барабанщица• Изменено 28 октября 2024

Не розумію що робити з тим діабетом. Лікар каже не пити таблеток

Якісь крайнощі
Одна приписала ліки.. інша ні
Інша сказала шо в мене діабет компенсований дієтою
Глюкометром міряю зранку 6.5-7.5 .. через 2 години після їжі так само.
Глякований гемоглобін 7.6
Лікар каже що цукри вдень повинні бути до після їжі 9 ммоль. А в мене 6.5-7.5 ммоль
І такі цукри тримаються вже 15 років

Інша приписала метформін 1000 , я спробувала ввечері випити то цукор впав вночі до 4 одиниць (стоїть датчик на руці який постійно міряє цукор)
автор барабанщица • 28 октября 2024
В 3 ночі цукор 5.7
5 ранку 6.2
7:30 ранку 6.7
9:30 ранку 6.9
Поснідала і цукор взлетів до 11
Через 2 години був 6.9
Це мірялась кров капелярна (з пальця)

Якщо хтось розбирається відпишіться плз

автор барабанщица • 28 октября 2024
Лікар каже шо якщо цукри до 9 капілярра впродовж дня то негативні наслідки не можуть розвинутись
Принцепесочка• 28 октября 2024
У мужа диабет , и среднее 13
У вас похоже на углеводную резистенстость
Пробуйте питанием откоректировать
Принцепесочка• 28 октября 2024
Ответ длябарабанщица
Сходите к другому врачу на консультацию
И вы гликированный гемоглобин сдавали? Там четко видно есть у вас диабет или нет
автор барабанщица • 28 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Сходите к другому врачу на консультацию
Діабет
Бо 6.6 ГГ
Але той другий лікар каже шо не лікується діабет. Тільки компенсується
І якщо до 9 ммоль вдень то це хороша компенсація без таблеток
Шпондєр• 28 октября 2024
Гликованый высокий. Надо пить таблетки. Натощак до 6.5 норма. 7.5 это уже высокий
Шлях до зірок• 28 октября 2024
Зачем вы спешите пить таблетки?Сходите к хорошему эндокринологу
автор барабанщица • 28 октября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Назвіть такого
Твердая валюта• 28 октября 2024
Та все правильно назначили. Можна про типу кетодієти спробувати. Тримати себе в руках, і не пити таблетки.
Або таблетки
Ольга Павлова подивіться відео, толкова ендокринолог

Рожайтретьего• 28 октября 2024
Я за Кето диету или приближенное. Диабет 2-но типа модно вылечить, если взяться во время.
Майор Медуза• 28 октября 2024
Одна пожилая умная женщина наматывала круги каждый вечер быстрым шагом в парке. Таблеток не пила. Когда мы сней общались ей было уже за 70. До войны.