Крию матом страшно• 21 октября 2024
ВПО і зарплата
Добрий вечір. Може в кого була подібна ситуація....та ви в курсі....
мама впо, інвалід 3 группа, зарплата коливаеться від 9500 до 12500 грн. В цьому місяці не прийшли виплати ВПО.
звернулась до соцзахисту. Кажуть потрапила до списку на блокування виплат бо перебільшення доходу. Чи так це ?
Млинець Мій• 21 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так при доходах більше 9444 грн ВПО не виплачують.
жесть
это даже не мин прожиточный минимум ( реальный на человека)
Чтооооооооооо?• 21 октября 2024
Ответ дляМлинець Мій
жесть
Та ладно. Пенсіонери живуть з пенсією 3-4 тис. грн. От де жесть.
9444 не так вже і погано.
Млинець Мій• 21 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
9444 не так вже і погано.
и все они впо, снимают квартиры, детей нужно растить...
давайте не будем начинать
частично согласна, но глобально нет
давайте не будем начинать
частично согласна, но глобально нет
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Так, я теж попала під блокування.
В листопаді піду переподаватись
Поторописька• 21 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
9444 не так вже і погано.
Как на 9т снять жилье, коммунальные и питаться? И не дай бог заболеть...
Крию матом страшно
• 21 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так, я теж попала під блокування.
В листопаді піду переподаватись
у вас така ж причина?
Обижулька• 21 октября 2024
Ответ дляМлинець Мій
жесть
А какой реальный прожиточный минимум?
Где вы его взяли?
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
у вас така ж причина?
Так, у всіх така причина.
Я ходила в Цнап, тільки рот відкрила - а вона каже - перевищення доходу
Я кажу та ви мене хоч по коду пробийте.
Ну вона пробила, - перевищення доходу за результатом 2 евартала
Я кажу та ви мене хоч по коду пробийте.
Млинець Мій• 21 октября 2024
Ответ дляОбижулька
А какой реальный прожиточный минимум?
Где вы его взяли?
придумала
или вы тоже согласны что 2 тысячи на человека это более чем, впрочем как и алименты 1.5 тыс с головой хватает на ребенка на месяц
Крию матом страшно
• 21 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так, у всіх така причина.
Я кажу та ви мене хоч по коду пробийте.
а як ви будете переподавати? чи дохід зменшився?
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
у вас така ж причина?
Так. Нехай вислідковує свою зарплату. Зараз вже подали звіти за третій квартал, нехай мама перевірить чи влазить вона по межам . Якщо в третьому кварталі менші нарахування ніж в другому може в листопаді спробувати
Обижулька• 21 октября 2024
Ответ дляМлинець Мій
придумала
Конечно не хватает тех копеек. Но прожиточный минимум только один - тот, который официальный
Млинець Мій• 21 октября 2024
Ответ дляОбижулька
так и я о том же...
слезы, а не минимум
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
В мене дохід рахується на трьох.
В він трохи не дотягує до межі.
Але в травні я змінила місце роботи, і мені виплатили компенсацію відпустки за півтора роки.
І воно шандарахуло по доходам
Ви третьому кварталі якщо будуть рахувати середній за три місяці то я проходжу.
Бо в мене в одному місяці 31 тисЯча, в другому 19.
В він трохи не дотягує до межі.
І воно шандарахуло по доходам
Чтооооооооооо?• 21 октября 2024
Ответ дляПоторописька
Статтею 7 Закону України №1928-IX „Про Державний бюджет України на 2024 рік” установлено з 1 січня 2024 року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі – 2920 грн.
Тобто 9000+ це потрійний мінімум.
Це теорія. Практика звісно інакше.
Тобто 9000+ це потрійний мінімум.
Це теорія. Практика звісно інакше.
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Ответ дляОбижулька
Мене сьогодні ще здивували тим фактом що дохід враховується до оподаткування.
Але ж ця межа 9444 це тоже якийсь коофвцієент з прожиточних мінімумів. Я питаю, ну коли рахують прожитковий мінімум вони ж беруть реальні кошти? За ті суми податку що забрала держава я ні труси собі не куплю, ні комуналку не заплачу
Крапипопка• 21 октября 2024
Видимо так, кроме того у нее ещё и пенсия, чтобы они подавились тем пособием.
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
Так, виїзджайте люди з окупації! Україна вас не кине!
Крапипопка• 21 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Да, особенно цены на аренду шикарные, при зарплате 12 тысяч.
Поторописька• 21 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я вот этого тоже не понимаю, уже молчали бы.
Аноним_1858• 21 октября 2024
Ответ дляОбижулька
А какой реальный прожиточный минимум?
Где вы его взяли?
а зачем вообще оперировать термином о реальном прожиточном минимуме? Кто то семьей на 15 тыс живет, а кому то одному 150 не хватает.
Водійка хімарса• 21 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
9444 не так вже і погано.
Пенсионеры жилье имеют. А ВПО снимают. А цены на аренду жилья видели? И стали они впо не по своей воле.
Горня капучіно• 21 октября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Є пенсіонери впо...
котопёс• 21 октября 2024
Ответ дляПоторописька
Так же как и не впо
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Ответ длякотопёс
Так же как и не впо
Різниця у впо і не впо це наявність власного житла.
Я в своїй квартирі можу лягти спати хвора, голодна, холодна, але в своїй квартирі.
У впо ти не знаєш де будеш ночувати завтра
Я не чарівниця вам• 21 октября 2024
Ответ длякотопёс
Так же как и не впо
Малесенький приклад.
Є організація, за рахунок міжнародних фондів вони організували прихисток для одиноких пенсіонерів. Програма перестає фінансуватись в листопаді. І всьо. Куди людям подітись?
котопёс• 21 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я из Харьковской. 30км до границы, зона возможных бд, но всегда было тихо. Народ едет в полтавскую, оформляет впо и сидит дома
котопёс• 21 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Малесенький приклад.
В Германию. Я серьёзно.