Нічна ненажера• 23 октября 2024

Ті хто небагатий, чи купуєте капусту по 30грн так часто як і раніше?

Раніше капуста була соціальний овоч для мене - у сезоні це постійний овоч, бо найдешевший..
Сезонні головки капусти вазі важкі, тобто капустина десь +-100грн
Тобто явно недешево
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
30 грн. сьогодні машина по селу возила. Я не взяла ,бо треба посадкова. Мені весною нема чого садити. Дніпропетровська обл. неврожай.
Продавали или покупали? Я написала как на опте большом, в тоннаже продают.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Так і зараз ті, хто вирощує, не отримують цих грошей, перекупи наварюються, і так було завжди.
Всерівно більше ніж минулого року. В фермера купила з поля по 25.
Марафетчица• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Продавали сітками, не в роздріб.
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
А мені за що стидно? Всі мають рівні умови і тоді мали для навчання. Люди з села, отримали вищу освіту і з простих робітників досягли своїх посад.
Да-да, наше правительство все из народа, только вот каким путем они этого всего достигли, многие предпочитают умалчивать)
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Так ви заслужили таку владу , що капуста вам дорого
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ну может
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Продавали сітками, не в роздріб.
Ну сетками понятно, но не тоннами же? Сетками в Киеве и области хорошая 30-40 +/-
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Скорее вы, раз для вас это норма.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Скорее вы, раз для вас это норма.
Я на владу не надіялась ніколи. І не обирала
Сегодня сержусь• 23 октября 2024
Ответ дляТундиринда
до 80 лет работала менсестррой
так) в 80 в свій день народження вийшла на пенсію) Їй подарували на роботі величезний торт з цифрами 80)
Я Вас не боюся• 23 октября 2024
Ответ дляБіле пальто
Під вікнами, це якщо на першому поверсі живеш. А якщо шіснадцятиповерхівка, де там те місце під вікнами? Та й бомжі поворують усе, їх повно по сміттєвим бакам нишпорять, і старі, й молоді.
точно!мы высадили проросшего лука пару кг,на утро его уже не было.
но это не сейчас, давно уже было.
Кукусики• 23 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Я борщ варю завжди без капусти
Аналогічно.
Капусту їмо тільки квашену
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Да? С родителями на руководящих должностях? Не надоело фантазировать?)
КаРаКаТиЦа• 23 октября 2024
я сьогодні картошку купила по 40 грн
трошки підофігіла від ціни
Я Вас не боюся• 23 октября 2024
Ответ дляКапитанша
Тут уже сейчас надо думать какая цена на все эти овощи будет после нового года. Запасайтесь сейчас, что б потом не писать, что лук и капуста по 100+
запаслись бы, да в хруще хранить негде, а на балконе зимой можно загорать.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Так вони в мене вже на пенсії, 15 років.
Вам ніби більше хвилювалися немає про кого)
ФсеСама• 23 октября 2024
Ответ дляКукусики
Аналогічно.
Капусту їмо тільки квашену
Мене все дитинство мучали тим борщем з капустою,яку я виловлювала и обвішувала нею краї тарілки. Мої діти теж не їдять капусту. Спочатку я кидала їх трішечки,має якось забула, і ніхто не помітив її відсутності, діти з´їдають все без останку. З тих пір капусту не кидаю. Моя мама теж кричала, що то не борщ, поки не скуштувала мого в не помітила відсутності капусти. Але кладу досить багато м´яса у борщ
Я Вас не боюся• 23 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
а ще цибулевий пиріг дуже смачно
в пирог надо яйца и сырки плавленные.
не с одной цыбули печется тот пирог.
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Очень интересно, это где же надо было работать, что бы сейчас в 85 +/- иметь ’достойные’ пенсии? Потому как даже начальник сектора из НИИ сейчас имеет копеечную пенсию, хотя ветеран труда и т.д. Как раз люди этой возрастной категории сильно пролетели с пенсиями, нормальные уже от ЗП идут у 60-70 летних сейчас.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
З чого ви взяли що їм +- 85?
Працювали там, де була і капуста і на капусту.
Ви краще про своє майбутнє хвилюйтеся
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
З чого ви взяли що їм +- 85?
Ви краще про своє майбутнє хвилюйтеся
В смысле с чего? Стаж 45-50, на пенсии уже 15 лет, так со скольки они работать стали?) или такое было хлебное место, что даже на пенсии продолжали работать, боясь от кормушки оторваться?)

А чего мне свое будущее волноваться? В этой стране, с такими как вы соотечественниками, его просто нет🤷
Кукусики• 23 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Все так само, завжди вилавлювала капусту з борщу.
Коли стала готувати самостійно, стала варити без капусти, але багато м´яса, буряка і кладу квасолю, моїй сім´ї смачно. Дитині борщ у бабусі не подобається бо він не такий червоний як вдома і там капуста.
БезВзяток• 23 октября 2024
А гречка вже що, не смачна? Сіль є, цукор є, гречка дешева, треба скупляти капусту
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!

От бачите, люди на пенсії працювали, на відміну від вас. І від влади не чекали допомоги і на ціни не жалілися.
А ви тільки винних шукаєте в своїх невдачах))
Не будь КакСвета• 23 октября 2024
боже, та она и раньше то очень дешевая была, то дорожала и по 20-30 грн была. Щас ажиотаж пройдет и будет опять копейки стоить. Грызите пока морковку
Не будь КакСвета• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Нет, сейчас идет на пенсию 60-70-летние, которые в 90-е годы как раз мыкались, поэтому там пенсии еще хуже.
Принцепесочка• 23 октября 2024
Це але не про багатство чи достаток. Це але про бідність і злидні. Капуста як була так і залишилась соціальним овочем, просто соціал котитися це прірву
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Что значит в отличии от меня? Я с такими ’працюючими’ и до пенсии не доживу, так как приходится пахать на нескольких работах, пока они плотно сидят на насиженных хлебных местах до упора сидят, хотя имеют ещё и пенсии ’честные и достойные’.
Принцепесочка• 23 октября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
І гітари також по 3. Я з них готую суп-пюре. А от не знаю чи він мускатний чи ні, чесно кажучи, не розбираюсь. Суп смачний. Також дуже смачний сушений гарбуз, якщо правильно приготувати, то і вгадаєш, що то гарбуз
Тільки в той суп пюре для повного щастя треба ще банку вершків за 90 грн)
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
В 90 е да, а потом? Как раз у такого возраста нормальные, ну 7-10 т пенсии, кто имел хорошую ЗП.