Барбітта• 26 октября 2024

Поговоріть зі мною. Мене накрило..

Я не розумію що відбувається, таке враження що це сон. Я наче не тверезо все усвідомлюю.
Чоловік завжди на роботі, і навіть у вихідні бере підробіток, бо пропонують.
Точно знаю що на роботі, по-перше приносить гроші,я їх бачу. По друге з ним працюють знайомі, яких я знаю.
Тобто він кожного вечора приходить, вечеряє, купається і спати. Весь день я все сама, дітьми займаюся лише я. І всім домашніми справами. Не працюю, бо хворіє мама, і я на дві сім´ї. Він і говорить щоб я про роботу не думала, бо хто ж буде вдома все робити і тд.
Завжди мені нагадує щоб я худла, коли їмо разом, говорить що мені досить вже.
І що чай я вже не п´ю, бо то зайве буде.
І сьогодні ранок мене взагалі вибив.
Вчора сама ліпила пельмені.
Сьогодні зварила йому, їсть і говорить що тісто могла би тонше зробити і смак якийсь не дуже. Повиїдав м´ясо а тісто залишив. Потім я почала вдягатися йти на пошту, він дивився як я вдягаюся, та й говорить: ти взагалі думаєш худнути, і що це за кофта страшна, штани, ти себе бачила? Я мовчу, а всередині все закіпає. Потім вдягаю пальто яке я ношу 2 рік і він говорить: де ти його взяла, це одіяло!(стьобане) Щоб я його не бачив. Підвіз мене до пошти, я всю дорогу мовчала. А він їхав наче дурний,нервовий типу всі його дістали. Я мовчки вийшов і пішла.
Вчора кричав ввечері з матами на сина (13 років) що йому треба вимити всю вану кімнату, унітаз,бо він вже дорослий і треба вдома все робити.

Ой, вибачте за багато тексту. Сиджу і нічого не хочу робити. Просто нічого. Але діти вдома треба готувати і тд. А немає ні настрою, ні бажання, ні радості.
Хочеться кинути його і вдихнути свіжого повітря, і якоїсь волі.
Разом 18 років.
Всім буду вдячна за любий коментар.
Мені немає з ким поділитися.
Я просто не знаю, можливо нічого страшного не відбулося і я себе накрутила. А можливо це все не нормально і ну його баню.
Можливо в когось була схожа ситуація і до чого це все..
Атятя_тётя• 26 октября 2024
Разлюбил вас. Видно, что вы его бесите. Что делать, не подскажу. Тут напишут, уходите от него, но это легко сказать, когда есть куда и финансы для этого
Ленивица-красавица• 26 октября 2024
Терпіти
Та дивитися за собою 🤷‍♀️
Відповів всім• 26 октября 2024
Вместо лепки пельменей идти в зал.
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Каже що любить мене, завжди.
Але що я себе запустила, і треба худнути.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
А чому мовчите?
Ms. Скромность• 26 октября 2024
моему мужу то же по приходу с работы не устраивали цыганочку с выходом. не такое, не досоленное, не вкусное. добился того, что я вообще перестала готовить. не вкусно? сам, милый, все сам. попустило. но готовить я так и не стала . сейчас нужно на развод подать. кто то знает, как развестись если я за границей, а он в Украине?
Замріяна• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
А дійсно запустили? Ви як себе бачите?
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А чому мовчите?
Бо завжди в такій ситуації починаю щось доказувати, плакати. Не хочу щоб діти це бачили.
So_so• 26 октября 2024
Вы, ребенок и сама жизнь его раздражают, отсюда придирки, которые он считает оправданными.
Если не брать во внимание радикальные методы решения, то я бы
1. Пельмени итд покупайте. Ваш труд никому не нужен, экономьте время на себя.
2. Красивую одежду покупайте и за собой ухаживайте (для себя).
3. Из графика мужа выдавливайте время для Вас как для пары.
Вимагаю спілкування• 26 октября 2024
Та заї... ся він просто, пахати цілими днями
Не танцую- но пою• 26 октября 2024
Перестаньте бути прислугою, йдіть на роботу, займатися собою, а чоловіки, то не основне в житті. У вас вже проблеми з самооцінкою
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
А той же монетой? «Ти себе бачив?»
Ms. Скромность• 26 октября 2024
Ответ дляЗамріяна
А дійсно запустили? Ви як себе бачите?
когда человек не любит нужен только предлог. толстая, худая, не красивая, слишком красивая и т.д
Атятя_тётя• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
И пельмени ему не такие, и кофта страшная...скоро скажет, что дышите не так
Обнемашечка• 26 октября 2024
Если он себя так раньше не вел, а сейчас начал и вы молча это терпите, он воспримет как норму и будет эту тему развивать. А вообще, может он на нервах из-за ситуации вокруг и просто на вас срывается…. Раньше молчал, а вы поправлялись все больше, вот пока на нервяке и выдал вам в максимально резкой форме…. Но вы все пишете изначально из позиции жертвы… такое надо придавливать на корню
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляЗамріяна
А дійсно запустили? Ви як себе бачите?
Бачу зайвих 10 кг. Зріст 173, вага 88. Жир не висить,але не худенька.
Люблю_смаколики• 26 октября 2024
Сколько лет детям? Видимо насмотрелся на супер мам , которые все ’ успевают ’ и ровняет по них
Дама с заначкой• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
Об´єктивно, ви повна чи ні?
Щебетуха• 26 октября 2024
Похудеть и следить за чистотой. Вам не нравятся крики мужа, а ему не нравятся ваши слезы и бездействие.
Дама с заначкой• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Як на мене, всі 20 зайві
So_so• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
15 кг лишних у Вас и это я сторонник боди позитива.
Ms. Скромность• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
нууу, у мня при вашем росте 50. таки не худенька
Оченьценная• 26 октября 2024
Може нову бабу знайшов🤷‍♀️
Відповів всім• 26 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Может пи ьмом в суд отправить заявление?
Крижана бурулька• 26 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Каже що любить мене, завжди.
А вы сама для себя не хотите стать красивее?
И да, идите работать, домашних клуш, лепящих пельмени, не любит и не уважает никто. Такова жизнь
Ms. Скромность• 26 октября 2024
Ответ дляВідповів всім
говорят, можно как то через дию. но у меня ее нет. там же пошлину нужно платить
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Так, він дійсно кожного дня працює, йому дзвонять постійно що допоміг, приїхав, порадив. Тобто робота сама до нього йде і він говорить якщо він відмовиться то завтра йому не подзвонять. А це гроші, які нам треба. От і сьогодні вихідний мав бути, але подзвонили і попросили, а роботи там і на завтра також буде. Поїхав.
Відповів всім• 26 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Так если оно так и есть.
Вбигудях• 26 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Погоджуюся з першим коментарем, що розлюбив, тому і бісите його.
Була в такому ж становищі, також терпіла, щоб скандалу не було і діти не бачили.
Но це не дало результату. Тон і частота претензій росла.
В один день, псіханула, таких матів накрила і всі його бока тоже вивалила, які раніше вважала не культурним казати. І лише тоді дійшло.
І лише давши відпір- попустило.
Потім був довгий час мого ігнора його. І до нього стало доходити. Особливо коли мене перестали його претензії цепляти. Потім була серйозна розмова і я сказала, що готова ставити крапку і йти в іншу сторону. Прийняли рішення спасати сім´ю, пішли до психолога, уже тьфу тьфу 5 років все добре.
автор Барбітта • 26 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А той же монетой? «Ти себе бачив?»
Він гарно виглядає.