Fansi• 30 октября 2024

На тесте еле еле видна маленькая вторая полосочка !девушки зайдите пожалуйста

Сделала тест и под определенным углом,можно увидеть вторую тоненькую полосочку ,можно ли надеяться на что то?или у меня уже фанатизм?
Куколка-мяуколка• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
Да вот я тоже думаю,ибо до месячных мне еще дней 10 точно
То який сенс був робити?))
Куколка-мяуколка• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
Нет через 7 дней. Я купила тест который можно делать на 7 день после предпологаемого зачатия
Так зачаття не завжди в день сексу. Плюс ще час до імплантації... яка чутливість в тесту?
Мая твая не панимать• 30 октября 2024
А мне кажется, что вторая полосочка есть. Автор этого хочет, пусть все получится)))
дамаАмстердама• 30 октября 2024
Это залёт однозначно!
вентиляторная• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
Зачем тест делали? Странная вы.
вентиляторная• 30 октября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Я вижу, но бывает так реактив смазывается. Сделайте через пару дней еще раз. Если оно будет темнее.
Дней через 12 надо делать, если задержка будет. Зачем тесты портить.
Замрійлива• 30 октября 2024
Автор, скільки намагаєтесь вже завагатніти?
автор Fansi • 30 октября 2024
Ответ дляЗамрійлива
С начала лета где то
Замрійлива• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
С начала лета где то
Який Ваш вік?
Замрійлива• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
С начала лета где то
Просто якщо Вам меньше 35 р. то 6 міс навіть не зациклюйтесь на цьому.. якщо більше 35 р. то норма 12 міс.. Впевнена все у Вас вийде. Знаєте, яку пораду дають психологи: якщо не вийшло з перших разів завагітніти ні в якому випадку не ставити це метою, бо тоді мозок через постійний стрес працює навпаки, блокує продукування необхідних гормонів,що і не дає організму завагітніти.. тому займіть себе чимось іншим, розслабтесь, намагайтесь отримати задоволення від процесу і все вийде.
МатьЧасть• 30 октября 2024
Третьего хотите? Сколько старых беременных сейчас (
Единая страна!• 30 октября 2024
Овуляція за 14 днів до місячних. +-, але в основному так. У вас до міс днів 10,тобто овуляція буля 4 дні назад. Дуже рано робите тест. У мене і за 2 дні до місячних нічого не показав, а в день затримки була слабка полоска. Так що може бути ще пізня імплантація. Я вас розумію,теж довго планували, але не витрачайте свої нерви,та кошти на тести до затримки.
Скокмоно - стокнуно• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
У вас рання овуляція?
Мотористка• 30 октября 2024
Поки реагент 100%. На 7 день після статевого акту жоден тест не покаже. Але дуже щиро вам бажаю дитини. Я 15 років не могла завагітніти, теж з тестами гралася
An9nka• 30 октября 2024
Я теж в надії зіпсувала уже не одну аптеку тестів і знаю, як вони виглядають на ранніх етапах вагітності😀 я теж бачу смужку❤️дійсно,здайте хгч,він на 100 грн дорожче тесту, але однозначно інформативніше
Однозначная• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
Да маленькая и тоненькая
Я робила ці тести 5 років, постійно
Як ненормальна
У вас немає полоски . І за 10 днів це ви дуже погарячились їх робити
В мене показало за 5 днів .
Але я вже відчувала що я вагітна
Гарантую неперелевки• 30 октября 2024
реагент, особливо якщо тест 10
Замрійлива• 30 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ви щось маєте проти?
dahashutka19• 30 октября 2024
Переделайте завтра утром , а ещё лучше сдать кровь на ХГЧ
dahashutka19• 30 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
А вам завидно?
автор Fansi • 30 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
реагент, особливо якщо тест 10
Странно первый раз такое вижу , сколько тестов делала и рассматривала если там одна полоска так там одна она
Гарантую неперелевки• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
у мене завжди так - реагент. в ітозі заборонили робити 10.
И_В_офигительных_штанах• 30 октября 2024
У вас уже есть задержка? Не советую делать тест до задержки. Лучше в первый день предполагаемой задержки и тогда если есть то полосочку точно увидите
Куколка-мяуколка• 30 октября 2024
Ответ дляFansi
Так і тут вона одна)
Я весела булька• 04 ноября 2024
Переробіть тест та не мучтеся. Переробили?)
За рік з гаком спроб завагітніти перепробувала все, що є на укр. ринку, а також замовляла майже все закордонне Краще би всі ці гроші задонатила кудись, балда (це я собі, звичайно).

Мій висновок: будь-який тест будь-якого бренду може давати реагенти. В ітозі купую Тета тест за 18 грн, без картонної упаковки: він показав мені другу полоску, коли ХГЛ був всього 6.25мМоль.

Щиро бажаю одного ранку побачити ці дві смужки!
автор Fansi • 04 ноября 2024
Ответ дляЯ весела булька

Здравствуйте переделала через пару дней когда писала пост,отрицательный полностью,пока жду задержку месячных ,если она будет дай Бог то сделаю в задержку еще тест❤️
Я весела булька• 04 ноября 2024
Ответ дляFansi
Тримаю кулачки
А взагалі тонкі полоски це фігня. Вона має бути хоч і ледь видною, але рожевенькою та на повну ширину, як контрольна