Не їм після шостої• 27 октября 2024

Дівчата, у яких є/були коханці, хто ви по зодіаку

Просто цікаво
Або відмічайте подруг, якщо знаєте їх знак.можна кількох обрати
Результат:
вже голосів: 111
33 (29.73%) Результат
13 (11.71%) Овен
8 (7.21%) Стрілець
8 (7.21%) Близнеці
7 (6.31%) Риби
6 (5.41%) Козеріг
6 (5.41%) Водолій
6 (5.41%) Лев
6 (5.41%) Діва
6 (5.41%) Сеорпіон
5 (4.5%) Терези
4 (3.6%) Тілець
3 (2.7%) Рак
Клевотница• 27 октября 2024
Всі 3 коханців були овни, хоч в гороскопах пишуть що це страшні однолюби. Тому фігня це все
ЛеньГуглить_правда• 27 октября 2024
это ж додуматься нужно до такой темы
а чего не по азиатскому гороскопу, друидов и чего там есть еще? )))
автор Не їм після шостої • 27 октября 2024
Ответ дляКлевотница
Я хочу оприділити жінок, які зраджують у шлюбі)
Бо я водолій, ніколи не зраджувала. А в топовій темі пишуть, що це дуже гулящі жінки
дамаБезСобачки• 27 октября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
У пеня подружка водолей, у нее было три любовника за 15 лет брака
Красота неземная• 27 октября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Я Козеріг і ніколи не зраджувала
Тримбулька• 27 октября 2024
Ответ дляКлевотница
Нет, мы просто собственники и абьюзеры
Ответ длядамаБезСобачки
Ого)))
Бочка порохУ• 27 октября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Я Овен, был любовник один у меня, подруга Водолей, у неё постоянно разные любовники. Без обсуждения, а просто констатация.
Всюди влазю• 27 октября 2024
Ой, ну последняя троица прям святая) куда там)
Злюсь до кипіння• 27 октября 2024
*лядство залежить від знака зодіаку? Щось новеньке
Реанимация• 27 октября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Я Водолій також, зрадила один раз. Бо з чоловіком секса майже не було. Більше не хочу зраджувати, тепер це відбивається у моїй совісті. Але мені було дуже добре, такого в житті не відчувала з чоловіком. В той же час хочеться забути як страшний сон.
Молчалка• 27 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Та подождите, мало времени прошло. Хотя насчёт Девы и Козерога я согласна. А подруга Телец вообще секс не любит и ей те любовники именно для секса нафиг не нужны. Надо только для денег. Но если бы была замужем и муж обеспечивал, то любовника не заводила бы
Ласкове телятко• 27 октября 2024
Я телец 0 любовников. Подруга Овен, я их посчитать у неё не смогу, было и по 2-3 одновременно
Киця-бриця• 27 октября 2024
Я не так давно заміжня, коханець у мене був до шлюбу, я Скорпіон, коханець був Риби. Але все може статися, я не зарікаюся
Ответ дляКиця-бриця
До шлюбу і в мене був. Я до шлюбу вільна була, і то не рахую 😂
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Не будьте такі серйозні)
Мила 26• 27 октября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Тому що крім Сонця в натальній карті є ще й інші планети, в тому числі гендерні. А крім цього ще й аспекти між ними. Робити такі висновки лише по Сонцю, яке сигніфікує нашу особстість в соціальному прояві, щонайменше дивно.
Вже хоча б питайте, в яких знаках Венера) Теж недостатньо, але хоч якась інфа по темі
Фляшка на трьох• 27 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Земные основательные и серьёзные.
Фляшка на трьох• 27 октября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Овны что мужчины что женщины горячие и страстные.
Ко мне набивается в любовники овен и скорп
Фляшка на трьох• 27 октября 2024
Ответ дляКиця-бриця
І як вам риби як коханець
БершкомангоЗар• 27 октября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
А до чого тут зодіак. Я Діва, не зраджувала, але терпець урвався. Все є залежить від відносин. Особисто знаю 2 жінки 1 Лев, інша не знаю - зраджували безліч разів, з будь ким навіть без симпатії, заради сексу
ЛісАпетная• 27 октября 2024
Ответ дляМила 26
Скажите, а если Венера в Тельце, это указывает на наличие любовников или нет?
Оля_с_киркою• 27 октября 2024
я не заміжня і не цікавлюсь сумісним проживанням
було немало жонатиків
з останнім вже 7 років

я блядо-стрілець))
Потужна махіна• 27 октября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Я Козеріг і ніколи не зраджувала
У нас на работе козерог у него минимум три любовницы)
Киця-бриця• 27 октября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
І як вам риби як коханець
Це не від того залежить, я вважаю. У нього член був як поліно, але тривалість хвилин 5 і про змазку не чув до 37 років
Молчалка• 27 октября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Земные основательные и серьёзные.
Они неэмоциональные, а любовника заводят для ярких эмоций
Молчалка• 27 октября 2024
Ответ дляПотужна махіна
Мужчины и женщины одного знака разные. Сейчас опрос женщин
Оля_с_киркою• 27 октября 2024
Ответ дляРеанимация
ой ну було і загуло

ще не хватало ментальне здоровїя херити))
Куплю орехи• 27 октября 2024
Я Лев. Когда появился любовник то это уже был мой осознанный уход от мужа. До этого, у меня иногда мог быть флирт в переписках тк я почему-то привлекаю мужчин, но я ни разу не переходила даже на встречи. Не интересовало
Потужна махіна• 27 октября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
У меня подружка дева, у нее только мужей трое было, а любовников не счесть