Як вам покращення?
Брати хабарі прокурорів і суддів спонукає невелика зарплата, — депутат Київради
Ємець заявив, що посадовці постійно думають, де взяти гроші.
Ответ дляОсьминожко
А чому не на 73% ?
Бо вони не лохи, поступово і до 73 піднімуть, піднімуть до 7 грн вартість електроенергії і тоді після цього зарплати
Ответ дляИрина_Б_
а остальные не думают? только прокуроры?
І судді, в простих українців скумбрія по 8
Ответ дляViktoria_St
Ок. А наказание за взяточничество поднимут?
А воно хіба є? Я б не сказала, знаєте хоч одного хабарника, що сидить? В нас їх відправляють за кордон, а потім пишуть: ой, втік, шукаємо
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляИрина_Б_
то всё ерунда, главное что вора Азирова убрали и убийцу Януковича 👌
ліжбинєпорох, хотьпоржом, ззееееее.....бббеееееее....
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляКрасава-c9c6
Який жах.
Де? Це і є обіцяний кінець епохи бідності, на прокурорські пенсії батон крошили? так це тепер їм компенсація за моральну шкоду. І не порохоботнічайте тут
Viktoria_St• 28 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
Как в случае с Крупой сказали что максимум это наказание за не правильно заполненную декларацию. Вот чтоб наказывали, например как в Китае, то был бы толк
Ответ дляOlvia1987
В каком сюре мы живём
Та то вже таке відчуття, що Зеленський хоче більше розвалити Україну, ніж путін
Dino4ka1984• 28 октября 2024
Ужасную вещь напишу, но скоро потужные покращення доведут людей до ’путинприди’
Valentina shop2020• 28 октября 2024
Потому что мы терпимо,молчим.
Ждут тысячу и будут довольны как слоны
Valentina shop2020• 27 ноября 2024
А нам лохам поднимают квартплату ,в частности придомовая террит на 100 процентов с декабря,киев