Мания-Величия• 27 октября 2024
Чи реально зараз всиновити дитину?
Хто пройшов усі етапи, що з висоти досвіду можете порадити. З чого почати?
Мания-Величия
• 27 октября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
На Мірошниченко підписані?
Ні, пошукаю.
Добро с Кулаками• 27 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Ні, пошукаю.
Вона за останній рік двох всиновила. Часто про це пише
Мания-Величия
• 27 октября 2024
Ответ дляМуркошечка
А вы сами хотите усыновить или с мужем?
З чоловіком
Сусановна• 27 октября 2024
Ответ дляМилота
Ви впевнені, що саме усиновлення краще?
Моя подруга взяла дитину під опіку, так їй порадили, бо там був ще старший майже дорослий брат, одну б не вийшло всиновити.
У дитини збереглася пенсія і пільги для вступу до ВНЗ.
Вже більше 20 років з того часу пройшло, дитина вступила за квотою, отримала освіту, моя подруга вже бабуся.
Зараз опікою братів і сестер ррзділяти заборонено.
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
З чоловіком
Если под опеку, то можно, чтоб жилье было в аренде
Джавеліна• 27 октября 2024
Ответ дляМальовнича даль
А мені від вас бридко. Така зла людина, хамка. Фу
Хамство роздавати непрохані поради.
Мания-Величия
• 27 октября 2024
Ответ дляМуркошечка
В нас є житло, але площа не велика, 2 кімнати.
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Так нормально
Можно даже двоих усыновить, однополых
Капитанша• 27 октября 2024
Родственники занимаются, хотят для демобилизации. Найти ребёнка-проблема. Все хотят отстрочку и право выезда
мадам Везувий• 27 октября 2024
Ответ дляДжавеліна
Удалено администрацией...
Судя по ответу, с нервами у вас таки не ок
Hannah dear• 27 октября 2024
Ответ дляМуркошечка
Я не знаю, как было 20 лет назад, но сейчас не дают. В редких, очень редких случаях, могут разделить семейную группу, но если ее разделили, то без разницы усыновлять или под опеку
При достатньо вагомому психіатричному діазнозі ділять і зараз.
Hannah dear• 27 октября 2024
Можна, але діяти будуть в інтерсах дитини. Тобто шукають для неї кращий варіант. Ну і на знайомстві будуть тільки виїзні, але це ок, візьмете під опіку тільки на себе, а потім всиновите разом. Я теж так робила в свій час, бо для опіки требу було курси.
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляHannah dear
Нет ни одного знакомого, у кого получилось
Единственное, знаю ДБСТ, которые взяли семейную группу, а потом вывели одного с псих.диагнозом, когда он начал нести угрозу другим членам семьи
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляHannah dear
Это вы о том, если ребенок находится за границей?
Сегодня я не я• 27 октября 2024
Ответ дляСкромняшка
Наскільки знаю процедура всиновлення зараз призупинена, але є програма ’перетримки’ дітей чиї батьки, опікуни чи рідня загубилися.
А как телеведущий, не помню как зовут, усыновил уже второго ребенка?!
Hannah dear• 27 октября 2024
Ответ дляМуркошечка
А в мене багато прикладів, але саме всиновлення, не опіка. ну і старша дитина старше 14
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляHannah dear
За недавнее время? Или то, что было 20 лет назад?
СкрипяСердцем• 27 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Можете подітитися інформацією усіх етапів, або порадити групу чи форум? Дякую!
до 3-х років знайти здорову дитину для усиновлення майже неможливо.
Якщо готові всиновлювати старшу і двох, то все може вийти.
Перевага надається приймоним баткьам з тієї ж області, що і дитина.
Досвід колег, за 2 роки поки так і не змогли всиновити дитину. Дуже гарна родина з високим достатком, хочуть дітей, не можуть, трохи більше за 30 їм. Майже ідеальні для батьківства і ось так(
НашлаПерепискуМужа• 27 октября 2024
Ответ дляНепереможна
Скажіть, будь-ласка, а є якісь обмеження для тих, хто має право і може всиновити? Типу по віку, достатку? Колись вже думала про це, ось знову зʼявляються думки, але є нюанси вище перераховані.
Нормальні житлові умови (має бути для дитини ліжко, місце для навчання та ігор, і хоча б поличка в шафі), і дохід не менше прожиткового мінімуму на кожного члена сім´ї. Практично і все з такого.
НашлаПерепискуМужа• 27 октября 2024
Ответ дляМуркошечка
Усыновлять - своя жилплощадь, доход больше прожиточного минимума на одного члена семьи, возраст - 15 лет между опекуном и ребенком
Не обов´язково своя, може бути і орендована, але має бути офіційний договір оренди, де прописано строк не менше 5 років цієї оренди.
Різниця у віці уточню: не менше 15 років. Верхньої межі різниці не встановлено.
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
С наших курсов пара усыновила одного здорового 1 годик (в этом году курсы прошли и через 2 месяца усыновили). Но это либо везение, либо еще что-то. Но я согласна с вами, сложно. Даже не до 3-х лет, а до 10 лет одного и здорового очень сложно найти. Не то, чтоб не реально, но сложно
Мания-Величия
• 27 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Сумно. Мені вік не принципово немовлячий, я не вважаю, що факт всиновлення треба приховувати, щоб дитина в майбутньому травмувалася дізнавшись правду.
СкрипяСердцем• 27 октября 2024
Ответ дляМуркошечка
можливо у них пріоритет по місцю проживання. Перші в черзі будуть батьки з тієї ж області, що і дитина. Мої колеги з заходу України.
НашлаПерепискуМужа• 27 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Ви там вдвох з чоловіком живете, чи ще хтось?
Якщо вдвох, то все ок, пройде.
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Мы когда подавали на усыновление, то нам сказали, что нужно свое жилье. А для опеки - можно и аренда
В этом году подавали доки и в этом году прошли курсы. Подавали и на усыновление, и на опеку
НашлаПерепискуМужа• 27 октября 2024
Ответ дляМуркошечка
Казати можуть що завгодно. )) Є закон.
Мания-Величия
• 27 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Якщо вдвох, то все ок, пройде.
Власні діти поїдуть на навчання, в квартирі удвох. Я досить рано народила, діти виросли, а я ще молода, але уже 5 років не вагітнію.
СкрипяСердцем• 27 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
я думаю, малятко хочуть не заради приховування правди, а просто хочуть насолодитись і цим періодом батьківства. Або ж старші діти пам´ятають батьків, може це також когось зупиняє.
Якщо цих діток дійсно розбирають в сім´ї, то це добре. А якщо вони ждивуть в дитбудинках через різну бюрократичну муть - то ось це дійсно сумно і жахливо.
Бо я не скажу за всіх прийомних батьків, але ці дійсно б любили ту дитину, принаймі дуже б старались все зробити правильно.
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Если вы готовы к двум детям возраста 10+, то очень быстро найдете здоровых детей на усыновление
Муркошечка• 27 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
5 лет для усыновления? На опеку достаточно было и 2-х лет