Наверняка• Изменено 28 октября 2024

У кого внушительный лишний вес, как себя чувствуете?

Я вешу 103, блин поднимаюсь по ступенькам хекаю,как собака. Сердце колотится, давление 170 может подняться, мне 42. Похоже придется все это скидывать
Работать надо• 28 октября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Зараз пробую. Їм з 12 дня до 6 вечора кілька днів, але зі всіма дієтами шлунок не альо, то від інтервального вже ниє.
Якщо у вас буде останній прийом їжі о 18 або 19 годині, а перший - о 6 або 7 ранку, тоді це Теж інтервальне голодування, але шлунку, може легше буде?

Зубожиння• 28 октября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
75 кг. В поході в горах відчувала себе погано. Важко було дуже. Для повсякденного життя - ок. На фітнес теж ходжу все роблю, що тренер. Не дуже важко. Але лишніх мінімум 15 кг
Блін, а я все згадую свій похід на Говерлу в вазі 73-75 кг)) Зараз би напевно не змогла піднятись туди (