Маю декілька думок• 28 октября 2024
Чому зараз так багато жорстоких дітей?
Натрапила в ТГ на відео, де хлопці знущаються із собаки, кидають в неї м´ячем (вона хвора, або стара, бо не біжить геть, не пручається). На вигляд - не діти маргіналів, гарний одяг, гарний м´ яч. Звідки моральні потвори такі беруться? Раніше траплялись жорстокі діти, але були з неблагополучных сімей, як правило. А зараз начебто з нормальних - а поведінка така.....
Джинци на Флісі• 28 октября 2024
всегда такое было, просто раньше меньше интернета было и мы этого так массово не видели
Королева ганделику• 28 октября 2024
Завжди було так. Мій однокласник кішці з кошенятами очі викололи, хотіли, тепер депутат міської ради.
Коханозадовільна• 28 октября 2024
Сегодня вычитала. Есть 3 концлагеря рядом друг с другом: бацькин, х*йла и бубочки. А че, все верно, потому и дети такие
Альдебаран• 28 октября 2024
Лідерів же ж вирощують, щоб не були зручними для суспільства, щоб не знали відказу, головне ніякої культури поведінки- бо вона робить зручним, чим більше бидло- тим сильніший лідер.
Поумничка• 28 октября 2024
Та і раніше таке було. Ці битви між хлопцями, район на район.......У нас двоюрідний брат, з нормальної сім´ї на наших очах з сестрою топив котеня. Спеціально. Ох йому і було від нашого вже тата.
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляOrisana
Это вы про видео, где ногами и мячом в собаку? Меня больше возмутило, что автор видео, наверняка взрослый, снимает и не вмешивается.
Так. Там видно, що хтось знімає з вікна. Може й втрутився потім. Думаю, якщо б цю людину дані дії не зачепили, вона б не знімала.
Мама фіфті цента• 28 октября 2024
Раніше траплялись жорстокі діти, але були з неблагополучных сімей, як правило.
что за бред, что из неблагополучных больше. Криминаьную хронику полистайте за десятилетия по Украине, очень удивитесь!
МояХатаЗкраю• 28 октября 2024
Завжди такі були, просто телефонів з камерами і інтернету не було
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Слухайте, ну я ж пам´ятаю своє дитинство, до чого тут інтернет, якщо діти днями у дворі час проводили? Ми мали змогу все на власні очі бачити. І якщо був десь якийсь придурок, то його весь мікрорайон знав і намагалися взагалі не чіпати. Але все одно то не носило такого масового характеру.
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Скільки вам років?
лаМпочка• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
такое.
я нежная городская девочка, приехала в село и там все проще. на моих глазах сосед заколол вилами собаку, забежавшую во двор ’ бо курей пойысть’- она минут 15 подыхала, выла и плакала.
а им норм
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляПоумничка
Битви між хлопцями район на район - це не те. Тут же ж знущання над слабкою твариною.
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не в такій кількості такі були.
Швабристка• 28 октября 2024
Бубочек и лидера воспитывают , здесь очень часто такие представители родителей встречаются
Поумничка• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
То я вам за котика теж написала. Уявляєте, як ми його няньчили з сестрою. І на наших очах втопити😭
Конфиденциальность• 28 октября 2024
Ответ длялаМпочка
такое.
а им норм
В селах всегда было и есть жестокое обращение с животными, и у детей, и у взрослых , животные для них либо еда, либо прислуга, либо опасность
Кишмишная Мая• 28 октября 2024
У меня крестный учитель в школе, сейчас на пенсии и мамина сестра учитель. Это правда. Дети сейчас другие. Чтоб в школу пойти работать , - надо героем быть.
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Це точно.
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
В мене кума вчителька, я в курсі:(
ПесиКот• 28 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
ПесиКот• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Не в такій кількості такі були.
В такой же. Просто у вас не было возможности это видеть
ЗаведУющая• 28 октября 2024
Квадроберы, трансгендеры. В наше время такого не было!! Только райские кущи и добрые детишки.
Маю декілька думок
• 28 октября 2024
Ответ дляПесиКот
Я пишу про кількість випадків зараз. Ясно, що багато чого завжди було... Завжди і гомосексуалісти були, але ж не в такій кількості, погодьтесь. Завжди були різні явища і різні люди. Але я пишу про тенденцію останнього часу.
Ответ дляМаю декілька думок
привязывали коту за яйца камень и бросали его в шахту лифта. бросали котят в вентиляцию на крышах. натравливали своих овчарок на котят. это в моём детстве так мальчишки развлекались. из нормальных семей. стали обычными взрослыми. ничего этого я лично не видела. только по рассказам.