Додекаэдр• 28 октября 2024

Дозвіл на виїзд дитини закордон (Молдова) чи потрібен?

Туроператор каже що треба. Ніби саме на Молдавському кордоні були пару випадків, коли вимагали і затримували на кілька годин. Це щось новеньке? Минулого року не потрібно було, але інший туроператор був. Все було добре
ИМХОля• 28 октября 2024
Якщо їде з мамою , то ні
Кинг-Конгша• 28 октября 2024
З ким їде дитина?
ОливьЕЖечка• 28 октября 2024
Хто їде з дитиною?
Белочкой зови• 28 октября 2024
Якщо їде з одним з батьків- не потрібно
автор Додекаэдр • 28 октября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
З ким їде дитина?
Зі мною, мамою
автор Додекаэдр • 28 октября 2024
Дякую!
Украиночка• 28 октября 2024
До чого тут Молдова взагалі
Таракашечка• 28 октября 2024
Какое молаванам дело,,куда выезжает гражданин Украины?
Нет, не нужен
Крем для арбуза• 28 октября 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дякую!
Не треба. Туроператор завжди хоче перестрахуватися, щоб не бути винуватим.
Крем для арбуза• 28 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
Нет, не нужен
Пу тіпа укр.прикордонники саме на молдовському кордоні звірюки.
Украиночка• 28 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Українські прикордонники не можуть бути на молдовському кордоні, бо там молдовські прикордонники
Кинг-Конгша• 28 октября 2024
С вами не надо, только с бабушкой - надо
Крем для арбуза• 28 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Ви прекрасно зрозуміли про що мова
Ухахайкина• 28 октября 2024
Только загран и свидетельство о рождении
автор Додекаэдр • 29 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Спасибо!
автор Додекаэдр • 29 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ну так мені тур оператор сказала. Я через Молдову їду. І от вона такий випадок на цьому кордоні розповіла і на Польському якомусь ніби теж таке було, з її слів. Тому питаю
Элька-Карамелька• 29 октября 2024
Не потрібен, тільки з дитиною їхали. Свідоцтво про народження дитини запитали. Перед поїздкою я телефонувала в прикордонну службу, сказали - не потрібен дозвіл.
автор Додекаэдр • 29 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Боже, яка Ви розумниця!!! Я би і не здогадалась що туди можна подзвонити! Щиро Вам дякую!!!🙏🌺🌺🌺