Даю справку• 20 октября 2024
Прав ли друг папы?
У меня умерла мама, было 59 лет. Папе столько же. Мы жили и живём в квартире, которая принадлежала маме. Квартира досталась маме от её родителей. Она оставила завещание на меня, соответственно квартира пришла мне. Друг папы пару раз мне звонили говорил, что у меня нет совести, я должна уйти из квартиры, так как папе нужно строить семью и свою жизнь. И это реалии жизни, что после смерти супруги мужчина заводит новую семью, так как в том числе мужчине нужна прислуга. При этом папа ничего мне такого не говорил. Прав ли друг папы?
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
В умовах війни ви так в цьому впевнені?
У нас теж 3 і всім були квартири.
Житло однієї дитини вже недоступне, другої-ще трошки і буде в окупації.
З трьох квартир дай Бог залишиться одна
У нас теж 3 і всім були квартири.
З трьох квартир дай Бог залишиться одна
Я не живу в Україні вже 7 років.
НетЕщеНаверное• 20 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Да, так и есть. Уже думала может выезжать куда-то, поработать например на заводе или еще где-то, чтоб купить свое жилье
конечно, вот прям завтра собирайте чемоданы, покупайте билет, оформляйте дарственную на папу и уезжайте! Только так! Друг папы прав! Вы вообще и всегда доожны его спрашивать, когда речь идет о внутренних делах вашей семьи!
Гл. Амурная• 20 октября 2024
Ответ дляInconvenient
Папа вызывает не самые хорошие чувства.
Папы вообще не было на горизонте. Были автор и друг папы. Так что пока либо папа не при чем, либо грамотно загребает жар чужими руками. А обоих случаях ни дочке, ни нам предъявить папе нечего.
Неробименінерви• 20 октября 2024
интересненько! и куда вам идти из родного дома он не сказал?
стать перекати-полем и подживать у мужиков? нет уж((
если вы собственник хоть половины или части квартиры -то можете привести мужа на свою жилплощадь.
и папка, кстати тоже...
так что будете решать проблемы по мере поступления.
наследство от мамы, надеюсь, оформили.
и папка, кстати тоже...
наследство от мамы, надеюсь, оформили.
Завтра не пью• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Ну судячи з вашої відповіді, то для вас це норма
Так, звичайно
Inconvenient• 20 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Судя по всему, папа загребает жар чужими руками. И история выглядит просто невероятной, а автор какой-то блаженной, извините за резкость.
Мне без сахара• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Тобто у вас свого житла не має і ви весь час жили на голові в мами й батька?
Ви нормальна?
Мне без сахара• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Але автор приспособенка
А тато її хто? То не його квартира. І навіть жінка не захотіла йому її залишити
Мне без сахара• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Так, вчилася в університеті Шевченка, в 20 років отримала грант на навчання за кордоном, в Шевченко довчилася заочно, а за кордоном вчилася и працювала. Моя заробітні плата в 2002 році складала майже 1500еє. Купила першу свою квартиру в 2004 році. Вона мені обійшлась в 28 тис ує. А через рік вона вже коштувала майже 60, коли почався ріст цін.
Ой яка ж розумничка (ні). Ви погана людина
Мне без сахара• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Так, всі з житлом своїм, хтось і не з одним.
Зараз заробити на житло набагато простіше, ніж раніше. Можна взагалі не виходити з дому, щоб заробити гроші
Так нехай тато автора заробить, в чому проблема?
Мне без сахара• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Мені не потрібно житло моїх батьків, але воно мені перейде в спадок.
Зараз мені майже 41. В мене троє дітей, і кожній дитині, разом з чоловіком, ми вже забезпечила житло на майбутнє.
І мама автора забезпечила житло своїй дитині. Що не так?
Гл. Амурная• 20 октября 2024
Ответ дляInconvenient
Ну думаю, что автор просто писатель. Ситуация в принципе возможна, но автор очень быстро ’ушла’ и стало неинтересно. Сейчас Посудомойка прикольнее.
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Папа может подать на наследство и отсудить часть квартиры. Завещание это не дарственная.
Завещание можно оспорить
що-що може приймак? Квартира свекрів, перейшла по спадку дочці, та передала в спадок своїй дочці. Ні, оспорити можна все, лиш що буде на виході)))) адвокати хочуть не хліб з ікрою їсти, а ікру з хлібом))))
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
😂😂😂😂😂
Крім жаби у вас є ще якісь варіанти?
Якої жаби?
Це вас он як душить, з помиями вже змішали автора від заздрості
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
😂😂😂 тобто ті студенти, які ще й працюють, вона не живуть веселим життям?
Я доречі працювала в компанії інтернет провайдера, мені так було цікаво, що я туди летіла. І було купа студентів, які мали якісь підробітки, хто де. Ніхто не намагався сидіти на шиях батьків.
аякже, з 12 грн. на тиждень ще й як будеш летіти
Я теж підробляла, після 3 курсу, але не тому що у мені давали 12 грн. на тиждень, а тому, що це було по моїй спеціальності і не за рахунок навчання
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
В умовах війни ви так в цьому впевнені?
У нас теж 3 і всім були квартири.
З трьох квартир дай Бог залишиться одна
У нас теж 3 і всім були квартири.
З трьох квартир дай Бог залишиться одна
там тільки одне в голові, 12 грн/тиждень - і люта ненависть, що комусь було легше і краще
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляInconvenient
Здесь полным-полно злющих и завистливых людей.
звичайно, як згадають, що з дому відправили з 12 грн. в кишені
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляМне без сахара
Не так це те, що автор живе на голові у батьків
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Якої жаби?
Від якої заздрості?
Що вона живе в батьків і не має власного житла? Чи про що ви?
Невже ви вважаєте, що є тут привід для заздрощів?
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Ну так це ж чудово, коли є мотивація. Хто знає, де б я була зараз, якби в студентські коли лише б веселилася за рахунок своїх батьків
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
В чому легше? В тому, що автору 29 і вона буде чекати смерті батька, щоб жити одна?
Шукаю стакан• 20 октября 2024
Автор ви на прикладі своєї сім´ї вже переконались як важко заробити на квартиру.На даний момент вам 29 років.Ви можете переписати квартиру на тата а коли тато помре то в Вашій квартирі буде жити лєва тьотя а ваша бабуся з дідусем снитимуться вам по ночами і питати як так сталось) Живіть з татом як і жили.Другу татовому скажіть що ви якось самі розберетесь і порад в нього не питали.
Шукаю стакан• 20 октября 2024
А ще варто зателефонувати дружині тактового друга і розказати хто вона насправді для нього- прислуга.
Гл. Амурная• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Це батько живе на голові у дочки. А раніше він же жив на голові у дружини і дочки.
Гл. Амурная• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Від якої заздрості?
Вона живе в себе. А до того так, років 6 точно жила з батьками
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
😂😂😂😂
Вона продовжує жити з батьками, просто одного вже не має. Залишилось почекати, поки помре ще один
Ответ длядякую аж підскакую
Ситуации бывают разные. Рано или поздно эта квартира и так достанется ей.
Я написала, как бы поступила я. Будь у меня уже моя семья в лице мужа (возможно ребенка) я бы уже жила отдельно с мужем, а не с родителями
Очевидно что автор не замужем
Или вы думаете муж отдельно а она квартиру у папы стережет живет ?
буреЛОМКА• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
😂😂😂😂😂
Крім жаби у вас є ще якісь варіанти?
А навіщо? Це якимось чином змінить те, що ви жили впроголодь і змушені були про себе дбати самотужки?
Я не кажу що це погано, багато кому так довелося жити у свій час.
Але не кожний при цьому починає аж так втрачати ментальне здоров´я, щоб булити інших за те, що про них батьки подбали більше ніж про вас)
Пожарник• 20 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Ну если почитать здесь комментарии, то по идеи таки правильно переписать на папу и мачеху
Автор, шліть тата з мачухою подалі, якщо він відкриє рота на Ваше житло.
Сподіваюсь того старого козла (татового друга) вже послали?
Житло Ваше!!! Нікого не слухайте.
Мне без сахара• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
А нащо ви своїм дітям житло купили? Нехай гребуть самі, як ви радите автору