Самая СоветЧиваЯ• 26 октября 2024
Дівчата, як ви, спите? Не можу спати
Тривожність підвищена. Лежу моніторю публіки куди летитть.
Як ви взагалі , коли на роботу треба і вся ніч шахедна? Я на фрілансі, то можу хоч до 10 спати. А як на роботу вставала би в сьомій годині, взагалі не уявляю .ви що всі спите, одна я триаожуся?
Потребую апгрейду• 26 октября 2024
А смысл? Вы что-то можете изменить? Тогда смысл вашего бдения? Когда придёт ваше время, то везде найдет. Так что не майтесь дурью и спите.
Потребую апгрейду• 26 октября 2024
Я вот кино смотрела
перед выходным )))) а сейчас спатки ))) Харьков, если шо
Боневтікла• 26 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ваша порада дуже сильно допоможе тривожній людині. То так легко заспокоїтися і спати, коли не контролюєш тривожність.
Апрель Ивановна• 26 октября 2024
Ну як, я,вже встала, в мене будильник на 4:30, лягла в 00:30, ну я на зд вокзал збираюся, то може там досплю в поїзді, але цих 4 неповних години я,все ж спала і сни снилися мені, але очі червоні як у поросяти, все ж дуже недоспала.
Дуб береза• 26 октября 2024
Я не сплю, лежу слухаю. Останні пару ночей не витримувала і засинала, але після сьогоднішнього….
Додекаэдр• 26 октября 2024
Щось почали в місто всі залітати шахеди( раніше хоч били в області частину
Додекаэдр• 26 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Я вот кино смотрела
Каби летять(
Самая СоветЧиваЯ
• 26 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Не знаю .мне кажется больше шансов спастись, если не спать. Ну, вдруг пожар например. То можно успеть выбежать.
Потребую апгрейду• 26 октября 2024
Ответ дляБоневтікла
Тревожному человеку можно себя контролировать, если не накручивать и отключить телефон
Божа кульбабка• 26 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Що ви таке кажете, шахед летить вам в квартиру і буде мати значення, чи ви спите біля вікна, чи сидите десь в ванні за трьома стінами?!
Самая СоветЧиваЯ
• 26 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Я вот кино смотрела
Ох. Вы там все - просто титаны
Самая СоветЧиваЯ
• 26 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Ось і у мене так. Вчора навіть нічні сирени не чула, спала. Сьогодні не можу
Потребую апгрейду• 26 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Шахед не летит в каждый дом, а чтоб не спать возле окнам нужно было уже давно позаботиться. И да, все кто пострадал от шахедов и кабов по вашему не прятались?
Единорог помог• 26 октября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Київ
днепр. не спим. 3 погибших и 14 раненых.
Самая СоветЧиваЯ
• 26 октября 2024
Ответ дляДодекаэдр
Так, і по всьому місту круги намотують. Екскурсія блін якась
Потребую апгрейду• 26 октября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Семья, которая во Львове пыталась спастись выбежав из квартиры тоже думала, что это шанс, но при этом выжил отец, который был в квартире. Поэтому - если судьба, то везде найдет
Самая СоветЧиваЯ
• 26 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Как бы да. Но и береженого Бог бережет, говорят
Котя_люлю• 26 октября 2024
1. Гидазепамчик и спать.
2. В укрытие и спать.
Просто спать вам не предлагаю, раз у вас тревожность. Но вот читать паблики про что куда - плохо, бесполезно. Не читайте.
2. В укрытие и спать.
Самая СоветЧиваЯ
• 26 октября 2024
Ответ дляДодекаэдр
Що за канал?
Та це спам якійсь. За чим там на юьюбі слідкувати, якщо все швидко в телеграмі
Додекаэдр• 26 октября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А ви в якому районі?
Божа кульбабка• 26 октября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ви помиляєтесь, але вмовляти не буду, хто хоче перейде.
Додекаэдр• 26 октября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Так напишіть що за посилання?
Котя_люлю• 26 октября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Просто осинт-карта. Как тг канал что куда летит только для визуалов.