Комиссия50%• 20 октября 2024
Порадьте лікаря дитині, запальне захворювання кишківника
Другий раз лежимо в лікарні.
Почалася проблема три місяці тому, кров в калі, високий кальпротектин, срб підвищений. Ентерит поставили. Стало трохи краще, день болить, день не болить і ось знову загострення з температурою і сильними болями.
Порадьте лікаря, лікарню Львів, Київ
Комиссия50%
• 20 октября 2024
Ответ дляSo_so
В Киеве это Вам в ПАГ надо
Як туди потрапити? Сімейний може дати направлення?
Комиссия50%
• 20 октября 2024
Ответ дляSo_so
Наберите их, спросите. Ухудшение прямо на лечебной дозе Салофалька?((
Салофальк не призначали. По швидкій другий раз везуть в ту саму педіатрію, тут є один гастроентеролог, але спеціалізація не та, та і сам лікар каже, що це не до нього, він підозрює Крона
Комиссия50%
• 20 октября 2024
Знімають інтоксикацію, падає температура. Того разу дали ще омепразол і порадили вивести глисти.
Глистів таки знайшли, вивели, але симптоми не зникли
Ответ дляКомиссия50%
Тогда это вообще не лечение, так нельзя((
Звоните в ПАГ и ложитесь туда
Комиссия50%
• 20 октября 2024
Ще помітила, що у дитини піднімається температура від фізичної активності (просто піднялась по сходах на 2-й поверх), живіт болить коли стоїть, ходить, легше стає тільки коли лежить, не так сильно болить
Комиссия50%
• 20 октября 2024
Ответ дляSo_so
Звоните в ПАГ и ложитесь туда
Дякую. Завтра буду телефонувати
Смурфик• 20 октября 2024
Просите направление в Охматдет в поликлинику, раз вы все равно настроены на Киев.
Госпожа Белладонна• 20 октября 2024
Паг или Охматдит. Звоните т спрашивайте, что надо. Мы местные, в Охиатдет просто на такси приезжали, когда совсем плохо было, они не отказали. В паг давала направление заведующая поликлиникой, когда ребенок был маленький, с этим направлением нас сразу положили, но сказали что вообще надо через их поликлинику, они на месте дают направление на госпитализацию, но у нас было критическое состояние у ребенка, сразу в реанимацию забирали