Думаю що на мітингах все і закінчиться, не буде виборів ще, і вимоги протестувальників не задовільнять.
Ответ дляElmyska
Учились бы на чужих ошибках (Украины), но нет, хотят наступить на наши грабли
Річ про вкрадені вибори і фальсифікації. Чого тут вчитися? Кожна людина, дотична до виборчого процесу, бажає щоб вони були чесними. Її вибір врахувався.
Якщо править буде домоклов меч війни, і гегемона регіонального, то світ піде відкат до середньовіччя.
Так, ніхто не хоче війни
Так, раша могла у нас теж чекати виборів і купляти політиків, цілі сфери, органи, бізнес
Але у нас вона вирішила по іншому, тут базис саме сприйняття українців пуйлом, він вважає що нашої націі не існує. А ось триндіти що не існує грузин, він же не буде. Бо то типу старовинні коріння і т д.
А українці ні, бо тут Русь.тут руське все. Тому різниці дуже очевидні
Так, ніхто не хоче війни
Клементина• 28 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
А треба голосувати за тих,хто скаже воювати вічно?
Саме так!
Ось такі питання будуть задавати люди і оберуть якогось Медведчука в вишиванці, якій скаже, що з рашкою краще бути партнерами, бо перемогти її не можливо
spart-5037• 28 октября 2024
Ответ дляИрина_Б_
уже Гончаренко поехал в Грузии порядки наводить, в Украине навел, теперь и там можно
Так в своей стране все хорошо ) можно и в турне поехать съездить...денег заработать...
Говорите не выездные мужчины у нас ? Нуну...
Nataliiazp• 28 октября 2024
Пора выздоравливать и тикать опять с советницы😀, невозможно ж уже темы читать из-за этих анютав, веселок и других мань
Ответ дляElmyska
Тобто, є фашизуюча диктаторська країна на чолі з новим фюрером, який марить відтворенням імперії в кордонах есересеру. А помиляються всі інші, бо не хочуть в ту тюрму народів, так?
Цей етап все
’Акция оппозиции в Грузии объявлена завершенной.
Выступавшие лидеры протестующих повторили требование о новых выборах, пообещали бойкотировать новый состав парламента и спустились со сцены. Прозвучали гимны Грузии и Евросоюза, затем люди начали расходиться с проспекта Руставели.
Nataliiazp• 28 октября 2024
Ответ дляElmyska
В Грузии майданы начались задолго до украинских. И война тоже, правда не такая масштабная, потому что как раз и перетянули на себя власть пророссийские
Ответ дляNataliiazp
Перша війна в грузіі буда в 90 х.
Тоді ще одна Україна на виклик пішла на поміч, те що робили наші пілоти - геройство
Ответ дляElmyska
А что наша нация не митингует? Все зашибись?
Зараз? Мітінгує, але це окремі прошарки- то проти брущатки, то жінки військових, то дальнобійники.
Щоб було як в Грузіі зараз, потрібна партія опозиція, лідер . Вони вивели людей. У нас не має бажаючої або сильної сили зараз , що обʼєднає. Порошенко проти майдану
Ответ дляLudaSHS
Т.е овцы без пастуха не пасутся и в поле не суются ?
Nataliiazp• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Майдан перший був у Москві у Білого дому
То буле ще нові росіяни, що почули подих свободи
Я в курсе. Но здесь же о Грузии. У них с 89 года началось
Ответ дляМанула
Не хочуть в тюрьму як мы напевно ? Хочуть такой свободы как украинские мужики ?
Korsika999• 28 октября 2024
Ответ дляElmyska
Тогда возьми печеньку от нуланд и не забывай ее доброты))
Сейчас там Усрула Фон дер Ляйн вместо неё
Ответ дляLudaSHS
Да різні лізли
Тихі були якісь, відео з вулиць багато було, грузини їх тролили ’ Слава Україні’
Короче, захід програє зараз влив. Раша нарощує сценарії осовєтчіванія далі. Кого підкупом, кого кровʼю
З початку повномасштабної кажу: тисячиліття так званої цивілізації та гумманізації - пшик. У світі з`явився неадекват, готовий вбивати та руйнувати не жаліючи ні своїх, ні чужих, і світ засунув в дупу свої закони і правила (як і на протязі тисяч років до того), сидить, труситься та боїться слово проти сказати. Всі це бачать і все розуміють.
Ответ дляElmyska
Для вас диво, що великі протести є під егідою, чи ідеєю і мають організацію?.
Маленькі протести, регіональні можуть бути без організації, стихійно.
Прикладом є протести того року в Одесі щодо виключень світла, люди громадою вийшли.
Прикладом є протести жінок, ну наприклад в Ворохті, там громада вирішила і вийшли перекрили дороги, щодо мобілізаціі
А великі майдані процеси стихійно- це десятки людей, а тисячі це вже організовано, може бути партійним осередком, фондом чи волонтерами, або союзом, наприклад, союз студенства.
Союз студенства організовував в нашій історії- революцію на граниті.
Це такі зрозумілі речі, що встидно писати
Korsika999• 28 октября 2024
Ответ дляOxy3
Вы очень очень, поверхностно на это смотрите. Всех это устраивает на самом деле. Кроме обычных людей конечно же
Nataliiazp• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Перша війна в грузіі буда в 90 х.
Знаю. У нас друзья грузины и абхазцы, семьи переехали в Украину в 90х, многое знаю и от них, и так.
Ответ дляOxy3
Це пружина повільної діі, воно принесе не тільки хаос, а можливо, нові війни, і гірше - війни ядерної епохи
Шрайк уточнення
Ага. Есть важный нюанс, который все меняет.
По грузинским законам парламент не может начать работу, если в нем нет 2/3 от полного состава. То есть 100 депутатов из 150.
В то время как ’Грузинская мечта’ получила даже с помощью фальсификаций только 89 мандатов.
А значит, оппозиция, отказавшись от мандатов, не позволяет парламенту начать работу. И делает расчет на новые выборы.
Власть со своей стороны может сказать, что раз так, то все 150 мандатов наши (что, конечно, незаконно).
Главное, чтобы никто из оппозиционеров не спрыгнул, и шоу маст гоу он.’’’