175см55кг19лет (она)• Изменено 24 октября 2024
Пьете каркаде?
Снижает вес и давление
Результат:
вже голосів:
29 (70.73%)
Нет
10 (24.39%)
Редко
2 (4.88%)
Часто
175см55кг19лет (она)
• 24 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Нет. Где я его возьму?
В супермаркетах продается в отделе чаев, атб, сильпо и т.д.
Нічний дожор• 24 октября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не смешите. Это крашеная параша.
Проработник• 24 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Нет. Где я его возьму?
В атб, сільпо, скрізь повно
175см55кг19лет (она)
• 24 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Не смешите. Это крашеная параша.
Почему вы так решили? Свеклу тоже красят?)
Проработник• 24 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Не смешите. Это крашеная параша.
Саме так, не смішіть. Хто ті дешеві квіти буде підробляти?
Оля_с_киркою• 24 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Нет. Где я его возьму?
На дереві або в маркеті
Оля_с_киркою• 24 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ненавижу эту кислятину.
А з коричневим цукром, медом, цукеркою
Оля_с_киркою• 24 октября 2024
Я його колись пила, але подобався, коли насичений міцний, солодкий і холодний
Грибной_Дождик• 24 октября 2024
Ничего он не снижает, если не считать, что мочегонное это подходящее средство для контроля веса и давления.
Пополняю_Карму• 24 октября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
А з коричневим цукром, медом, цукеркою
Ну от дивіться, на чашку звичайного чаю я кладу одну неповну ложку цукру. А скільки таких ложок треба, щоб перебити оту кислятину. І в чому тоді користь? По цій же причині не варю компоти, їмо свіжі ягоди.
Ответ дляПополняю_Карму
Якби смаки у всіх різні, мені каркаде не кислятина, а цукор доданий я не вживаю, причому якраз чорний чай для мене невимовно гидкий напій))
Пополняю_Карму• 24 октября 2024
Ответ дляЧаюри
Я відповідала на питання, щодо пити з цукерками, медом чи цукром. Цукерки я не їм, мед чи цукор можу трохи додати. Але я не можу пити кисле, тому мені треба тону того цукру, щоб перебити кислоту. Тому худнути на каркаде я навряд чи буду. Худну я на пп і нормальних порціях. Якщо зʼїсти пів відра і запити каркаде, то навряд чи схуднеш. До речі, чорний чай мені теж гидкий, пью лише зелений або трав’яний.
постою_послушаю• 24 октября 2024
Когда то читала, что он привыкание вызывает, или что-то ещё, но точно негативное было, перестала его ребёнку давать, а там и сама забросила пить. Нужно будет купить, очень вкусно мне
Ответ дляПополняю_Карму
Ну худнути на каркаде, згодна, взагалі якась дурня)
Ответ дляПополняю_Карму
Ми липи назбирали і насушили цілий мішечок, який же з неї теж смачний чай
Пополняю_Карму• 24 октября 2024
Ответ дляЧаюри
В мене в сусідок на городі ріс кущ ягід годжі. Вони їх старанно обривали і їли, обидві були більше центнера))
Пополняю_Карму• 24 октября 2024
Ответ дляЧаюри
От дійсно смаки у всіх різні)) липу я не люблю ще більше, ніж каркаде)) Ще памʼятаю з дитиства, як бабуся заварювала чайник липи і пила, а я бекала на той запах)) Мені подобається додавати у чай мʼяту, але ту що світла, не аптечну і чабрець, ось його просто обожнюю. Ну і ромашковий, не сказати, що люблю, але більш менш нормально. Він мені і горло лікує, і шлунок.
175см55кг19лет (она)
• 24 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
там пигменты-антиоксиданты, которые влияют на обмен веществ.
Ответ дляПополняю_Карму
Ромашковий я сподіваюся навчитися любити) Кожен раз, як організм каже мені, що це така собі затія пити ромашку, мозок відповідає ’Пуаро любив ромашку, і ти полюбиш’.
175см55кг19лет (она)
• 24 октября 2024
Ответ дляпостою_послушаю
не знаю даже, что там может привыкание вызывать) Что негативное может быть - это реакция на кислоту, если есть проблемы с жкт.
175см55кг19лет (она)
• 24 октября 2024
Ответ дляЧаюри
я думаю, что если организм не хочет, то и не надо. Мало ли какая индивидуальная чувствительность может быть.