Yeva-c21c• 19 октября 2024

Які можливі сценарії для Києва

Ви задумувались над тим, що може чекати Київ в наступні 2-3 роки.Або які можливі сценарії розвитку подій в рамках війни Ви собі уявляєте.Пишу саме про Київ тому що від нього залежить судьба всієї України.
дякую аж підскакую• 19 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Дорогі ремонти а не дороги
Точно)
автор Yeva-c21c • 19 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Так тут тільки всякі здогадки можна почитати. Це не допоможе Вам тримати руку на пульсі, бо інсайдерської інформації тут нема. А от отримати невроз і підвищити тривожність - запросто.
Тривожність в мене дуже давно і я звикла з нею жити, зараз це навіть плюс для мене, а не мінус.
ReNITA• 19 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Да ладно 5 лет. Своими силами? У нас же ничего нет своего и некому клепать зброю, мужчины воюют или в земле. А слать годами деньги миллионами и оружие кто будет, кому это сдалось?
Ничего, призывной возраст снизят, женщин призовут если надо
С миру по нитке будут скрести оружие, самолётики, установки ПВО и тд как сейчас Вовка делает..ещё не всё цели выполнены)
автор Yeva-c21c • 19 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Що там за новини?
Шокували весь цивільний світ в 22 році
lilu1990• 19 октября 2024
Взагалі автор. Європа на нас забила. Вона сама активно готується до війни з рахою. Якщо певні рубежі кацапами будуть пройдені, Польща та ще декілька країн нато введуть на західні області свої війська. Не для захисту, не заблуждайтесь.

Ці лінії можуть бути пройдені після певної перерви на два роки поки Росія трохи відновиться і підготує новий план нападу

Короче, я би на Україну і нерухомість тут в принципі ставку би не робила. Це може бути поле бою для третьої світової війни
Миззери• 19 октября 2024
Думаю будут переговоры и Киев останется естественно частью Украины а вот оккупированные территории увы
И чем дольше будет война тем больше будет оккупированых территорий
Дева Мария• 19 октября 2024
Все что угодно , но надеюсь на лучшее , но сама не в Киеве ) хочу спать нормально , сколько той жизни …
Nathalie27• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Шокували весь цивільний світ в 22 році
Це вже історія, а не новини
Natalia505• 19 октября 2024
Ні за яких умов, я в Києві не жила, не живу і жити не буду. Доводилось там бувати, це місце не для мене. Міста які знаходяться впритул до атомних електростанцій на першому місті, Київ за небезпекою займає друге місце.
max2013• 19 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Це вже історія, а не новини
Для тих хто з Ірпеня і Бучі, на жаль, це не тільки історія
Bransoletka• 19 октября 2024
Мабуть усе буде ок. Чоловік нещодавно приїзжав на об´єкт, зробити деякі заміри земельної ділянки, під Києвом. То знаєте хто землю купив? Британець. А там зараз якийсь прораб керує
lilu1990• 19 октября 2024
Ответ дляBransoletka
Це показатєль
автор Yeva-c21c • 19 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Я більше переживаю не за нерухомість, а за те, що людей знову влада не попередить про небезпеку і що може повторитись наступ в звірства.
СИРЕЛИ• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Шокували весь цивільний світ в 22 році
то уже не новости, не пугайте народ.
max2013• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Не попередить. Це 💯 відсотків
lilu1990• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Та повториться. Головне вловити момент і не вірити що все буде добре, хто б як не переконував.

Не повториться, може, якщо в Україні виберуть проросійську владу, як у Грузії
Veselka8• 19 октября 2024
Автор, что будет с вами в 2034 году?
Juliana R• 19 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
С Киевом ничего не будет
Он является самым защищенным городом Европы, не то, что Украины

Вот что будет с остальной частью страны, вопрос наиболее актуален
’самий захищений в Європі’🤡
так і ’читаю і чую’ як кожну ніч над Парижем,Берлином і Римом літають шахеди,не те що в Києві:таракан не проповзе рашистскій.
Veselka8• 19 октября 2024
Ответ дляМиззери
Не думайте, потому-что переговоров не будет так как у Украины нет частей и сортов.
Есть одна неделимая Украина в границах 1991 года.
Sunbeam1• 19 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Я так скажу : я би в Україні нічого не купувала дорогого в найближчі 5 років і не вкладала би гроші в дорогі ремонти
Тоді виходить, що всім і продавати житло потрібно
anna_2014• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Шокували весь цивільний світ в 22 році
до вас тільки дійшла новина? я думала там щось зараз трапилося.
uma• 19 октября 2024
Отказалась от услуг репетитора украинского для сына и наняла репетитора с языком той страны, где скорее всего он и закончит школу. Для парней что в Киеве, что в Покровске одинаково нет вариантов для взрослой жизни.
А Киев… если стране прийдет конец, то его просто сдадут без боя, так как вступать в бой уже будет некому да и бессмысленно.
Но до этого еще есть время, может и пропетляем.
anna_2014• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
так чому ви сидите в Києві, якщо все це знаєте?
Інесса -5c9a• 19 октября 2024
За Київ можете бути спокійні, а ось лівобережжя України- під питанням.
Nathalie27• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Зараз і без попередження влади про наступ буде відомо завчасно. Ефекту неочікуваності не буде.
дякую аж підскакую• 19 октября 2024
Ответ для Juliana R
’самий захищений в Європі’🤡
Давайте сравнивать в одинаковых весовых категориях
Берлин и Париж в состоянии войны?
А рассуждаю из количества техники, оружия и ПВО, которое поставлено на защиту Киева на данный момент

Вы можете привести в пример, сколько установок патриот сейчас защищают небо Берлина или Парижа
автор Yeva-c21c • 19 октября 2024
Ответ дляanna_2014
Мене до сих пір шокує ця новина і як можна спокійно далі безпечно жити
, коли всього в сотні км ціла орда злочинців готових це робити знову і знову з цивільними людьми.
Minny• 19 октября 2024
Мда, только и читаешь новости типа В Киеве работало ПВО, все что летело сбили, а они всё трусятся, всё темы создают
Аж осколок залетел к кому-то на балкон, ой ужас, ой капец
Почему-то харьковчане, сумчане, жители Запорожья не строчат таких 100 тем, в отличие от постоянно обеспокоенных киевлян
Давайте ставьте рука лицо бидоси, я всё сказала
Подрысь• 19 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
а вы Гарри слушайте, а не зеленского. Гарри всех предупреждал.
Natalia505• 19 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Берлин и Париж в состоянии войны?

Німеччина в НАТО, Франція ядерна держава з нею взагалі не будуть воювати. Нафіга їм установки патріот якщо війська швидкого реагування, на протязі декількох годин, піднімуть на вуха і вони будуть захищати кордони. Знищується той, хто наносить удари, а не наслідки у вигляді постійних ракетних обстрілів. Це різна форма ведення війни. Це я так аналізую все сказане військовими експертами.