СкиниУскачи!• 27 октября 2024
Меню на ДН (дітям по 11 років)
Дівчат, прошу пораду…
Дано: 9 хлопців по 11 років.
Меню:
Піца (по 500 гр/1 шт) - 3 чи 4 брати?
Нагетси (по 150 гр) - 2 чи 3 брати?
Картошка фрі (по 150 гр) - 2 чи 3 брати?
Дано: 9 хлопців по 11 років.
Меню:
Піца (по 500 гр/1 шт) - 3 чи 4 брати?
Нагетси (по 150 гр) - 2 чи 3 брати?
Ряженка• 27 октября 2024
Фрі і нагетси кожному, піца 1 на 2-х.
Це ж вже майже вічно голодні підлітки
Язвочка• 27 октября 2024
Якраз сьогодні їхала в маршрутці з хлопчиком років 10 11, по телефону мамі говорив, що з´їв на дні народження сам цілу піцу. А можна було по 3 куски.
Бяки-козяки• 27 октября 2024
Я б еще пироженки или печенье с соком/ колой добавила. Поверьте, это молодые растущие организмы и еды в них помещается прилично так
СкиниУскачи!
• 27 октября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Торт то окрема історія другого застільного раунду))
НуКаНаКа• 27 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Та скільки там тієї піцци?))
Я і сама цілу з´їдаю.
Язвочка• 27 октября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Та скільки там тієї піцци?))
Я і сама цілу з´їдаю.
Підтримую
Амбасадор щастя• 29 октября 2024
Тільки відсвяткували, але були 50 на 50 хлопці/)дівчата, 10 дітей..12;років.Піца-10 шт.вага до 470 г , одна залишилась.Картопля 10 порцій, суші(роли) 64 одиниці - замало:) Нагетси не брала.Фрукти(виноград)- 700 г. Води солодкої 12по 0,75 +питна.Солодке по маленькому шматочку Наполеона
СкиниУскачи!
• 04 ноября 2024
Відсвяткували))
І того.. на 7 дітей в закладі нам порадили:
4 піци, 4 поріцій нагетсів ( по 150 грам / порція), 5 картошок (150/порція)
То ще й мами які підходили пригощались, і нам зібрали додому 🫣 Залишило нормально…