Патриоточка• 22 октября 2024
Які документи потрібно перекладати нотаріально у Німеччину?
Добрий день, планую виїздити до Німеччини. Які документи потрібно перекладати нотаріально? Які документи можна перекласти без нотаріального завірення?
- свідоцтво про шлюб.
- справка про навчання в університеті.
- справки про хронічні хвороби.
- свідоцтво про шлюб.
- справка про навчання в університеті.
- справки про хронічні хвороби.
Тектологиня 80lv• 22 октября 2024
Свідоцтво про народження- переклад, апостіль. Диплом- те саме, на всяк випадок справка про несудимість
ЛюбимаЯНЬ• 23 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Сначала апостиль, потом перевод, потом нотариальное заверение
Тектологиня 80lv• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Як хочете, ваші документи, не мої )
ЛюбимаЯНЬ• 28 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Як хочете, ваші документи, не мої )
Причем тут как хотите, если есть правила проставления апостиля. Если вы не в курсе, так не вводите людей в заблуждение.
Первое - это поставить апостиль, а потом уже все остальное.
Если этот апостиль ещё нужен, потому что его не всегда требуют - зависит от страны, от органа, в который подают документ
Тектологиня 80lv• 29 октября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мені робили все разом, тому можете від мене відчепитись