Ленне-Рейма• 26 октября 2024
Подарок девочке (подружка) на 10 лет
Пригласили внезапно, что дарить не знаю. У меня мальчик.
Пожалуйста накидайте идей подарка
Бюджет 1000 грн
Пожалуйста накидайте идей подарка
Бюджет 1000 грн
Ленне-Рейма
• 26 октября 2024
Ответ дляira3203
На 1000...Рафаелки и букет
Нафига ей тот букет в 10 лет
Щастя-здоровля• 26 октября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Нафига ей тот букет в 10 лет
Подарите 1000 в конверте,девочка точно не огорчится.
Удальонка• 26 октября 2024
Моя своїм подружкам купувала барахло в Аврорі (канцелярія, резинки, щось типу гель для душу/гігієнічні помади, шоколадку) гривень на 300 та на залишок - гроші, можна 700 грн. Запковувала сама в коробочку, вони потім там порпаються в цих дрібницях, їм подобається.
Без QR коду• 26 октября 2024
Гроші
Сертифікат в a-shop
Набір косметики типу Mr. Scrubber
Книги, якщо дитина читає
Якщо знаєте чим захоплюється, то набрати всякої лабуди цієї тематики. Ми подружці доньки на 1000 грн придбали в тематиці Гаррі Поттер плед та ланч-бокс в Сінсей, пазл та брелок в Будинку Іграшок, по дрібничкам канцтовари в Акварелі. Дитина була в захваті
Сертифікат в a-shop
Набір косметики типу Mr. Scrubber
Книги, якщо дитина читає
Без QR коду• 26 октября 2024
Ответ дляУдальонка
Теж гарний варіант. А в коробочку там же в Аврорі продається штучне сіно. Коробочку можна придбати де упаковка подарунків, але це десь 150-200 грн. А ми купляли на Новій пошті за 10 грн і на 30 грн упаковачний папір, 2 м стрічки
Парасюха• 26 октября 2024
1000 і невеличкий букет!
Ви написали, що навіщо він потрібен. Це ж дівчинка! Кожна дівчина любить квіти. Тим паче, хлопець іде
Без QR коду• 26 октября 2024
Ответ дляПарасюха
1000 і невеличкий букет!
Підтримую. Це гарний тон дарувати жінці (дівчинці) квіти. І привчати до цього і дівчаток, і хлопців треба з дитинства. Напевно автор не звикла отримувати квіти тому не розуміє навіщо дівчинці квіти
Без QR коду• 26 октября 2024
Автопе, розумію що ви вже не встигнете замовити, але можливо комусь на майбутнє стане в нагоді. Дівчаткам 10-12 років таке подобається. Ми таке дарували, сподобалось й іменинниці, й іншим дівчаткам, яких запросили
Там є і дешевші. Але цей ще й в гарному пакуванні
ЯНаПэПэ• 26 октября 2024
Я покупала знакомой девочке 10 лет кучу всякой мелочи, блокнот прикольный, пару ручек интересных, повязку-солоху на голову для масок/умывания, палетку теней и набор кистей, косметичку и блеск для губ. Но там девочка-девочка прям)
Парасюха• 26 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Комплект, звісно, класний. Але потрібно точно знати, чим користується дитина. Це дуже індивідуально, як і парфуми
Без QR коду• 26 октября 2024
Перепрошую, ми трохи інше наповнення дарували, але в такій коробочці. Там замість сироватки гель для душу був
Без QR коду• 26 октября 2024
Ответ дляПарасюха
Та вони в цьому віці мавпочки, всім користуються. Що не знадобиться, то віддасть мамі, сестрі або бабусі.
Ленне-Рейма
• 26 октября 2024
Ответ дляПарасюха
1000 і невеличкий букет!
Букет це гривень 300. Краще щось купити на цю суму
Без QR коду• 26 октября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Ні, не краще. Букет це приємні емоції і вони частина подарунку. Чи ви вважаєте, що користь може бути лише практичною? Вам чоловік дарує квіти?
Деловитая• 26 октября 2024
Ответ дляУдальонка
Або сертифікат в книжковий магазин, наприклад
Це потрібно бути дуже впевненим, що дитина читає. Зараз це рідкість.
Парасюха• 26 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
А потім через 10 років замість букета сковорідку.
Мені, наприклад, дарунки не потрібні, але квіти люблю. Тому часто отримую букети незалежно від того свято чи ні
Деловитая• 26 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Не всі користуються. Моїй 10 подарували. Стоїть. Навіть віддати нікому. У мене інші засоби
Без QR коду• 26 октября 2024
Ответ дляПарасюха
Це дійсно гарно. В такі моменти відчуваєш себе жінкою, яку люблять та цінують. Розумієш, що на тебе готові витрачати гроші без всякої користі, просто так, тому що ти є. А не на тобі в подарунок пилосос щоб тобі легше прибирати було (умовно)
Без QR коду• 26 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Не всі ж такі як ваша. Більшість користується. І це як один з варіантів
Обнимашкина• 26 октября 2024
Цветы не брать, хорошие цветы это 1000 грн, а брать лишь бы было....такое себе. Хороший букетик дарят близкие. Я бы купила хорошую палетку теней, книгу, шарфик, тут нужно знать этого человека потому советовать сложно и обязательно красиво упаковать)
Парасюха• 26 октября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Приходите в квітковий і просите зробити маленький букет за 300 грн. І вам зроблять. Гарний і милий. Зі свіжих квітів. Завжди озвучую суму і побажання.
МинерАлочка• 26 октября 2024
Ответ дляПарасюха
1000 і невеличкий букет!
Моїй на квіти фіолетово,теж десять років