачила. По всіх телеграм каналах пишуть, в місцевому навіть опитування зробили хто за чи проти.
Nathalie27• 18 октября 2024
Ответ дляZaviriuha
Ядерну, а яку ж ще
Щоб виготовити достатню кількість зброї для ядерної війни потрібно дуже багато років і ще більше грошей. У нас нема ні першого ні другого.
frumoasa17• 18 октября 2024
Відхрестилися вже від усього.
А взагалі немає такої можливості: ні технічної, ні фінансової, ні з точки зору міжнародних відносин. Так як швидко обломають. Армію ледь фінансують, а інші видатки ні з чого і тут натиснути на Україну легко - не допуск до фінансування, ось Грузії шлях в міжнародні інституції заблокували.
За спробу створення ядерної по голові не погладять. Ще в 2014 попередили, що наслідки будуть серйозні. Жартувати не будуть.
uma• 18 октября 2024
Даже если предположить, что у нас есть на это СВОИ деньги, свои разработчики, то никто и никогда нам больше не позволит стать ядерной державой. Это все фантазии, сказки для населения и надувание щек. Не для того нас разоружали.
мари10• 18 октября 2024
Ответ дляZaviriuha
Ну и вчера Фёдоров написал, что произвели 4млн дронов.
А Вы не заметили никаких происшествий от дронов на Рашке ?
_Homyak_• 18 октября 2024
Ответ дляZaviriuha
Тріль, йди відпочинь. Ще вчора це спростували.