Млинці зі смайликом• 24 октября 2024
Порадьте хобі для рук?
Добрий вечір!
Порадьте, яке хобі підійде для дорослого, щоб залучені були руки? Наприклад, лазити по горах, плавання... Чим ще можна зайнятись?
Хочу собі хобі, маю фізично сильні руки, дуже швидко все роблю руками, добре відпочиває мозок, я повністю занурююсь у процес тільки коли руками щось роблю.
Цікаво почитати поради інших. Все ж тут різні люди. Буду вдячна!
АнтиТроль• 24 октября 2024
руко-водитель https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3621783 - тут інструкція
Фенте Фря• 24 октября 2024
гребля
в´язання
орігамі
сортування гречки
плетіння сіток для військових
в´язання
орігамі
сортування гречки
плетіння сіток для військових
Фенте Фря• 24 октября 2024
Ответ дляЖонДуан
Я думала лепка, вязание, макраме, а тут гребля))
я по назві думала про мастурбацію, але почитала таки опис))
ФрекенБок• 24 октября 2024
Важка атлетика, плавання, армреслінг.
Прополка, копання картоплі в ручну. Розбір завалів.