Ленне-Рейма• 26 октября 2024
Подарок девочке (подружка) на 10 лет
Пригласили внезапно, что дарить не знаю. У меня мальчик.
Пожалуйста накидайте идей подарка
Бюджет 1000 грн
Пожалуйста накидайте идей подарка
Бюджет 1000 грн
Деловитая• 26 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Не всі ж такі як ваша. Більшість користується. І це як один з варіантів
Серед подруг донька не знайшла кому віддати наприклад, молочко для тіла і купу іншого. Хіба що гель для душу використовували, хоча запах не підійшов.
А подруги дівчата 10-11 років
Ну як би не вона одна.
Якщо дарувати аби щось, то можна
Якщо від душі - потрібно знати вподобання, або щось нейтральне
А подруги дівчата 10-11 років
Ну як би не вона одна.
Якщо дарувати аби щось, то можна
Обнимашкина• 26 октября 2024
Ответ дляПарасюха
Приходите в квітковий і просите зробити маленький букет за 300 грн. І вам зроблять. Гарний і милий. Зі свіжих квітів. Завжди озвучую суму і побажання.
Навіщо?? Краще ці гроші залишити купити норм.подарунок