Правильно_Валерчик• 19 октября 2024

Это что каждую неделю записываться к семейному?

Зачесалось в опе, хочу к проктологу, нужно записаться для начала к семейнику? Вчера чесалось в глазу просила направить к офтальмологу, позавчера ухо стреляло, просила направить к лору. Он уже вздыхает когда меня видит, и мне тоже неудобно, но если нельзя напрямую к проктологу обратиться, то что делать?
Мамин тріль• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Просто я не знаю это нормально постоянно записываться, чтоб получить направление? Почему нельзя напрямую к специалисту прийти? Вот стреляло в ухе, зачем мне семейный, если мне нужен лор сразу.
Я тоже не знаю.Но заплатила в частную клинику приняли сразу же цена вопроса 500,грн
Оце так цабе• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Жаба, ты в блоке,
Я её тоже заблочила
мистерЛяпсус• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Можете и без направления, но платно. Оплата в кассу. А по направлению бесплатно.
автор Правильно_Валерчик • 19 октября 2024
Ответ дляОце так цабе
Я её тоже заблочила
Та всякий бред ручьем течет в каждой теме. Я даже на глазки не нажимаю уже. Даже не интересно, что оно там штампует.
Басноплетка• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Может. То есть если я завтра и послезавтра буду приходить это норм?
Меня местные ло@@@и забросали помидорами,когда я возмущалась реХвормой и сказала,что реХворма -гАмно. Нашу медицину уничтожают.
Столкнулась с переломом пальца ноги(знакомая сломала и попросила отвезти в травмпункт)..
Сделали снимок,сказали,что мне снимок не принадлежит и выдавать на руки не будут.Дали справку,что оказана устная консультация.Карл.
Уничтожили все,что не они создали.
Ответ длямистерЛяпсус
То есть нормально, если каждый день задалбывать семейника?
Сирожено_пирожено• 19 октября 2024
Ответ дляБасноплетка
Уничтожили все,что не они создали.
В нас працює ефективно і дуже швидко. В травмпункті гіпс накладуть, після знімку. Лікарі за записом безкоштовні. Мамографія, флюорографія все безкоштовно.
Щира українка• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
У Вас очень много свободного времени
Ответ дляЩира українка
У Вас очень много свободного времени
Да
Сирожено_пирожено• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це у вас хоббі таке?
Carin• 19 октября 2024
Он может вздыхать сколько угодно, но это дело пяти минут создать Вам э/н, и это его обязанности
Ответ дляСирожено_пирожено
Це у вас хоббі таке?
Обследовать тело это хобби? Ну да, пуская так)
Сирожено_пирожено• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Обстежувати тільки тому що зачесалось дивно. Ладно зуд, висип, алергічні прояви. Але почесалось?
Ответ дляСирожено_пирожено
Может быть глисты или геморрой
Ушла и Пришла• 19 октября 2024
вам к дерматологу. он спец по чесотке.
Пацаааааааан• 19 октября 2024
Возьмите у семейного номер телефона и просите направления удаленно.
-Ань-• 19 октября 2024
Ссилка на Єдиний державний реєстр судових рішень:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/119528661

Суд наголошує на тому, що відсутність укладеної з лікуючим лікарем декларації в жодному разі не породжує права закладу охорони здоров`я відмовити пацієнту, який звернувся за наданням медичної допомоги, у наданні такої допомоги.
Як вірно посилається позивач у відповідності до ст. 34 Основ лікуючий лікар може не лише обирається пацієнтом, а призначатися йому в установленому цими Основами порядку.
При цьому матеріалами справи, також, не підтверджується, а судом не встановлено неможливість відповідача призначити позивачу лікуючого лікаря з числа лікарів закладу охорони здоров`я.
Ответ дляПацаааааааан
А он разве сможет выписать без записи на прием? он же вроде на основании приема выписывает.
Пацаааааааан• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я у своей прошу, без проблем.
Ответ для-Ань-

Да, не отказывают. Только в кассу направляют оплатить. Им же тоже невыгодно за бесплатно работать.
-Ань-• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
То ходіть за медичною допомогою, а не за медичними послугами. Це абсолютно різні терміни, і різні джерела фінансування.
-Ань-• 19 октября 2024
Є бюджетні видатки - це типу, скільки грошей громада куди виділяє. Наприклад, на сайті громади є така інформація.
Наприклад, ’Коротко про бюджет ... громади на 2024 рік: розмір, видатки та розподіл за напрямами.
Там таблиця чи презентація, скільки куди виділили. Можна глянути скільки на медицину.
Далі, є сайт цікавий про розподіл грошей:
https://www.treasury.gov.ua/unifie-register-search
Знаходите поліклініку, вводите код ЄДРПОУ і дивитесь, чи виділили гроші.
Ответ для-Ань-
А чим медична допомога від медичник послуг отличается? Я ж прихожу, чтоб меня осмотрели и полечили по необходимости.
Кукусикиииииии• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
При чем тут фото? Вопрос, это надо каждый раз ходить к семейному, а не к специалистам? Ему тоже может надоесть все время выписывать направления. Или это норм для него?
Это по нынешнему бзику НСЗУ правила такие. Семейники сами в шоке от этих новых правил.
Рожайтретьего• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я к своему хожу как на работу.
А вообще, можно по телефону просить дать направления. Есть медсестра которая этим занимается.
-Ань-• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Медична допомога безоплатна і гарантується державою.
А медичні послуги платні.
Українці лоханулись: підписавши декларацію з лікарем, підмінили медичну допомогу на медичні послуги. І якщо зараз є трохи безкоштовних мед.послуг, то скоро всі мед. послуги зроблять платними і дуже дорогими.
мистерЛяпсус• 19 октября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Она будет вам благодарна за количество приёмов без напряга и писанины.
мистерЛяпсус• 19 октября 2024
Ответ для-Ань-
Сейчас уже даже плановую прививку ребенку нужно оплачивать (если вакцину самостоятельно приобрел в аптеке).
Уже выше прочитала, ’що це медична послуга, а не медична допомога’
-Ань-• 19 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А ви мільйонери? Зможете оплачквати лікування, якщо будуть післявакцинальні ускладнення?
101 мільйон доларів - компенсація за ускладнення від вакцини КПК:
https://www.mctlaw.com/101-million-dollar-vaccine-...
Американська юридична фірма Maglio Christopher & Toale, що має офіси в Вашингтоні, Флодірі та Сієтлі та спеціалізується на юридичній допомозі постраждалим в доказуванні казуального зв´язку між вакцинацією та каліцтвами і смертями, гордо повідомляє про свій новий абсолютний рекорд.
Після двох років юридично-медичних баталій бюрократи американських Департаментів юстиції та здоров´я здались та погодились виплатити батькам покаліченої КПК-вакцинацією дитини найбільшу за всю 30-ти річну історію існування в США Програми компенсації вакцинних ушкоджень сумму в 101 (сто один) мільйон доларів США.
За умовами підписаної посадовцями та батьками угоди 1 млн. доларів виплачується одразу на негайні медичні потреби, а решта суми буде виплачуватись щорічно і покривати необхідні тепер покаліченій дитині медичні сервіси та підтримку до кінця її життя.
Історію постраждалої наведено на сайті юристів:
’O.R. була однорічною здоровою дівчинкою, яка вже ходила і лазила.
13 лютого 2013 р. вона отримала вакцинацію від кору-паротиту-краснухи (КПК), гепатиту А, гемофільної інфекціі типу В, Превнар (пневмонія) та вітряної віспи.
В той же вечір мати помітила, що дитина стала дратівливою і гарячою.
Лікар, якому мама зателефонувала порадив дати Tylenol і Benadryl.
Лихоманка тривала кілька днів, а ввечері перед очікуваним візитом педіатра в дитини почались судороги.
Їй привезли в реанімацію.
В дитини зупинилось серце та дихання і її підключили до штучної вентиляції легенів.
Припадки та зупинка серця залишили дитину з:
- важкою травмою головного мозку,
- енцефалопатією,
- порушенням кортикального зору,
- тучною гіпотонією (низький тонус м´язів)
- та нирковою недостатностю.
Після кількох місяців лікування в шпиталі, дитину нарешті, відправили додому.
Але її інвалідність тепер вимагає спеціалізованої медичної допомоги та нагляду цілодобово на все життя.’
Також юристи уточнюють, що в позові щодо компенсації, який було задовільнено, заявлялось, що важкі побічні наслідки та результуюче каліцтво викликало саме КПК-щеплення.
Оригінал рішення ’Вакцинного суду’, Угоду про суми компенсацій і навіть детальний графік виплат можна завантажити на сайті юристів за посиланням.
Нагадаю, що в США на практиці компенсується лише незначна частина вакцинних смертей та каліцтв, коли батьки/родичі вбитого/покаліченого вакциною американця малють фінансову можливість, достатній рівень інформованості та купу сил, часу та енергії на те, щоб найнявши спеціалізованих юристів та експертів роками «оббивати пороги» бюрократичного монстра, де одні посадовці Департаменту здоров’я встановлюють, чи рекомендована другими посадовцями Департаменту здоров’я вакцина стала причиною смерті/каліцтва щепленого, та ще й мають вдачу не опинитись серед двох третин заявників, що отримали відмову.
В Україні нічого подібного програмам компенсації важких вакцинних побічок, які діють в США, Японії, Великобританії тощо, не існує і не планується.
Замість компенсацій батьками вбитих/покалічених щепленнями українських дітей, якщо вони будуть дуже наполягати, видадуть довідку за підписом Лапія чи його колег, що ’смерть/каліцтво з вакцинацією не пов´язані’ і просто ’співпали по часу’.
мистерЛяпсус• 19 октября 2024
Ответ для-Ань-
Їй привезли в реанімацію.
- важкою травмою головного мозку,
- енцефалопатією,
- порушенням кортикального зору,
- та нирковою недостатностю.
А ви невакцінована все життя живете? Чи думаєте, що то вакцина на вас так вплинула?