Думаю що на мітингах все і закінчиться, не буде виборів ще, і вимоги протестувальників не задовільнять.
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляКлементина
В нас теж проголосують за рашку в майбутньому.
Вірніше, за того, хто скаже що зупинить війну.
І це буде пропутінській кандидат
маленька поправочка: вже проголосували, у 2019 році
Ответ дляКлементина
І це буде пропутінській кандидат
[100%
Під це підґрунтя готується, шабаш вже, в тому числі нариви корупції, і рекет Тцк, вседозволеність, новини, блогери працюють в інформаційно емоційному спектрі
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Да різні лізли
Тихі були якісь, відео з вулиць багато було, грузини їх тролили ’ Слава Україні’
Короче, захід програє зараз влив. Раша нарощує сценарії осовєтчіванія далі. Кого підкупом, кого кровʼю
то для масовки пустили частину дійсно бігунів. Точнісінько так само запустили в Європу аналогічних ’біженців’. Чи хтось вірить, що хуйло такий добрий і дозволив тікати?
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляnutty
Под соусом ’нам просто поржать’
во-во.... а тепер ржуни, котрі шустріші, рванули за кордон, а решту бігають по країні, шукаючи п’ятого кута від свого ’вироку’
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
[100%
+1, це все - ланки одного ’ланцюжка’, ескіз котрого в москві
Ответ дляPinkMa
Вангую - будет сценарий Майдана Как у нас.
Пророссийские снайлеры расстреляют, и все закончится тем что придет к власти эт росийское говно
Вже пишуть раша пабліки, десь в тг кидалося.
Що українські снайпери там те се, скоро бандерівців побачать.
Vlada-Maria• 28 октября 2024
Ответ дляPinkMa
там вже давно при владі російське гівно, якщо Ви не в курсі. а зараз воно собі ’вибрало’ другий термін
Vlada-Maria• 28 октября 2024
о, манька прийшла засирати неВдобну дєрмакам тему)))) головне, що сама всіх позаблоковувала і лиш гордо попукує)))
Ответ дляanutaw
це яким треба бути галашеним що наняти армію ботів ,підкупити смі и лізти знову до корита,продавши в 14 и в 15 роках залишки зброї,літаки і техніку.навіть пістолети з касками -все пішло за доляри,а в нас кров лилася
Маня тут не про це.
У нас якщо подивитися на історію, то президента нормального і не було. Ну Ющ більш проукраїнській, інші- бізнесмени. Хочі і ющ бізнесмен.
Не має чого тут дерти гордо за персоналій.
Всі 30+ років так напакостили , що диву даєшся, як ми встояли ще при такій масштабній агресіі. Але порошенко розумніший зелі, тай в дипломатичному полі профі.
Ответ дляPinkMa
Пророссийские снайперы расстреляют, а грузинская оппозиция зачистит (по шурику переложит плитку, плпиляет деревья) их следы, чтобы никто не узнал, что это сделали проросс снайперы? Так? Ничего не упустила?
Ответ дляElmyska
печеньки забыли в вашем спиче, методичку обновите от русни