Любовь Калистратовна• Изменено 23 октября 2024
що б купили дочці на ДР 8 років?
питаю - не знає.
порадьте якісь ігри гарні.
і ще питання, чи святкували б ДР в дитячій кімнаті, якщо тут це дуже дорого. 5000 грн тільки дитяча кімната, крім їжі. з друзів буквально пару чоловік.
порадьте якісь ігри гарні.
Кривая спроса• 23 октября 2024
ну это не дорого, но если нет денег, то можно и домой позвать пару человек, пиццу и чипсы и они будут счастивы.
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
ДР просто на пару годин з піцою - майже 10 тис грн - це не дорого??
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
Подарите настольную игру какой у нее еще нету. Куклу если играет.
в нас є штук 10. раніше багато купувала.
а яка класна на цей вік?
Пешеходик• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
домой друзей ребенка пригласите на пиццу, и не морочьте себе голову
Кривая спроса• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
вы ж писали 5 тыс + еда. Можно пойти в развлекательный центр где батуты и прочая лабуда, не заказывать комнату, а просто по билетам зайти, поразвлекаться и все, выйдет дешевле. У нас часто так делают.
Пешеходик• 23 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Так денег нет..
блин...ну хоть бутылку от шампуня
Асталависта бэйби• 23 октября 2024
Автор це ви в Україні,чи в іншій країні..Я робила в такому батутному центрі день народження.А подарунки,залежить від того,чим захоплюється ваша донька ви ж повинні знати,може малювати любить,або якимось спортом займається
ВыФсеВрете• 23 октября 2024
Мы старшей дочке на 8 лет купили первое колечко золотое, радости было)
Дайте подуться• 23 октября 2024
Я завжди дарую поїздку + подарунок, який хоче дитина, на 8 років син хотів нінтендо. Свято з друзями само собою організовую кожного року
Синди Кроуфорд• 23 октября 2024
Я коли не знаю то беру дитину в магазин і купую що вибере ..ну адекватне по ціні. А чого така дорога кімната? Чи це квести ?
Синди Кроуфорд• 23 октября 2024
Ответ дляДайте подуться
Круті подарунки робите.
Печенюшка• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вы ж говорили 5 тыс. Откуда 10 уже?
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляПеченюшка
Вы ж говорили 5 тыс. Откуда 10 уже?
+ Піца, торт як мінімум.
Може аніматор якийсь
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляДайте подуться
Яку поїздку
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Не в Україні
Дайте подуться• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Яку поїздку
Різні тематичні парки,зоопарки, останнього разу океанаріум, вибираю цікаві готелі для ночівлі
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляДайте подуться
В інші міста? Чи країни?
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляДайте подуться
моя дочка і не знає, що таке нінтендо.
Я сама гуглила))))))
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляДайте подуться
Що маєте на увазі під цікавими готелями
Дайте подуться• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В інші міста? Чи країни?
І в міста , і в країни. Діти дуже люблять подорожі, тому це подарунки номер 1 для обох, останній час збираємо колекцію з відвідин міні- країн ,залишилось ще 3
Дайте подуться• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
моя дочка і не знає, що таке нінтендо.
Я сама гуглила))))))
Для такого віку це цікавий подарунок