Наша взяла• 28 октября 2024
Почему раньше мужчины проще относились к наличию у женщины детей
От первого брака?
Когда мои родители были молодыми, почему-то были приняты ранние браки, моя мама вышла замуж в 18 лет,ее подруги тоже до 20. Следует ли говорить, что большинство ранних не выдержало проверку временем, и почти все знакомые моих родителей, да и сами родители развелись.
Но никто из женщин не остались одни,все повторно вышли замуж, или живут гражданским браком, мужчины тоже нашли себе спутниц жизни и никого не смущали ни дети от первого брака, ни алименты.
Сейчас разгоняется тема, что женщина с ребенком (прицепом) неликвид, мужчина не должен растить чужих детей. Но много моих знакомых вырастили отчимы или по крайней мере принимали участие в их жизни. Почему сейчас столько предрасудков?
На границе• 28 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
нищий духом и не любите эту женщину)
Може просто розумний
Метровий сантиметр• 28 октября 2024
Ответ дляНа границе
Що за море таке?
Навіть не океан.
то ви просто не в курсі цін.
Було і море і океани. Питання не в країні відпочинку. І їх багато 2+4.
На таку родину звичайний стандарт не знімеш)
Ответ дляМетровий сантиметр
ну це точно що краще наперед озвучувати. А не тоді, коли вже з´явились спільні діти і починається ’я не маю оплачувати відпочинок ще і твоїм дітям від першого шлюбу, тому твої сидять вдома, а ми їдемо на море’.
Чоловіку, який не повністю дурний і до того був в шлюбі - це не треба озвучувати: він сам розуміє вартість життя (в т.ч. на потреби дитини) і що йому доведеться це ’тягнути фінансово’. І приймає для себе рішення - чи потрібно йому це.
Особливо економні (щоб не сказати по-іншому) одразу озвучують ’проблеми твоєї дитини - це лиші твої проблеми’. Це дає змогу їх уникнути ще на етапі ’зустрічання’
Allein74999• 28 октября 2024
Не знаю, мне в этом плане норм попался. Когда бывший сказал - у тебя есть муж, пусть вас и содержит, мой ответил - думаешь не справлюсь?
Разбаловал ребенка, да, печально, но… жили б мы с его родным отцом - вряд ли ребенок хотя бы велик увидел, будем откровенны, там папаня вкладывал деньги только в себя.
КапитанльнаЯ• 28 октября 2024
ценности меняются. Раньше обязательно было создать семью, родить детей, сейчас особо не спешать ни жениться ни детей заводить, своих не хотят, а тут еще чужие
празники не помню• 28 октября 2024
Ответ дляНа границе
Ага по темам про побачення тут ,саме так тільки про кохання
Даже здесь многие пишут, что вышли замуж по любви
ВерСаСе• 28 октября 2024
В кругу моих родителей,разведенок нет,все живут с молодости ,с 18-20 лет,уже по 40лет! Да и в моем кругу все мои друзья живут по 20-25 лет уже вместе,нет этой моды на разводы.
Життє Бентежне• 28 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
а трое на 25-30?)
и трое на 20 не хуже, чем один на 10
Метровий сантиметр• 28 октября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
и трое на 20 не хуже, чем один на 10
що троє на 20, що один на 10 - тут дійсно вже не йде мова про комфорт в принципі. Тому може ви і праві)
Все возможно• 28 октября 2024
Ответ дляНа границе
А якщо багатий не хочу кормити чужих дітей,то теж ніщий?
тогда просто одинокий жлобко
Форточка• 28 октября 2024
Ответ дляviter33
С...ки, не хочуть чужих дітей виховувати і фінансувати !!!))
нащо тоді жінка?
її дитина - це невід´ємна її частина
для нормального чоловіка - це не перешкода та й в рота він дитині заглядати не буде, буде виховувати,я к свою
її дитина - це невід´ємна її частина
На границе• 28 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
тогда просто одинокий жлобко
Ілон маск одинокий?
На границе• 28 октября 2024
Ответ дляпразники не помню
Щось не помітила
Все возможно• 28 октября 2024
Ответ дляНа границе
Ілон маск одинокий?
нет, от просто волшебный на всю голову.
этого ему уже достаточно, от себя самого никуда не убежишь, и ни за какие деньги не откупишься...
Ответ дляФорточка
нащо тоді жінка?
її дитина - це невід´ємна її частина
В ’країні рожевих поні’ - так )))
Дитина - це додаткові постійні витрати фінансові + треба вкладатися емоційно (мала дитина - брати участь в догляді, трохи старша - ’шукати підхід’)
Не усім чоловікам цей ’гемор’ потрібен, особливо якщо можна обрати жінку без дитини.
’нащо тоді жінка’ - це окрема питання)))
Метровий сантиметр• 28 октября 2024
Ответ дляФорточка
нащо тоді жінка?
її дитина - це невід´ємна її частина
а ви готові виховувати і фінансово утримувати дітей чоловіка? Якщо своїх коштів ледь на себе і своїх дітей вистачає?
Форточка• 28 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Так. Для мене не буде поділення на моїх чи його дітей.
Метровий сантиметр• 28 октября 2024
Ответ дляФорточка
а якщо своїх немає? і вам частину своєї з/п треба витрачати на чужих дітей? З/п якої і так небагато?
Форточка• 28 октября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
так, я до цього готова
Метровий сантиметр• 28 октября 2024
Ответ дляФорточка
так, я до цього готова
ну тоді ви свята жінка, таких небагато)
Кракадэ• 28 октября 2024
Ответ дляviter33
В ’країні рожевих поні’ - так )))
щось у вас не виходить таку обрати)
Кракадэ• 28 октября 2024
Ответ дляviter33
Мені навіщо така ? )))
я маю на увазі без дитини. ви ж не одружилися вдруге? на жінці без дітей
Ответ дляКракадэ
У мене ідеальні стосунки з коханкою
Бачимося двічі на тиждень по 2-3 год, одне одному не набридаємо , в сімейні та інші справи одне одного не пхаємося, її діти мене не обходять, як і мої - її
Лише секс.
Все решта я можу і вмію робити сам
Лише секс.
Все решта я можу і вмію робити сам
Кракадэ• 28 октября 2024
Ответ дляviter33
У мене ідеальні стосунки з коханкою
Лише секс.
Все решта я можу і вмію робити сам
Лише секс.
Все решта я можу і вмію робити сам
це на надовго і точно не назавжди, у неї є дитина?
а ви старієте.нову коханку кожного разу буде важче знайти
Ответ дляКракадэ
Ми дуже давно знайомі
Діти в обох - зовсім не грудні, у неї студенти , у мене - наполовину)))
Усі ми старіємо постійно
І зовсім не бачу потреби ’шукати нову’
Усі ми старіємо постійно
І зовсім не бачу потреби ’шукати нову’
Кракадэ• 28 октября 2024
Ответ дляviter33
Ми дуже давно знайомі
Усі ми старіємо постійно
І зовсім не бачу потреби ’шукати нову’
Усі ми старіємо постійно
І зовсім не бачу потреби ’шукати нову’
а чому не жити разом? діти ж дорослі
Кракадэ• 28 октября 2024
Ответ дляviter33
Навіщо обтяжувати такі чудові стосунки сімейною рутиною ? ))
І кожного з нас вже давно налагоджене своє життя
Для ’подати стакан води на старості’ у кожного з нас є свої діти
не верю (но это я) в то, что такие отношения без изменений могут длиться годами