Даю справку• 20 октября 2024

Прав ли друг папы?

У меня умерла мама, было 59 лет. Папе столько же. Мы жили и живём в квартире, которая принадлежала маме. Квартира досталась маме от её родителей. Она оставила завещание на меня, соответственно квартира пришла мне. Друг папы пару раз мне звонили говорил, что у меня нет совести, я должна уйти из квартиры, так как папе нужно строить семью и свою жизнь. И это реалии жизни, что после смерти супруги мужчина заводит новую семью, так как в том числе мужчине нужна прислуга. При этом папа ничего мне такого не говорил. Прав ли друг папы?
Аноним_1857• 20 октября 2024
Ответ дляиз желе я
Папа может подать на наследство и отсудить часть квартиры. Завещание это не дарственная.
Завещание можно оспорить
Ну как же такая тема да без иксперда

Ясамаякрасивая)• 20 октября 2024
Нет, пусть папа скажет спасибо, что он не пошел на выход.
Сразу папе озвучить, все бабы вне этого дома.
Я супер-пупер• 20 октября 2024
Автор, квартира ваша, это пожелание вашей матери, вы не должны никому уступать. Безусловно отца вы выгонять не имеете права, как и он не имеет права строить личную жизнь в это квартире. Раз на то пошло, если ему хочется завести семью, он всегда может уйти на сьем, папиного друга послать лесом
Ясамаякрасивая)• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Так, в 17 поїхала вчитися і квартиру власну купила в 28 років.
Учились и не брали ни копейки у родителей?
Кидстаффовка• 20 октября 2024
Если б у меня сложилась такая ситуация, то квартиру я бы не переписывала на отца, но и его из дому конечно бы никуда не гнала. Жил бы как и живет, только по документам квартира на мне, а там хоть женщину приводит, хоть женится - это его личное дело. Не считаю правильным вмешиваться в личную жизнь взрослого человека.
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
То ли дело Вы - с 18 лет гордо ушли из родительского дома в свою собственную, купленную за свои деньги, квартиру.
Ні, її коліном під зад виперли ’люблячі’ бальки пошвидше від себе))))
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Я таки вгадала))))

Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Нет наследства никакого
Тобто, приймак ціле життя не удосужився навіть на однокімнатні заробити, сидячи в готовому?
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Да, уже вступила
Ну і все, крапка
А я женатая• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
’...пи**дабол, ты меня называла...’
то есть, 17 + 5 , до 23 условно вы учились, и потом пошли рабоать так что аж за 5 лет на свою квариру насобирали?
Интересно, эскорт, панель, трасса?
Та ні, вдалий момент. Я теж починала збирати долар по 4, 85.
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Мені не потрібне житло мами, тому я за нього не тримаюся, на відміну від автора
Не потрібне, бо вам його ніхто навіть не пропонує
ПесиКот• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Але автор приспособенка
А батько автора за життя так в не зробив на житло ні собі ні своїй дитині і був приймали
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Ну зазвичай студенти шукають підробіток і починають жити окремо
Зазвичай, студенти вчаться і живуть веселим студентським життям. А ті, кому дали коліном під зад , як подарунок в честь отримання атестату, то так.... мусять, як ішаки, хапатись за любий рідробіток, щоб мати чим заплатити за ліжко-місце
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Просто заради цікавості - в якому році ви отримали грант на навчання закордоном? І що то взагалі за грант? Бо ваші тексти - то просто міксер в очі
!1, ще й безграмотні до непристойності
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляСадоводница
Автор того комментария забывает , что она училась в то время , когда для Украины по учебе много разных программ и грантов было . Сейчас такого и в помине нет .
У мене син тоді вчився і я прекрасно знаю, як та гранти і кому ’давали’
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
Тому треба папу виставити?
А хто його виставляє? І таки так: встидно має бути вдівцю-приймаку вести нову жінку в квартиру свекрів
Невісточка ж• 20 октября 2024
Друг не прав, это не его дело. С точки зрения закона вы можете выставить отца за дверь. А с точки зрения морали не можете. Пока Ваш отец не пьёт, не водит дружков или ещё как-либо не косяки.Отец ваш не может ни того, ни другого, ни с точки зрения морали, ни с точки зрения закона.
Теоретически каждый из вас может привести в дом партнера. Хорошо бы с согласия второго, но вам получать согласие нужно чисто теоретически, формально можете и не спрашивать. Отец Ваш не может без вашего согласия привести женщину.
Если друг для отца близкий, то возможно, отец пытается через него на вас влиять. Может даже у него есть женщина, которая готова с ним жить, но при условии что на вашей территории и без вас. Поговорите с отцом откровенно. Ему скорее всего некомфортно сейчас, но у него нет права требовать от вас такую жертву.
Анонимарик• 20 октября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Та може й не брала... бо не давали)))))
ЛисаЛилу• 20 октября 2024
у меня сестра с сыном после смерти мамы так и осталась жить с отцом.
Потом он начал втречаться с жещиной и через год переехал к ней.
и я ей очень благодарна, с сестрой они не очень уживались, После мамыной смерти он пить начал, каждый день пиво, на вых - водочка. Но он еще работал и работает, мамы уже нет 10 лет, ему сейчас 69.
Жилье на отце оформлено

Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Так, маю дислексію і синдром аспергера вже це мені не заважає вчитися, працювати і тд.
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
як вчитель скажу вам так: от не придумуйте таких історій. Бо зараз якщо хтось це прочитає і далі буде думати, що всі вчітелі брехуни бо можіть мати репетиторство і купляти собі квартири.
Або ж там капець яка зарплата в тій часній школі, або якісь ще заощадження. Навіть з тим, що пишеться десертація + є учні на репититорсті + основна робота, повірте власна квартира в цьому віці за свої лише кошти це нереально.
Чому не реально. Реально. Вона щомісяця має близько 80 тис. Жила весь час с батьками, збирала на власну квартиру.
Гостра на язик• 20 октября 2024
Я не поняла,а автор живёт с папой? У нее есть семья?
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
всі ми знаємо як ті гранти не дають кому попало а тим паче 20 років тому, голій і босі дівчині в одних джинсах і 12 грн в кишені...
казки про золошку і неіначе
😂😂😂
Ви не в темі, взагалі, от тому й пишете про те, що це не можливо.
І так, раніше його отримували найкращі і цим займався саме університет, частина студентів була на обміні і просто мала рік навчання наприклад в США, а частина отримувала гранти.
Але ж так, все брехня. Ви взагалі вчилися?
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Звісно не потрібне, бо вам його ніхто і не пропонував

Вас то мама навіть запезпечити не змогла чи не захотіла під час навчання)
Вас тому так жаба душить, що про автора її мама подбала?
😂😂😂😂😂
Крім жаби у вас є ще якісь варіанти?
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
У автора есть своё жильё. Ей принадлежит квартира, в которой ещё и её папа живёт.
Не має.
Читайте уважніше
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Шо за фігню ви пишите? З яких пір стало постидно жити з батьками молодим людям?
Ну судячи з вашої відповіді, то для вас це норма
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Мама давала мені 12 грн на тиждень, мені не вистачало взагалі ні на що. Вчилася на бюджеті. Грант отримала маючи вже бакалавра.
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Мені не потрібно житло моїх батьків, але воно мені перейде в спадок.
Зараз мені майже 41. В мене троє дітей, і кожній дитині, разом з чоловіком, ми вже забезпечила житло на майбутнє.
Посудомойка• 20 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
😂😂😂 тобто ті студенти, які ще й працюють, вона не живуть веселим життям?
Я доречі працювала в компанії інтернет провайдера, мені так було цікаво, що я туди летіла. І було купа студентів, які мали якісь підробітки, хто де. Ніхто не намагався сидіти на шиях батьків.
Малая еще та• 20 октября 2024
Суне носа не у свою справу. Хай розбирається зі своїми родичами. Якого милого він вам телефонує і роздає поради?!