lilu1990• 27 октября 2024

У Ванька істерика...

Шось його вперше за останній час попердолило. Заказна стаття чи це в нього істерика?

... на сейчас - по какому плану мы больше идём?

мораль: если сами не хотите выигрывать (или хотите но не хотите идти на кардинальные решения, чтобы цели достичь) - то какой смысл заставлять в это верить простой народ?
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляOlenka_bum
Конфіскація майна та направлення коштів на першочергові для країни цілі - купівля обладнання та підтримка воєнних. На державних керівних посадах при порушені закону потрібна конфіскація майна.
Піди докажи порушення закону, особливо якщо немає відбитків пальців. Може Крупі ті гроші хтось підкинув в оухляду, поки вона на роботі була
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляOlenka_bum
Давайте згадаємо які черги добровольців в перші тижні були обороняти державу. Люди навіть самостійно організовувалися та допомагали іншим, хто переїхав з іншого міста по причині війни.
Але керівництво держави приклало максимум зусиль, щоб не тільки демотивувати але і визвало ненависть в свою адресу.
Я не розумію навіщо в країні, в які йде війна та цінна кожна копійка вкладати кошти в асфальт, озеленення, спортивні майданчики та перейменування вулиць? Навіщо ’закатувати кошти в асфальт’ коли потрібно та життєво необхідно багато зброї та лікування тих самих воєнних, які після списання залишені сам на сам зі своєю бідою
Якщо допустити, що мета у них протилежна, то Ви отримаєте відповідь на своє запитання ’навіщо’.
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляКатруська
Я живу у Харкові і у нас тут багато з фронту приїжджають. І знайомі військові є. Це ви заблуждаєтесь, що їм набридлі саме ресторани і концерти.
Серед військових побутують різні думки. Одні критикують ,іншим байдуже,комусь це не подобається дуже-дуже.
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляКатруська
У мене зовсім інші відгуки....
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Короче, мене більше цікавить причина істерики Ванька і що вона нам сулить у найближчому майбутньому
Natal_ka91• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Для цього і потрібно відкривати впк заводи

Нехай нарешті першою формуючою статею в бюджеті буде не обслуговуюча розважальна а реальне виробництво

Покоління тиквенних лате ніколи не виграє у варварів
Зачасту ці ´тиквенні лате´ допомагають ЗСУ набагато більше, аніж ті хто їх критикує
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Відкупаються, я б сказала
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Як мило, а чому звичайним українцям ніхто навіть одненького мільйончика в шухляду не підкидає?

І під мікроскопом перевіряють кожні підозрілі 100 грн, які на картку зайшли, моментально вішаючи штрафи за незаконну підприємницьку діяльність?
Ну реально, нас за дебілів мають, так?
Natal_ka91• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Відкупаються, я б сказала
Ну так ви те саме робите. Чим ви кращі?
Terramiss• 27 октября 2024
Пити лате і сидіти у ресторанах звісно можна
Але на умовах виключно контрактноі армії
А коли одних пакують у буси, а інші сидять по ресторанам бо бачте економіку підтримують, то воно якось не тойво
Може Василь якого спакували теж хотів у ресторані підтримати економіку, а не з автоматом на нулі
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляSova splushka

Ну реально, нас за дебілів мають, так?
А ви думаєте і такі аргументи адвокатом крупи не можуть бути озвучені?
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляTerramiss
+100000000
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ну так ви те саме робите. Чим ви кращі?
Я не тиквенне лате
MillenniumStory• 27 октября 2024
Не сядут за стол переговоров, потеряют ещё больше. Элементарная физика.
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляTerramiss
100%, але висновком має бути не ’заборонити сидіти по ресторанах’, а ’заборонити пакувати в буси’.
Справедливість - це геть не про зробити всім однаково погано.
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Це якраз про останнє
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Це якраз про останнє
То Вас треба запакувати в бус? Це буде справедливо?
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
І які умови переговорів?
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Справедливо буде усім однаково нести тяготи війни А не розказувати про економічний чи будт який інший фронт
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Тобто Ви згодні, що справедливим буде запакувати Вас в бус? Так чи ні?
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Ну то варто зробити всім однаково добре .
Хлопців з фронту додому і гарбузове лате купляти .
Renesmeе 16• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ніколи не вірила в патріотичність Ванька. Він завжди всяку пургу хавав мовчки. Що змінилось?
Бляха муха ну хто б казав 🤣
EnotWhyNot• 27 октября 2024
Ответ дляMetelitsa
Ги

Ваньку, тобто адмінам тг каналу, набридло телемарафонити і вони вирішили тримати нос по вітру в залежності від настроїв у суспільсві.
Чи то в них одноразова акція?

Порахують реакції і перепости, посидять.. подумають ..
команда з Офісу, не інакше.Далі буде про злив нас типу партнерами. Наче вони в нас були....
MillenniumStory• 27 октября 2024
Силовики воевать не хотят, ТЦК тоже, кадровые военные как сидели в частях, так и продолжают сидеть. Так почему тогда вместо них должны насильно воевать слесари, сварщики и дворники? Вся страна воевать не хочет. Думайте!
Катруська• 27 октября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Ну то так, всі люди різні. Але я від жодного такої думки не чула. І казати, що це все треба заборонити, бо це не подобається військовим не можна. Бо знаю військових, які самі так відпочивають. Заборонити їм? Нехай вертаються з окопів у безлюдне місто і вдома телевізор дивляться?
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
З 2014 хто воює?😡
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Або дати моєму брату відпустку як відпустку дають будь кому хто її просить на гражданці
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляКатруська
І ви і я не є істиною в останній інстанції.
Ви не чули таких слів .Я чула .
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляКатруська
Військовим не забороняти.
EnotWhyNot• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
якщо йому дозволили відкрита рота- то мабуть гейм овер