Радість моя• Изменено 24 октября 2024

Квартиру купити

Дитині 19 років донька, ви оформлення робите на себе квартири?
Помаранчова душа• 24 октября 2024
Я б на себе. Поки розуму набереться. А там подарунок зробите перед заміжжям

Дело было давно• 24 октября 2024
Квартиру я оформила на себе
Дочці дім подарував її батько ( оформив на дочку )
Проблему не бачу
Кишмишная Мая• 24 октября 2024
Все на мене, є заповіт на дітей. У чоловіка своя квартира є також.
КокошинЭль• 24 октября 2024
Так на себе, 19 років там ще не має досвіду, щоб такими дорогими подарунками розпоряджатися.
Николай-b526• 24 октября 2024
если вы можете себе позволить подарить квартиру на 19 лет, то дарите на ребенка, про...т-купите еще)