НеКонец-Света• 23 октября 2024

Де ділись люди з Порадниці?

Ви теж помітили? Дуже мало тем, і ті нецікаві. Раніше залипала тут вечерами. Постійно якісь цікаві історії, срачі були. А останні місяці просто тиша якась.
Всі виїхали і ніколи заходити, чи кудись в інше місце перебралися, а мене не взяли, чи що сталося?
Ганцю в кєдах• 23 октября 2024
Удалено администрацией...

Зроблено у 80-х• 23 октября 2024
Все и как всегда, только адекватных банят, темы как с коммуналки стали
Зроблено у 80-х• 23 октября 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Удалено администрацией...
А, что им делать, получат пособие раз в месяц и свободны
Полуничка• 23 октября 2024
Тобто? В країні війна, а на Совєтчіці має бути все без змін? Дивно...
Ms. Android• 23 октября 2024
Сейчас и так переживаний хватает. Болезненно воспринимаю хамство, особенно без причин, вроде ничего такого не написал- но в ответ грубость или насмешка. Нафиг надо) захожу сюда по привычке. Но пролистываю темы и выхожу, не очень уже интересно. Или темы, которые портят настроение- про мобилизацию, политику( а там еще и срачи эти все…
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Це ви так взяли і образили всіх активних учасниць порадниці?!🤨
Нет.Автор написала очень выверенно по смыслу.
Людей мало, остались боты, клоны, которых судя по текствм и содержанию к людям отнести нельзя.
Я тут Живу• 23 октября 2024
Тоже стала реже заходить, потеряла интерес, здесь одни и теже на манеже, последнее время получила аж 2 бана посоедний закончился 17 числа, отвечала в полит темах, поэтому уже пропало желание отвечать, чаще захожу уже в телегу, там не банят, можно написать своё мнение)
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так не баньтесь,не пишіть флуд, не переходьте на особисті, не матюкайтесь.
Це рецепт!
Не дякуйте!
Я тут Живу• 23 октября 2024
Ответ дляwoman Warrior
++++

Блондинка в Шоколаде• 23 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Цікаво, якби відмінили бани, яке було б життя на Порадниці. Адміни, може в якості експеримента зробіть?)
Так не хочеться, щоб форум згас. Дуже жаль буде. Я не прям тут постійно, але так добре, коли завжди є місце, куди можна зайти, провести час, запитати поради ..
А без аноніму готові до таких експериментів?
Розумні й адекватні вже давно зрозуміли: форум став політичною площадкою для промивки мізків. Ні для кого не секрет існування манькокоманди, не відправлена в пожиттєвий бан ніканайз, що створює безліч тем з тупим копірайтом. На жаль на форум знищений, як і демократія в країні в цілому(
Дева Мария• 23 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Другой. Но она достаточно активно пишет. В темах срачах с Надей так вообще регулярно. И не только в них.
Не брешите . Все темы мимо меня , я не только не участвовала , даже не читала , во первых я сплю в такое время , мне вставать в 7 утра , во вторых - мне давно это не интересно , но кто то очень старается проводить этот срач без меня . Да ? Кто вы там под анонимом ? Из за таких скоро людей не будет на форумах . Одни боты останутся
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляВ гости звали?
У Мадонны другой ник наверное
Удалено администрацией...
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Я в мобілізацію і в біженок не хожу, краще сплю
Все одно там одні і ті ж одне і те ж. Що нового? Всі новини і так читають.
Курочка• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Це рецепт!
Не дякуйте!
Я вам секрет открою
Некоторые жалуются только потому что мнение не нра
И таким образом можно улететь в бан

Или писать что всем нравится?
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Так ні спілкування, ні срачу щось не видно
Сруться в темах про війну, це ж найболючіше зараз. Але цей форум заполонили провладні боти + підтримується цензура, неугодні коменти труть. Тому не дуже і хочеться щось писати.
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я ті теми в не читаю, то мені мозги не промиють , і вам раджу.
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляДева Мария
Ну на ваш нік клюють, тому вас згадують
Блондинка в Шоколаде• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Вам здається( соціологи добряче моніторять форум, потрібну думку вкладають, навіть в темах про коханців)
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляКурочка
Я вам секрет открою
И таким образом можно улететь в бан

Или писать что всем нравится?
Як? Без флуду- тролінгу не по темі? Чи ви зриваєтесь? Тоді зрозуміло.

Скорая помощь• 23 октября 2024
Ответ дляДева Мария
То есть вы сретесь друг с другом, а людей не будет из за таких как я, которые за этим со стороны наблюдают?
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Да й нехай, мені то що, я не це не поведусь, сратися тут тим паче.
Бігати за якоюсь манькою і доводити, ну навіщо мені це? Тупість
Курочка• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Просто. Мнение не нра

Одна особа здесь призналась что на всех так жалуется

Никогда не замечали как невинные коменты удаляют?
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
+💯. При чому вже навіть не соромляться терти коменти, які не порушують правила, а просто написані, як аргумент проти ’найбільш цінних тут кадрів’. Щоб створити видимість, що іншої точки зору не існує)
Дева Мария• 23 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Удалено администрацией...
Скорая помощь• 23 октября 2024
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляМаю сечі
дуже легко відрізнити нелюбов до зелені і нелюбов до України.
зелень не дорівнює Україна
о , ща оживлю тему и подтянутся.
Огласите перечень, что можно считать ’нелюбовью’ к стране.
Отсутсвие вышиванки, нелюбовь к вышиванке,русский язык общения, уехавшие, открыто пишущие о беспределе в стране, бусификации, цензуре, воровстве в космических масштабах, неславящие Шевченко, _ нужное подчеркнуть.
Мотористка• 23 октября 2024
Ответ дляКурочка
Я вам секрет открою
И таким образом можно улететь в бан

Или писать что всем нравится?
Бесполезно, всем все равно неугодите
Фенте Фря• 23 октября 2024
Ответ дляКурочка
Просто. Мнение не нра

Навіщо мені слідкувати? Як є що написати - написала, як якась чіпляється- не відповідаю. Як хтось з адекватних спитав - відповідаю, всі знають вже і тролів і нормальних.
Мене смішать потуги деяких, хто бігає і спамить теми, переходить на особисті, або не по темі просто, а потім жаліється що невинний комент.
Ця люди як в цирку
Самий невинний видалять, як він не по темі. Ви не зрозуміли Правила? Про спам і флуд?
AnnaOst• 23 октября 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Удалено администрацией...
Зроблено у 80-х• 23 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Це рецепт!
Не дякуйте!
Война для многих флуд, не хотят расстраиваться, как нормальная тема, так куча ботов. И главное наши ведутся