Шось його вперше за останній час попердолило. Заказна стаття чи це в нього істерика?
... на сейчас - по какому плану мы больше идём?
мораль: если сами не хотите выигрывать (или хотите но не хотите идти на кардинальные решения, чтобы цели достичь) - то какой смысл заставлять в это верить простой народ?
Вероника-2014• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
То то ресторанний бізнес нас прокормить. Давайте тоді відмовимся від 50 млрд допомоги від єс. Нафіга, у нас грошей завалісь від манікюрщиць
Давайте всё закроем, сядем по домам и будем ждать помощи
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Це в темі раніше можете почитати. То автор хоче справедливості, щоб всі в гівні були, а не тільки військові на фронті.
Читала .
Тобто ви вважаєте що наші військові у ’гівні’?
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так а які претензії до звичайних людей? Хто має відкривати ВПК, зробити це безпечно і виділити на це бюджет?
За логікою автора, знову звичайні українці в тому винні, що у нас досі немає ВПК.
EnotWhyNot• 27 октября 2024
короче, нас лишних 5-6 миллионов, пока не передохнем будем молотиться до нужного количества
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляКатруська
Ці тиквені лате виїдуть закордон.
Щасливої дороги .
Ответ дляLudaSHS
Ви думаєте зараз їм потрібні перемовини? Зрозуміло захід і ці потуги.
Зрозуміло наших, і торги
Але там на півроки раха набрала корейського гавна
Читали вчора посилання тут, на шорхи про замирення Єрмака приносила в тему Стрекози?
Зрозуміло наших, і торги
Не знаю. Є різні думки з цього приводу. Наша позиція слабка, вибір між поганим і дуже поганим.
Про замирення Єрмака пропустила, зараз спробую знайти
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Читала .
Я вважаю, що військовим там зараз дуже нелегко, у них складні умови. Але так я це не називала, просто скопіювала автора.
І я вважаю, що не можна забороняти людям в тилу мати радості, аргументуючи це тим, що військові в гівні.
Навпаки, треба робити все для того, щоб військовим було легше.
Ответ дляSova splushka
Можна забороняти і нужно
Ответ дляВиктория_1
Читать в тг: Николаевский Ванек.
возможно, не по порядку фото отобразятся, пункты у него пронумерованы
Ги
Ваньку, тобто адмінам тг каналу, набридло телемарафонити і вони вирішили тримати нос по вітру в залежності від настроїв у суспільсві.
Чи то в них одноразова акція?
Порахують реакції і перепости, посидять.. подумають ..
Чи то в них одноразова акція?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
І шо це за кардинальні рішення? Рубати руки посадовцям корупціонерам і їх дітям?
Можна голови. Або просто внести поправки до закону, і всі кошти, які були вкрадені у народа і держави, спрямовувати на підтримку нужденних верств населення і на закупівлю зброї. А то податки заднім числом піднімати законно, а гнидам руки ´обрубувати´ закону нема
Natal_ka91• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Можна забороняти і нужно
Ну так тоді і ви в окопі маєте бути. Бо розважаєтесь тут, пишучи пости
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Довести що гроші вкрадені уже проблема...
Ответ дляlilu1990
Для цього і потрібно відкривати впк заводи
Нехай нарешті першою формуючою статею в бюджеті буде не обслуговуюча розважальна а реальне виробництво
Покоління тиквенних лате ніколи не виграє у варварів
Які заводи? Підземні? Бо наземні дуже швидко москалі порішають.
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляSova splushka
В усі часи на війні легко не буває.
Але порівнювати їхню боротьбу з перебуванням у ’г-ні’то таки не варто.
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
В усі часи на війні легко не буває.
Звісно.
Якщо Ви про те, що й копіювати не варто, намагаючись донести свою думку, - то ок, я прийму це до уваги, дякую.
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Звісно, що проблема, - бо якщо почнуть це доводити, то вийдуть на самих себе.
Ответ дляКатруська
З такою логікою можна дійти до того, що якщо ваш Кривий ріг бомблять, давайте бомбити всі міста західної частини України, ну щоб всі розділяли ваші тяготи. Це маразм.
Боже, прирівняли заборону піти потанцювати з бомбьожкой. Оце дійсно маразм
Розумні люди ще давно казали що головна загроза це корупційна, нелегитимна, імпотентна, некомпетентна наша влада, ларьочників і весільних фотографів, чим довше вони при владі тим більш незворотні процеси будуть відбуватись по руйнуванню головних інститутів держави, змінність влади раз на 5 років вже зруйновано
Ответ дляalex-3f3c
Корупція знищить Україну скорше за кацапів
Natal_ka91• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Усе це однаково набридло тим хто реально воює. Не заблуждайтесь
Звідки ви це знаєте? Черговий барбершопер в телемарафоні сказав? Судячи з постів воєнних блогерів, їм не це набридло, а роз*идяйство і корупція
Olenka_bum• 27 октября 2024
Ответ дляВиктория_1
Читать в тг: Николаевский Ванек.
Давайте згадаємо які черги добровольців в перші тижні були обороняти державу. Люди навіть самостійно організовувалися та допомагали іншим, хто переїхав з іншого міста по причині війни.
Але керівництво держави приклало максимум зусиль, щоб не тільки демотивувати але і визвало ненависть в свою адресу.
Я не розумію навіщо в країні, в які йде війна та цінна кожна копійка вкладати кошти в асфальт, озеленення, спортивні майданчики та перейменування вулиць? Навіщо ’закатувати кошти в асфальт’ коли потрібно та життєво необхідно багато зброї та лікування тих самих воєнних, які після списання залишені сам на сам зі своєю бідою
Olenka_bum• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Конфіскація майна та направлення коштів на першочергові для країни цілі - купівля обладнання та підтримка воєнних. На державних керівних посадах при порушені закону потрібна конфіскація майна.