Мона_Лиса• 24 октября 2024
Інфракрасна чи індукційна?
Яку краще обрати поверхню?
В інтернеті переваги і недоліки прочитала, але цікаво почути живі відгуки.
Дякую.
Просто звязда• 24 октября 2024
індукція звичайно
швидко нагрівається, швидко скидає потужністть, не обпечетесь поверхнею
Мона_Лиса
• 24 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
індукція звичайно
Але я користувалася однокомфорною і вона дуже шуміла. Вони всі шумні?
Просто звязда• 24 октября 2024
Ответ дляМона_Лиса
ні, одноконфорна і в мене є. Так, вона шумить, а поверхня з 4 конфорками не шумить
Марафетчица• 24 октября 2024
У мене з 4 теж шумить, але кажуть, що то від посуду залежить. Якщо посуд якісний - не буде шуміти
Туся муся• 24 октября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Дешёвые портативные и нормальная полноценная поверхность - это небо и земля.
пу_пугренчик• 24 октября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Нет, встроенные не шумные вообще. Разве что на турбо режиме.
Советую Электролюкс
Ща как дам• 24 октября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Я навіть замислилась. В мене вдома на 4 комфортки Електролюкс і на дачі на 2 якась простіша та дешевша. Не можу сказати що прям шумить, але і не зовсім беззвучно працює, щось таки ледве-ледве чути
все по ГОСТу!• 24 октября 2024
Не знаю, у чому недоліки індукції, у мене 7 років, дуже задоволена ))
Мона_Лиса
• 24 октября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Індукція одні переваги, мінус один - не весь посуд підходить.
Чи шумні вони всі?
Мона_Лиса
• 24 октября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Чи не шумить при при користуванні?
ТигрЛьвович• 24 октября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Чи шумні вони всі?
У мене як раз портативна на одну комфорку 5 років :) непоказово.
Миловидна леді• 24 октября 2024
поверхня вбудована горенье індукція на дві комфорки, інші дві газ, навіть не думала, що вона може шуміти. За інфракрасну взагалі не чула що таке є. Поверхнею задоволена, подобається більше індукція чим газ)