Любовь Калистратовна• Изменено 23 октября 2024
що б купили дочці на ДР 8 років?
питаю - не знає.
порадьте якісь ігри гарні.
і ще питання, чи святкували б ДР в дитячій кімнаті, якщо тут це дуже дорого. 5000 грн тільки дитяча кімната, крім їжі. з друзів буквально пару чоловік.
порадьте якісь ігри гарні.
Дайте подуться• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Що маєте на увазі під цікавими готелями
Готелі при зоопарках , десь на узбережжі, тематично оформлені
Майор Медуза• 23 октября 2024
В кімнаті не святкувала би. Це не повинно обтяжувати сімейний бюджет
Печенюшка• 23 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не в Україні
Так а шо вы в гривнах тогда считаете. Для Европы 200 евро потратить на др ребёнка вообще не много.
Любовь Калистратовна
• 23 октября 2024
Ответ дляПеченюшка
рахую в тій валюті, в якій заробляю
АнтиТанкист• 24 октября 2024
Пазлы, ролики, набор для рукоделия, мольберт и краски для рисования, наушники, детская энциклопедия.