175см55кг19лет (она)• Изменено 24 октября 2024

Пьете каркаде?

Снижает вес и давление https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1155/2...
Результат:
вже голосів: 41
29 (70.73%) Нет
10 (24.39%) Редко
2 (4.88%) Часто
Пополняю_Карму• 24 октября 2024
Ответ дляЧаюри
Ромашковий я сподіваюся навчитися любити) Кожен раз, як організм каже мені, що це така собі затія пити ромашку, мозок відповідає ’Пуаро любив ромашку, і ти полюбиш’.
Я не дуже навчилася, але пʼю, бо дійсно допомагає. У мене гастрит буває і проявляється він не болем у шлунку, а стоматитами. От тоді і згадую про ромашку, допомагає досить щвидко. Ось і зараз купила пачку вже з місяць тому, треба таки наважитись і попити.
Чаюри• 24 октября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
я думаю, что если организм не хочет, то и не надо. Мало ли какая индивидуальная чувствительность может быть.
Організм дурний, він хоче кави 5 разів на день)
автор 175см55кг19лет (она) • 24 октября 2024
Ответ дляЧаюри
это уже результат механизма привыкания
Мочалкин блюз• 24 октября 2024
Ответ дляЧаюри
Ми липи назбирали і насушили цілий мішечок, який же з неї теж смачний чай
Це прекрасно, але липа дуже б´є по серцю
Чаюри• 24 октября 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Серйозно? Піду почитаю, я знала що ніби на зір впливає, але це як багато пити.