Маю декілька думок• 28 октября 2024

Чому зараз так багато жорстоких дітей?

Натрапила в ТГ на відео, де хлопці знущаються із собаки, кидають в неї м´ячем (вона хвора, або стара, бо не біжить геть, не пручається). На вигляд - не діти маргіналів, гарний одяг, гарний м´ яч. Звідки моральні потвори такі беруться? Раніше траплялись жорстокі діти, але були з неблагополучных сімей, як правило. А зараз начебто з нормальних - а поведінка така.....
Альфасамка• 28 октября 2024
бубочки
спальное место• 28 октября 2024
Вырожденцы рожают вырожденцев...увы
Orisana• 28 октября 2024
Это вы про видео, где ногами и мячом в собаку? Меня больше возмутило, что автор видео, наверняка взрослый, снимает и не вмешивается.
Щось не спиться• 28 октября 2024
у тцк-ов тоже есть дети , а их очень много
Джинци на Флісі• 28 октября 2024
всегда такое было, просто раньше меньше интернета было и мы этого так массово не видели
Королева ганделику• 28 октября 2024
Завжди було так. Мій однокласник кішці з кошенятами очі викололи, хотіли, тепер депутат міської ради.
Аnnеt• 28 октября 2024
в моём детстве тоже были жестокие дети. пацаны издевались над котами, стреляли в птиц из рогаток.
Коханозадовільна• 28 октября 2024
Сегодня вычитала. Есть 3 концлагеря рядом друг с другом: бацькин, х*йла и бубочки. А че, все верно, потому и дети такие
Альдебаран• 28 октября 2024
Лідерів же ж вирощують, щоб не були зручними для суспільства, щоб не знали відказу, головне ніякої культури поведінки- бо вона робить зручним, чим більше бидло- тим сильніший лідер.
Поумничка• 28 октября 2024
Та і раніше таке було. Ці битви між хлопцями, район на район.......У нас двоюрідний брат, з нормальної сім´ї на наших очах з сестрою топив котеня. Спеціально. Ох йому і було від нашого вже тата.
автор Маю декілька думок • 28 октября 2024
Ответ дляOrisana
Так. Там видно, що хтось знімає з вікна. Може й втрутився потім. Думаю, якщо б цю людину дані дії не зачепили, вона б не знімала.
Мама фіфті цента• 28 октября 2024
Раніше траплялись жорстокі діти, але були з неблагополучных сімей, як правило.

что за бред, что из неблагополучных больше. Криминаьную хронику полистайте за десятилетия по Украине, очень удивитесь!
МояХатаЗкраю• 28 октября 2024
Завжди такі були, просто телефонів з камерами і інтернету не було
Ответ дляДжинци на Флісі
Слухайте, ну я ж пам´ятаю своє дитинство, до чого тут інтернет, якщо діти днями у дворі час проводили? Ми мали змогу все на власні очі бачити. І якщо був десь якийсь придурок, то його весь мікрорайон знав і намагалися взагалі не чіпати. Але все одно то не носило такого масового характеру.
Ответ дляКоролева ганделику
Скільки вам років?
Королева ганделику• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Скільки вам років?
лаМпочка• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
такое.
я нежная городская девочка, приехала в село и там все проще. на моих глазах сосед заколол вилами собаку, забежавшую во двор ’ бо курей пойысть’- она минут 15 подыхала, выла и плакала.
а им норм
Ответ дляПоумничка
Битви між хлопцями район на район - це не те. Тут же ж знущання над слабкою твариною.
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не в такій кількості такі були.
Швабристка• 28 октября 2024
Бубочек и лидера воспитывают , здесь очень часто такие представители родителей встречаются
Поумничка• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
То я вам за котика теж написала. Уявляєте, як ми його няньчили з сестрою. І на наших очах втопити😭
Конфиденциальность• 28 октября 2024
Ответ длялаМпочка
такое.
а им норм
В селах всегда было и есть жестокое обращение с животными, и у детей, и у взрослых , животные для них либо еда, либо прислуга, либо опасность
Кишмишная Мая• 28 октября 2024
У меня крестный учитель в школе, сейчас на пенсии и мамина сестра учитель. Это правда. Дети сейчас другие. Чтоб в школу пойти работать , - надо героем быть.
Ответ дляКонфиденциальность
Це точно.
Ответ дляКишмишная Мая
В мене кума вчителька, я в курсі:(
ПесиКот• 28 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
ПесиКот• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Не в такій кількості такі були.
В такой же. Просто у вас не было возможности это видеть
ЗаведУющая• 28 октября 2024
Квадроберы, трансгендеры. В наше время такого не было!! Только райские кущи и добрые детишки.
Ответ дляПесиКот
Я пишу про кількість випадків зараз. Ясно, що багато чого завжди було... Завжди і гомосексуалісти були, але ж не в такій кількості, погодьтесь. Завжди були різні явища і різні люди. Але я пишу про тенденцію останнього часу.
Аnnеt• 28 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
привязывали коту за яйца камень и бросали его в шахту лифта. бросали котят в вентиляцию на крышах. натравливали своих овчарок на котят. это в моём детстве так мальчишки развлекались. из нормальных семей. стали обычными взрослыми. ничего этого я лично не видела. только по рассказам.