Люблю пиво• 23 октября 2024
Народжувати боляче?
Саме вам як?
Результат:
вже голосів:
125 (68.68%)
Дуже боляче
50 (27.47%)
Терпимо
7 (3.85%)
Не боляче
Тарабарщина• 23 октября 2024
Боляче, але я була в якомусь тумані, все таки гормони виділяються і ти ніби під наркотиком. А от зашивати… це ще той треш…
ФФФФристайла• 23 октября 2024
Мені було дуже боляче після капельниці окситоцину, до того нормально...
Гидроусилитель руля• 23 октября 2024
Кому как. У меня двое безболезненных родов
без эпидуралки, сами по себе такие были
Капуста Маша• 23 октября 2024
Офигеть как больно, 18 лет прошло, а я как вспомню так дурно становится
Анонимба• 23 октября 2024
Треба до цього готуватись точно, зробити обстеження на свої чутливі зони, все передбачити, робити вправи. я впевнена що мені було легше, тому що я займалась легким спортом, робила справи, читала та дивилась відео, була морально готова і розуміла, що відбувається. Також, Треба розуміти, коли є щось екстрене і чекати не треба.
Тарабарщина• 23 октября 2024
Робіть епідуралку і не мучайтесь!!!
Мені вкололи на розкритті 9. Стрімкі пологи
Гидроусилитель руля• 23 октября 2024
Ответ дляСвекруховна
Краще тричі народити ніж одна ниркова коліка
Полностью согласна, только почечную заменяю на желчную, это ад, я сознание впервые потеряла от боли
Физрукая• 23 октября 2024
ну больно
часто теряла сознание - плохо многие моменты помню
но помню что пипец больно было когда зашивали после эпизио
это трындец
Чучело-Мяучело• 23 октября 2024
Ответ дляТарабарщина
Робіть епідуралку і не мучайтесь!!!
А зачем на 9 епидуралка?
Бибер-анонимер• 23 октября 2024
В мене було відчуття що мені всі кістки переламали одночасно, але є один великий плюс, мозок потім блокує цей жах і жінка знову готова народжувати
Козачка• 23 октября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Як комарик кусає.
Але комариків дофіга і одночасно)
І жалять не в ручку)))
Несу добро людям• 23 октября 2024
Ответ дляХикориДикори
перші були легші, а другі - дуже боляче
а у меня наоборот, первые были болючие, вторые легче и быстреею Но в целом терпимо
Скіфська пектораль• 23 октября 2024
Ну как вам сказать... думала капец, а был приступ пиелонефрита, так вот он больнее)
МаксХмара• 23 октября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Що нормально? До окситоцину у вас був тільки початок переймів, а потім почалося все по-справжньому)
Невгамовна сила• 23 октября 2024
Ответ дляСвекруховна
мій чоловік вчора народжував,писав заповіт
Викликаю на дебати• 23 октября 2024
Ну я впевнена, що в житті є більш серйозні види болю.
Зламані кінцівки, втрачені кінцівки, опіки масштабні....
Кажуть, що коліки набагато гірші.
Тому неясно, по якій шкалі ми міряємо.
Кажуть, що коліки набагато гірші.
Тому неясно, по якій шкалі ми міряємо.
Всім шампаньського• 23 октября 2024
Ответ дляТарабарщина
как по мне, то зашивать после такого треша (двойня), уже и не больно, просто тупая боль.
и еще, очень желательно все таки походить в школу беременных, подготовить себя и понимать, что тебя ждет))
Тарабарщина• 23 октября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
А зачем на 9 епидуралка?
Тому що з 8 я тільки в пологовий приїхала, поки перевели в родову, аналіз крові,туди-сюди, колоти - вже 9.
А кололи, тому що ппц як боляче. Не тільки перейми, а ще б самі потуги…епізіо, зашивання, але цього я вже не відчувала.
ФФФФристайла• 23 октября 2024
Ответ дляМаксХмара
До окситоцину було відкриття 6 см і нічого не відчувалося крім зжаття періодичного животу. Тому я була вже в процесі, а от окситоцин зробив його дуже болючим.