Полуничка• 21 октября в 00:17
Які фізичні активності обираєте щоб бути здоровою і бадьорою?
Спорт? Танці? Щось інше?
Фісташкова кава• 21 октября в 00:18
После рабочего дня на ногах, подняться на 5 этаж без лифта. Это и есть моя активность.
Наверняка• 21 октября в 00:19
10 років не користуюсь ліфтом, гуляю з собакою, роблю вдома зарядку з гантелями, та вправи на ноги.
АгатаХристя• 21 октября в 00:35
Басейн. Взагалі то кайф приносить аквааеробіка, коли набультихаюся з тими поліуретановими штучками, потім ще плаваю, поки вмію лише брасом. Ще думаю обрати між йогою чи пілатесом.
До цього, років п´ять тому ходила на беліденс (після травми ноги не ходжу). Дуже подобалося, красиві рухи, красива музика....Ця ж тренера проводила йогу раз на тиждень - упор на заняттях був на розтяжку та спину. Теж те що треба, після великого навантаження на роботі і шаленого темпу розслабон
Я супер-пупер• 21 октября в 00:36
Зал 5 раз в неделю. 1-2 раза а неделю спа с массажем. Живу недалеко от моря - летом плаваю много
Своего не предлагать• 21 октября в 00:36
Тренажерка)
І м´язи, і емоційно краще ніж після психотерапевта
Реанимация• 21 октября в 00:45
Ответ дляФісташкова кава
5тий, то ще нічого) У мене 15тий)). Як світла не було поки дотягнеш торби на верх , а бувало не один раз туди-сюди, то тільки на позу Будди і хватало сил)))
Моторошні троянди• 22 октября в 05:42
Ответ дляНаверняка
Собака вас ще не ненавидить?