Мошей ницца• 21 октября 2024

Що це за личинка на кішці?

Фото інет.
Шукаю інфу,які це глисти,бо знайшла під хвостом у кішки теж таку.
Живу...беее..терміново мушу пролікувати
Кішка вулична,якщо що
Даха-сваха• 21 октября 2024
Да, это глист, по народному- огуречное. Не помню как по научному, в Гугле почитайте. Купите от глистов и дайте кошке. Моему коту помог мил про( милпразон). Через 10 дней повторить.
Бойова• 21 октября 2024
Глисты это, нужно как от блох обработать так и от глистов, они взаимосвязаны обычно.
Даха-сваха• 21 октября 2024
Опечатка- огуречник. Их переносят блохи часто. Вам правильно написали- сначала от блох, через 10 дней от глистов( с повтором через 10 дней)
Альфасамка• 21 октября 2024
ГЛИСТИ ХАХА. Можете рибу ловити
автор Мошей ницца • 21 октября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Спасибо,сделаю
автор Мошей ницца • 21 октября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Спасибо
автор Мошей ницца • 21 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
ГЛИСТИ ХАХА. Можете рибу ловити
Ооо..
і вам цікава тема)
Ви в кожній бочці затичка,але коменти цікаві,часто не в бровь,а в глаз))