Баба Йога• 23 октября 2024

Термобелье сильно поможет, если я всегда мерзну?

Термобелье сильно поможет, если я всегда очень мерзну?
Джавеліна• 23 октября 2024
Взагалі ні
Кондуктор автобуса• 23 октября 2024
Мне нет
Возможно нужно двигаться много,тогда эффект будет
Зоряний Шлях• 23 октября 2024
Так, те, що з вовною
Хлопаю ресницами• 23 октября 2024
Если на улице быть, двигаться, то -да. И шерстяное.
Бутерброд з ікрою• 23 октября 2024
З 100% меріносої шерсті або кашемір
Ля-ля-ля• 23 октября 2024
Беріть бавовну.Це додатковий шар одягу,тепліше однозначно
Ошеламиссимо• 23 октября 2024
Якщо постійно рухатись будете то тепло буде.
Якщо плануєте в офісі сидіти - будете і в ньому мерзнути
Бутерброд з ікрою• 23 октября 2024
Термобілизна є різною за складом і призначенням.
Умничка-помощничка• 23 октября 2024
Оно помогает когда вы хоть чуть двигаетесь.
Если без движения, то просто правильно одевайтесь. Комбинируйте слои одежды.
Тётушка Лошадь• 23 октября 2024
Мій чоловік всю зиму носить термобілизну, але він постійно в русі. Я можу вдягнути, якщо сильні морози, нижче -10. Як на мене, то гріє вона, але більше гріє в русі
Умничка-помощничка• 23 октября 2024
Для спорта чисто синтетика. Для игр-прогулок на свежем воздухе, синтетика с хлопком.
Для неспешных прогулок-синтетика с шерстью.
Колишня муза• 23 октября 2024
Термобілизна є різна. І літня в тому числі, для фізичної активності в спеку
КротоТо• 23 октября 2024
Якщо сидіти, толку не буде. Якщо рухатися-так.
Тётушка Лошадь• 23 октября 2024
Ми колись брали донці українську Кіфа термобілизну з шерстю меріноса. Брали на один раз на лижі зʼїздити, бо пізно вияснили, що стара термічка маленька і більше нічого замовити не встигала. Думала, що буде така собі, а виявилося, що навіть чудова, тим паче за невеликі гроші. Донька відносила її 2 зими і пару поїздок на лижі
Анонім-ка• 23 октября 2024
Якщо ви не рухаєтеся то ніяка термобілизна особливо не спасе. Треба брати з шерстю в складі. Але тут теж є свої нюанси. На вулиці вона вас трохи грітиме а от в приміщенні вам може бути в ній дуже жарко.
Колишня муза• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Це ви про яку саме білизну?
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляКолишня муза
Це ви про яку саме білизну?
Про будь яку. Якщо сидіти, не працює так, щоб тепло було.
Колишня муза• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Це спортивна.
А є термобілизна спеціально для малорухливої діяльності, з вовни.
Сонячний день• 23 октября 2024
Із власного досвіду. Я рік тому тут запитувала про це ж саме, бо дуже мерзну в офісі. Важко рухатись, коли треба весь день сидіти за компом. Так от. Купила пуховий жилет унікло, під нього светр із мериноса, під нього шерстяну термобілизну, на ноги угг - нічого не допомагає, хворіла і погано почувалася всю зиму. Ось знову почались холоди і хоч звільняйся...
Гірчинка• 23 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Холодний офіс?
Сонячний день• 23 октября 2024
Ответ дляГірчинка
Холодний офіс?
Постійно відкриті вікна, бо колежанкам ’нічим дихати’
Блакитне небо• 23 октября 2024
Да, поможет. Я зимой только его ношу и сплю в нем. Главное подобрать правильное по составу. Термобелье, которое греет, должно быть полностью из синтетических волокон. Выбирайте 100% Полиэстер, без различных примесей.
Блакитне небо• 23 октября 2024
К тому же, важно подобрать правильно по размеру, термобелье должно плотно прилегать к телу, чтобы оно согревало. Выбирайте размер термобелья на 1, а то и 2 размера меньше, чем размер одежды которую носите в повседневной жизни. Я ношу М, но термобелье у меня XS
Божа кульбабка• 23 октября 2024
Я пью йод. Меньше мерзну.