LudaSHS• 28 октября 2024

Грузія, Тбілісі зараз

Думаю що на мітингах все і закінчиться, не буде виборів ще, і вимоги протестувальників не задовільнять.
автор LudaSHS • 28 октября 2024
Ответ дляКлементина
Мені цікаво
Ті хто питає: « де зараз майдан !?»
З якими гаслами пропонуєте майдан?

Були мітинги за звільнення полонених, були мітинги за демобілізацію, тих, хто давно на фронті.
Але ж ви не таких майданів чекаєте.
Тож, напишіть які ваші гасла! Ну, явімо, що ви організатор.
Зараз ще не має точок дотику. Бо кожен б виходив за своє, хто за мир в широкому розумінні, не акцентуючи що то, хто за демобілізацію рідних, хто за вибори, хто за корупцію, хто за мера, хто проти мера. А обʼєднати те все не має єдиної ідеології під єдиним началом.
Майдани і суспільні зміни відбуваються за наявності факторів:
лідера,
ідеї (ідеології),
структури,
грошей,
часу та міжнародної підтримки (або не підтримки).

В точці невизначеності ( навіть страшної) ситуації, люди, в своїй масі, вибирають гроші і комфорт. Щоб не стало гірше. А мітинг і боротьба- це вихід з зони комфорту, на це не всі можуть піти, навіть не всі здатні, тому є визначення в політології про ті 20_25% активного прошарку, як не має активного, то неактивні ніяк не організуються. Неактивних майже 80%

Манула• 28 октября 2024
Ответ дляFlower Girl23
Сейчас, я думаю - нет. В Украине нет лидера, который смог бы объединить страну, а Западу наши митинги против власти, сейчас крайне невыгодны, и их поддерживать и спонсировать они не будут... А в Грузии - да, будут и причём очень активно... Я очень люблю Грузию, у меня там друзья живут - очень не хочу, чтобы их постигла судьба Украины...
Саме головне, що Майдан зараз -це гра на руку кремлядєй. Тому його і немає.
Був би мирний час, вже б давно знесли того Зе з 5-6 його ’потужними менеджерами’ за всі його діянія, брехню та корупцію. І лідер би знайшовся, не сумніваюсь
Клементина• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
лідера,
ідеї (ідеології),
структури,
грошей,

Зараз люди хочуть перемоги, але не хочуть йти на війну,
Хочуть іншого президента, але навіть приблизно не зрозуміло - кого . Мені це вже нагадує «толька не Парашенка»)))
Хочуть щоб не було корупції і відразу пишуть, що всі розумні вже «відкупилися і поїхали»

І вирішити це все має майдан. Який насправді зло і завжди проплачений)))
Клементина• 28 октября 2024
Ответ дляМанула
Так і є!
Бо якщо в нас ще буде нестабільність всередині країни, то це крах.
Vesy• 28 октября 2024
Ответ дляrainbow2018
Разгонят с брандспойтами.
Таких, как украинцы, что будут стоять с фанерными щитами против пуль, больше нет.
Если заплатят, то будут.
Olvia1987• 28 октября 2024
Ответ дляКлементина
Так і є!
А зараз у нас прямо стабільність
Клементина• 28 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
А зараз у нас прямо стабільність
Без влади в країні, буде ще гірше
«Коней на переправі на міняють»

Я ярий порохобот, якщо що)))
Бо виглядає наче я Зе обирала
Olvia1987• 28 октября 2024
Ответ дляКлементина
Без влади в країні, буде ще гірше
«Коней на переправі на міняють»

Я ярий порохобот, якщо що)))
Бо виглядає наче я Зе обирала
Цунцванг.
Клементина• 28 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Цунцванг.
Ми в нього попали, коли обрали такого президента.
Бо більшість вирішила, що «кожна кухарка може керувати країною» Ось і докерувався.

Але революції під час війни, то погана ідея (на моє переконання)

Gipotenuza• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Не починайте
Люба нація, суспільство, група має право на мітинги.
Кроме Украины в ’военное время’.
автор LudaSHS • 28 октября 2024
Ответ дляGipotenuza
Кроме Украины в ’военное время’.
І в воєнне є право на мітинг
Тільки мітингів мало
lilu1990• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Да різні лізли
Тихі були якісь, відео з вулиць багато було, грузини їх тролили ’ Слава Україні’

Короче, захід програє зараз влив. Раша нарощує сценарії осовєтчіванія далі. Кого підкупом, кого кровʼю
Раші дуже просто то все нарощувати на фоні наших свобод і вільностей, становища країни і того як нас добиває корупція

Раші і робити особливо не треба нічого
lilu1990• 28 октября 2024
Ответ дляКлементина

Ця країна безнадійна
Roshenka24• 28 октября 2024
Вообще все равно что там у них
lilu1990• 28 октября 2024
Ответ дляКлементина

А хто може керувати країною? Давайте почнемо хоча б з того, у кого немає подвійного громадянства або намірів його отримати
Gipotenuza• 28 октября 2024
Ответ дляFlower Girl23
Так Порошенко, Боксер и Яценюк тоже на лидеров нее тянули. Но Запад сказал надо и они пошли. А сейчас Запад все устраивает - и Зеля, и коррупция, и ТЦК и война.
elena_2288• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
або навпаки
Переформатування
Украину уже переформатиравали, теперь нужно и Грузию
Навести порядок и установить демократию
Anastasiya-f052• 28 октября 2024
Что то это мне напоминает...
А, да, у нас 2013 похоже начинался полный пиз..ц.
автор LudaSHS • 28 октября 2024
Ответ дляelena_2288
Навести порядок и установить демократию
Грузини, як і інша нація мають право на мітинги, і тим паче, на чесні вибори.
На рахунок майданів- революцій по цій теми томи книжок. І прикладів різних маса.

Anastasiya-f052• 28 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
тобто у нас після 2013 сталася деградація? ну-ну
А наскільки зменшилася територія? А скільки населення вбито? А скільки всього зруйновано!?
Цілі міста вже не можливо відродити.

Так, це суттєвий відкат назад в розвитку і не на користь нам.
І далеко не зміни на краще.
автор LudaSHS • 28 октября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Цілі міста вже не можливо відродити.

І далеко не зміни на краще.
Це майдан зробив? Не не перекручуйте же
Майдан наші внутрішні справи, він закінчився у лютому 14, всі території на місці. а в березні пуйло почав війну.
Не було б війни, не було б жахіття. Можливо б були вибори, майдани ще, суспільні різні двіжухи, але це все наші справи, внутрішні.
Gipotenuza• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Це майдан зробив? Не не перекручуйте же
За внутренние дела внешние страны не раздают печеньки.
Anastasiya-f052• 28 октября 2024
Ответ дляМанула
А де ж то все було, і лідери, і знесення влади до війни? В пландемію, незаконні карантини і лохдауни (і поняття такого нема в законодавстві)? Все проковтнули, так і далі буде. Не буде ні мітингів, ні лідерів, ні знесення. Потроху так всіх і винищать.
Anastasiya-f052• 28 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Це майдан зробив? Не не перекручуйте же
Саме після майдану ж і почалось. І майже одразу. Не до, не через тридцять років. На наступний місяць. І кінця краю не видно.
Mira29-c3c3• 28 октября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
А може з антимайдану? Чому ні?
Чи може з руських маршів у Донецьку в 2003,2004,2010,2013?
А чому не з сепарського зʼїзду в северєдонецьку в 2004?
Чи походу лаптів на о.Тузлу?
Чому не окупації Криму орками ?
Так звідки ?
У якому з цих періодів продали інтереси держави?
Anastasiya-f052• 28 октября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А може з антимайдану? Чому ні?
Чи походу лаптів на о.Тузлу?
Чому не окупації Криму орками ?
Так звідки ?
Події як розвивались?
Спершу майдан, потім війна.
Саме в такій послідовності.
До чого тут все інше? Особливо те що було кілька місяців чи років до
Mira29-c3c3• 28 октября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Події як розвивались?
Спершу майдан, потім війна.
Саме в такій послідовності.
Пані ,там цифри зазначені.
Дудаєв у якому році про сьогоднішні події говорив?
Mira29-c3c3• 28 октября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Події як розвивались?
Спершу майдан, потім війна.
Саме в такій послідовності.
«До чого все інше»?
А Майдан яке має відношення до москалів?
Чи українці вийшли на червону площу ?
Чи ми в своїй хаті не маємо права жити так як вважаємо за потрібне?
Anastasiya-f052• 28 октября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
«До чого все інше»?
Чи українці вийшли на червону площу ?
Таке що відбулось все саме в такій послідовності чомусь. Були причини обрати для вторгнення саме цей час.
А в цьому світі, видно, одним диктаторам можна безкарно геть усе, а от іншим країнам зась, нічого не можна, навіть нормально існувати. Про які ще права взагалі мова.
автор LudaSHS • 29 октября 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Воно відтворювалося в послідовності з 90 х
Зі знищення військового потенціалу України, вони готувалися