Дарія095• 24 октября 2024

Література для 13-15 років

Вже питала сьогодні, але хочу ще) Шукаю на подарунок книжки. Що читали самі або що плануєте? Може не читали і не плануєте, але часто чуєте хороші відгуки. Мені найчастіше кажуть, не враховуючи Поттера, що Персі Джексон топ, було б ще цікаво глянути якісь односерійні книжки, але це не обов´язково, головне аби зацікавлювало читача
пьЯНА• 24 октября 2024
Полиана

Сонячний день• 24 октября 2024
Поттер - для малят.
Підлітки у 13-15 дуже різні, хтось тільки мангу читає, хтось детективи.
Моська-слон• 24 октября 2024
Ответ дляпьЯНА
Полиана
Это программа 5 класса
Крижана бурулька• 24 октября 2024
ну моя 13-летка сейчас с восторгом читает обычные 3 мушкетера. При этом мегапопулярного Локвуда и ко не домучила.
Вкусы оочень разные.
автор Дарія095 • 24 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Поттер - для малят.
Я б не сказала, принаймні після 4-ї книжки вже не так по дитячому
Сегодня я не я• 24 октября 2024
Литературные вкусы у подростков разные, как и у взрослых
автор Дарія095 • 24 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Поттер - для малят.
Доречі детективи теж цікавлять, мені й самій таке цікаво)
Моська-слон• 24 октября 2024
Мои в таком возрасте,читают тоже,что и взрослые, в зависимости от любимого жанра: Кинга, Бредбери, Абгарян, Петросян, Карпу, Харуки Мураками..
Маурита• 24 октября 2024
До Персі Джексона плюс жирний, спробуйте Скандера ще

Сонячний день• 24 октября 2024
Ответ дляДарія095
Да не читає Поттера зараз ніхто.

Спитайте у батьків підлітка, якому плануєте дарувати - чим цікавиться.
Моська-слон• 24 октября 2024
Ответ дляДарія095
Ю Несбе ’Снеговик’
Виниловая пластинка• 24 октября 2024
Ответ дляДарія095
Справа яку веде Енола Холмс
автор Дарія095 • 24 октября 2024
Ответ дляМаурита
Скандера в минулому пості радили, його запам´ятала!
Трохи злякана• 24 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Да не читає Поттера зараз ніхто.

Читают, я лично дарила книжку, но на 12 лет.
Сонячний день• 24 октября 2024
Якщо по программі, то ’Мандрівний замок Хаула’ пропоную.
Ми всі дилились аніме (чоловік, я, та два підлітка).

Нещодавно тема була - доросла тьотя питала стосовно подовження цієї книжки.
автор Дарія095 • 24 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Да не читає Поттера зараз ніхто.

Чому? Регулярно чую хвалят
Сонячний день• 24 октября 2024
Ответ дляДарія095
Чому? Регулярно чую хвалят
В 15 років?
Крижана бурулька• 24 октября 2024
Ответ дляДарія095
Чому? Регулярно чую хвалят
ну у моей поттер - любимейшее с 7-8 лет, она тогда его прочитала и с тех пор регулярно перечитывает и чувствую, будет еще внукам читать)) В общем, это фанатом надо быть.
сама себе прекрасная• 24 октября 2024
39 ключів. Хвалять ще Щербу, нам не пішло, але можете глянути

тяжкаялюдина• 24 октября 2024
Якщо для дівчинки, то ще можете розглянути для купівлі серію ʼСутінкиʼ Стефані Маєр. За Поттера і Персі Джексона плюсуюсь
Джонсонюк• 24 октября 2024
Моему 11 пока, в фаворе Чарли и шоколадная фабрика, Дневник слабака. Я в возрасте 13-15 читала Жюля Верна все книги, Фенимора Купера, Майна Рида, Дюма