НеКонец-Света• 23 октября 2024
Де ділись люди з Порадниці?
Ви теж помітили? Дуже мало тем, і ті нецікаві. Раніше залипала тут вечерами. Постійно якісь цікаві історії, срачі були. А останні місяці просто тиша якась.
Всі виїхали і ніколи заходити, чи кудись в інше місце перебралися, а мене не взяли, чи що сталося?
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Так не баньтесь,не пишіть флуд, не переходьте на особисті, не матюкайтесь.
Це рецепт!
Не дякуйте!
Це рецепт!
Не дякуйте!
Я не матюкаюсь, і не обзиваю форумчан, тим більше флудом не займаюсь. Але мої коменти за останні 2 місяці частенько, якщо не переважно, видалені, коли вони адресовані ’батам патріотам’ найбільш відомим тут. При чому з миттєвою швидкістю.
Каяспер• 23 октября 2024
Да..согласна. до войны тут такой движ был.. то от 0 меряли, то прислали не то, то срач рейма или ленне. То любовницы, то детективы, интриги , расследования. То, что купили , то сколько потратили, то кумовья подарки не принесли... А сейчас только то мовный срач, то хвылювалка.
Курочка• 23 октября 2024
Вообщем
Кнопка жалоба явно была здесь лишней
Вчера вечером вообще было здесь уныло. Максимум 30 человек в теме
Кнопка жалоба явно была здесь лишней
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
+💯. При чому вже навіть не соромляться терти коменти, які не порушують правила, а просто написані, як аргумент проти ’найбільш цінних тут кадрів’. Щоб створити видимість, що іншої точки зору не існує)
От не зрозуміло, ви читали Правила? Аргумент проти кадру, маньки якоїсь чи найз це і є на особисті, і тролинг, це і є привід видалення. Декілька коментів в сторону аків і ви в бані, то не давайте привід. Навіщо ганятися за тими тролями?
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляКурочка
Просто. Мнение не нра
Одна особа здесь призналась что на всех так жалуется
Никогда не замечали как невинные коменты удаляют?
Недавно була велика тема про опалення. І мій комент де я написала, що у нас на вікном -2, але опалення не включають - видалили
. Це дослівно. Тобто ні на кого він не був направлений.
Дама с собачкой• 23 октября 2024
Зайшла позавчора зранку 15 тем з полотнами копіпасту від бота. Потім зайшла в політичну тему і там та сама історія з заготовленими відповідями. Який сенс спілкування ? Якщо не політичні теми, то також, якісь такі уже історії тупі і бредові пишуть, копірайтери в декреті.
Зроблено у 80-х• 23 октября 2024
О с т я у вас в бане, мне лично на выехавших все равно. Вы ж сами здесь сидите и даёте советы в которых не нуждаются
бювет_в_обед• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Це рецепт!
Не дякуйте!
Це рецепт!
Не дякуйте!
Під флуд і особистості тут підтягують абсолютно все! І бан накидають в секунду за просто так. Так шо не треба ля ля.
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Отаке теж підпадає на видалення. Як приклад.
Бо тут про жаб форуму.
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Я не про маню, я їй не відповідаю ніколи, і всіх закликаю. Але тут є інші.
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Война для многих флуд, не хотят расстраиваться, как нормальная тема, так куча ботов. И главное наши ведутся
Який флуд? Є цікаві теми - то читають, але як тролять і кидаються какахами, то тема закривається.
Чумачечая Весна• 23 октября 2024
Багато виїхало, а виїхавших тут клюють постійно - сидите в ЄС, штатах і по наших форумах шастаєте, зависайте вже на своїх місцевих .. на кожен комент зустрічний - а ви звідки ’вєщаєте’, тому хто з виїхавших заходить, то в режимі читання мабуть... я думаю, що виїхавші сюди ходять за звичкою, а з часом деякі теми поступово стають не актуальні для них...
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Ось причина видалення
- перехід на особисті
---’видалені, коли вони адресовані ’батам патріотам’ найбільш відомим тут.
Це порушення. Ви не знали?
- перехід на особисті
Це порушення. Ви не знали?
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляКурочка
Просто. Мнение не нра
это вообще не тайна
зная мою брезгливость по отношению к определенным тут деятелям, они на меня жалуются в 4 руки, даже если я вместо текста только точку поставлю.
бювет_в_обед• 23 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А без аноніму готові до таких експериментів?
Розумні й адекватні вже давно зрозуміли: форум став політичною площадкою для промивки мізків. Ні для кого не секрет існування манькокоманди, не відправлена в пожиттєвий бан ніканайз, що створює безліч тем з тупим копірайтом. На жаль на форум знищений, як і демократія в країні в цілому(
Влучний комент. Шайка ботів манька веселка і ніка просто вражають своєю вседозволеністю і безкарністю. Саме через них тут смітник
Ошеламиссимо• 23 октября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Да, очень мало людей стало (
В Украине мало людей стало.
Следовательно выехавшим не интересны насущные наши проблемы. У людей теперь свои порадниці
Ответ дляФенте Фря
Бо тут про жаб форуму.
Цей форум перетворився на якусь помийку. Нє, він і раніше був токсичним і всьо такоє, але було по своєму цікаво. А зараз тут боти і агресивно налаштовані істерики під анонімом, які кидаються просто на всіх. І ще бойовий загін совєтчтці, героїчні богевтікші, які ганяються за тобою суворою по всіх темах. Але ці щось притихли. Чудова коротше компанія для спілкування в Інтернетах)
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Ось причина видалення
- перехід на особисті
Це порушення. Ви не знали?
- перехід на особисті
Це порушення. Ви не знали?
В чому порушення? Якщо маню всі знають і їй я не відповідаю, то як з іншими? Чому цих же ботів не банять? Чи їхні коменти не видаляють?
Мотористка• 23 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
В Украине мало людей стало.
Интересны, у выехавших остались родственники и друзья в Украине, да и люди выехали временно, о не навсегда
Ответ дляЗроблено у 80-х
А в ваших коментарях так нуждаються, так нуждаються. Прям стоїть вся порадниця і просить ’ну напиши коментар, роднєнька’) якщо ви у мене в бані, то це ви і перетворили цей форум на маргінальне болото тьоток з комуналки
Бяки-козяки• 23 октября 2024
Мне интересны темы о похудении. Таких мало сейчас(( может раз в месяц
Мотористка• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
И их банят, у той же мани тысяча и один ник, каждые пару месяцев новая голова, читай новый аккаунт создаётся, на месте старого забаненного.
Зроблено у 80-х• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Почитала ваши коменты, вы здесь строить всех решили, много на себе берете не по
сеньке шапка)
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Бо тут про жаб форуму.
и кто то признал себя жабой , и соответвенно, принял это на свой счет?)
ну так это как бы просто попадание в цель, но личностного тут ничего нет.Это обобщение
Курочка• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Эээээмммм
Мне здесь советовали с ребёнком возращаться в Харьков
Когда я решила пожаловаться на работу и усталость
Сказали что там спокойно
Когда я сказала что ночью были обстрелы- ответили что не слышали и попросили доказательства
Когда я принесла скрины новостей- я резко стала матрешкой и мои коменты удалили
Жду ваших коментов
Сказали что там спокойно
Жду ваших коментов
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляМотористка
Маню видно з першого ж речення. Але забанчть її через декілька місяців. Ну на неї мені всеодно, я взагалі не розумію для чого в її теми заходити чи відповідати їй. Те ж саме Ніка найз. Вони тролі, може і кацапські. Але тут є інші, навіть старожили, які просто працюють ’на партію’ для створення видимості правильної думки форумчан.
Зроблено у 80-х• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Я захожу в темы с политикой и в некоторые темы Ники Найз, там хоть без анонимов, до какого то времени можно нормально пообщаться.
Тухлые темы с именами, укусами комаров и прочей ерундой обхожу
Курочка• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Ось причина видалення
- перехід на особисті
Це порушення. Ви не знали?
- перехід на особисті
Це порушення. Ви не знали?
Ещё один бан:
Мы обсуждали пилон для девочек
Маленьких
Я писала об абстрактной девочке, НЕ дочке советчицы
удалили
Забанили
Знаете почему?
Переход на личности!
Мы обсуждали пилон для девочек
Маленьких
удалили
Забанили
Знаете почему?
Переход на личности!
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
а спросите об этом того, кто может на это ответить.