12 галюцинаций• 22 октября 2024

Бытовая химия с петушком ChanteClair где покупаете?

Услышала, что уже много закарпатского разлива.
Потому вопрос где купить оригинал
Сирожено_пирожено• 22 октября 2024
В магазинчиках все из Европы. А какое оно там на самом деле, я не знаю.
автор 12 галюцинаций • 22 октября 2024
Здесь, на кидстаффе тоже продают
Есть на розетке
Есть в магазинчиках товаров с Европы
Хачапууури• 22 октября 2024
Я купую де вийде, ще жодного разу на підробку не потрапляла.
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Я його скільки купувала на карпатський розлив ніде не потрапляла. Вже дуже специфічна в нього консистенція і ефект
.
Купую де попадеться, в основному євротовари.
Але попадався і магазинах типу Копійочки, Господарочки
Не цілуюсь з бодуна• 22 октября 2024
А що, гарна хімія?
Щось не спиться• 22 октября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А що, гарна хімія?
Непотріб. Дороге і смердюче. Шлунок три дні болів після його застосування 🤮
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Те що ви називаєте карпатським розливом в основному стосується Аріель, тайд, перволь.
Але ж воно там таке все криве горбате і смердюче і 200 грн відро.
А в півника невеличка пляшка з матового пластика. Там тільки пляшку підробляти ніякої вигоди не вийде.
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Логічно що не потрібно в їжу вживати
Щось не спиться• 22 октября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Логічно що не потрібно в їжу вживати
Де я написала, що вживала в їжу?
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А що, гарна хімія?
Весь прикол цього спрею на відміну від інших спреїв це те що він розчиняє жир. ( Не путаємо з засобом для духових)
Мені нагадує наче хороше господарське мило розчинили до рідкого стану
За рахунок таких властивостей він добре видаляє плями на одязі, просто незамінний для кухонних меблів чи плитки де є масний наліт.
Хачапууури• 22 октября 2024
Ответ дляЩось не спиться
А мені дуже допомагає в прибиранні і шлунок не болить, запах дійсно є але в іншої хімії не кращий, можливо то суто ваша реакція на компоненти.
Как нефиг делать• 22 октября 2024
епицентр
Тектологиня 80lv• 22 октября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А що, гарна хімія?
гарна, отой спрей то як свята вода, від усього, кросівки помити з білою підошвою, плями, жир.....
Вимагаю спілкування• 22 октября 2024
У Варусі , коли по акціях
Щось не спиться• 22 октября 2024
Ответ дляХачапууури
А Zoom від Емвей пробували?
Набагато дешевше, екомніше використання і нема ядучого хімічного запаху. Звимивається легше і швидше. І справляється там, де шантаклером не можна.
Рассказница• 22 октября 2024
Мама з Італії передає вже 20 років
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
О! Доречі так. Біле взуття, біда підошва просто на ура!
Тектологиня 80lv• 22 октября 2024
який там рукожоп дізлайки ставить? Краще ніж той спрей кросівки нічого не відмивало. І ще класно той спрей на комірцях рубашок, курток працює.
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Ответ дляЩось не спиться
А Zoom від Емвей пробували?
Можливо Лок?
Бо зум дуже вже агресивний. Як засіб для духовок
ХтоЯкщоНеЯ• 22 октября 2024
Видела в Копеечке и Червоном маркете
Снегурочко• 22 октября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Треба спробувати, мені дуже подобається як galax із жиром справляється, розчиняє дуже застаріле, але розприскувач на три рази і ламається
ХтоЯкщоНеЯ• 22 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Расскажите пожалуйста подробнее) ещё не покупала, но слышала что хорошее средство
Щось не спиться• 22 октября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Можливо Лок?
Для духовок інший засіб в Емвей.
Ви плутаєте.
Ні, Лок не пробувала.
Пишу саме за Zoom. Це концентрат.
З 1л буде 5 по 0.5 розведених. І його менше треба за шантаклер.
Тектологиня 80lv• 22 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
для дуже застарілого жиру то краще беріть Сано Форте чорний такий.
ХтоЯкщоНеЯ• 22 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Хоть не прожигает одежду? Расскажите пожалуйста как правильно пользоваться.
Я один раз нанесла какой то пятновыводитель, не помню какой уже, оставила минут на 15- прожгло футболку детскую. С тех пор немного побаиваюсь их)
Тектологиня 80lv• 22 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
так а що розказувати, купляйте спробуйте, у мене він універсальний для усього і для взуття, і плями, і поверхні помити.
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Ні! Це різні засоби
Галакс за 10 хвилин відмиє чорну сковороду, а півник більш ніжний, для щоденного догляду за кухнею, поверхнями, одягом, взуттям
Снегурочко• 22 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Завдяки галаксу немає вже застарілого), тепер потрібен для підтримання щоб спрей працював бо розкручувати постійно не зручно
Тектологиня 80lv• 22 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
не прожигає нічого, він доволі м´який, я підмишки футболок білих напшикую і кидаю хоч і три дні лежить поки стірку назбираю.
Ms. Iphone• 22 октября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А що, гарна хімія?
Є краще, і не таке вонюче, та шкідливе.