Кокосиха• 23 октября 2024

Трохи дивний директор

На новій роботі десь півроку, сам колектив у нас великий, десь 400 працівників, всіх навіть не знаю. В нас два директори, з одним я навіть не знайома особисто. Кілька днів тому вже вийшла з роботи, чекала таксі, тут до мене підійшов директор зі словами: Ви вийшли трошки подихати свіжим повітрям? Сьогодні я проходила, то він теж щось: як швиденько пройшла через охорону. Мені трохи це дивно, бо він зазвичай такий насуплений. Я йому чимось не сподобалась?
фрау Гітта• 23 октября 2024
любит поговорить - абы шо
автор Кокосиха • 23 октября 2024
Ответ дляфрау Гітта
любит поговорить - абы шо
Просто зазвичай він мало говорить, з моїми колегами практично не бачила
Сяду на шию, дорого!• 23 октября 2024
Автор, ’странный директор’, это мой бывший дыр, который едва знакомым сотрудникам трепался про бывшую жену и сколько они судились с этой ’кобылой’. А у вас просто сказал ’абы шо ляпнуть’
автор Кокосиха • 23 октября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Може бути))
Баба на горошині• 23 октября 2024
Скоро попросить сосати під столом
автор Кокосиха • 23 октября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Скоро попросить сосати під столом
Та ну, що Ви
ЛолитаНеРазлита• 23 октября 2024
Вам намекнули, что вы рано ушли с работы
автор Кокосиха • 23 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Це була 19 година, я з 10
ЛолитаНеРазлита• 23 октября 2024
Ответ дляКокосиха
Це була 19 година, я з 10
Все руководители мечтают, чтоб подчиненные жили работой, а не подрывались в 19:00 и вылетали из офиса.
ПампушОК• 24 октября 2024
Small talk нічого дивного, якщо ви вийшли своєчасно, якщо ні, натяк, що рано. Дивно, це коли питають скільки коштує ваше авто, чи є у вас кредити, або хлопець, якщо ви молода дівчина