Ви задумувались над тим, що може чекати Київ в наступні 2-3 роки.Або які можливі сценарії розвитку подій в рамках війни Ви собі уявляєте.Пишу саме про Київ тому що від нього залежить судьба всієї України.
дякую аж підскакую• 19 октября 2024
С Киевом ничего не будет
Он является самым защищенным городом Европы, не то, что Украины
Вот что будет с остальной частью страны, вопрос наиболее актуален
дякую аж підскакую• 19 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Интересно, кто думал и в каком году? В 2019?
дякую аж підскакую• 19 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Я так скажу : я би в Україні нічого не купувала дорогого в найближчі 5 років і не вкладала би гроші в дорогі ремонти
По поводу недвижимости согласна, по поводу дорог - нет
Ответ длядякую аж підскакую
Недавно спілкувалася з впо з Покровська. Він мені каже: ось я сидів у Покровську два роки назад за сотні км від лінії фронту і думав що пронесе, тепер я у Кривому Розі знову за сотні км від фронту...думаю що пронесе
Nathalie27• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Тримати руку на пульсі
Так тут тільки всякі здогадки можна почитати. Це не допоможе Вам тримати руку на пульсі, бо інсайдерської інформації тут нема. А от отримати невроз і підвищити тривожність - запросто.
Ochen_lubov• 19 октября 2024
Ответ дляReNITA
Да все что угодно может быть
Война будет ещё минимум 5 лет, как мне представляется, потом послевоенное восстановление экономики, инфраструктуры и тд
Тут от ’хозяев’ наших следующих будет зависеть
Да ладно 5 лет. Своими силами? У нас же ничего нет своего и некому клепать зброю, мужчины воюют или в земле. А слать годами деньги миллионами и оружие кто будет, кому это сдалось?
Ответ дляlilu1990
Так і Київ так само за сотні км від фронту, взяти туж Сумщину або Харківщину це не так далеко і фронт стає ближчим.😥
Nathalie27• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Хотілось би вірити, але після новин ж Бучі і з Ірпеня складно
Що там за новини?
Nathalie27• 19 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Не біжи поперед батька в пекло