СамавиховуюКота• 30 октября 2024

Что делать со знакомыми, которые каждый день хотят общаться?

Меня это уже выбешивает. Как ни одни, так другие. Такое ощущение, что я не могу спокойно жить свою жизнь. Каждый день звонки, навязываются в гости или гулять.
Если не беру трубку, то претензии и обиды.
Мне достаточно встреч раз, два раза в месяц.
Как отодвигать на расстояние людей и не обидеть?
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
*не, ну я реально сама виховую кота😂
Love_Love_Love_• 30 октября 2024
Не брати трубку
Матраскин Брат• 30 октября 2024
Делать вид, что Вы ужасно заняты и так и говорить свободна буду тогда то через пару недель.
Пупс• 30 октября 2024
В мене тепер нікого немає, бо морозилась, ну, а що я зроблю, як мені достатньо пару раз на рік🤷
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я тоже думала об этом.
Вот знакомая, с которой нормально общались, вчера звонит с вопросами где я, нужно срочно встретиться.
Такое ощущение, что это муж или дети, перед которыми я должна отчитываться.
Я считаю, что воспитанный человек начнет с вопроса есть ли у меня время
Їжак в панчохах• 30 октября 2024
Ответ дляПупс
И у автора скоро никого не будет
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
Ответ дляПупс
Ой, я теж думаю, що залишуся сама)
Ну не люблю коли люди влазять в моє життя дуже близько.
Мені вже ставлять питання стосовно нового року та кажуть, що прийдуть в гості.
Я нікого не запрошувала.
Інше питання це відпочинок.
Зараз таке враження, що я сама з дітьми не можу поїхати відпочивати, бо подруга образиться.
Не розумію людей, які так нав´язуються
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
И у автора скоро никого не будет
💯🤣
Я вилізла з абюзивних відносин не так давно, зараз тупо хочу спокою та займатися собою, а не слухати про чуже життя
Матраскин Брат• 30 октября 2024
Одна моя знакомая очень круто умеет всех отшивать, поговорить по телефону сможет только если в этот момент ну совсем больше нельзя ничем заняться, сама звонит только по делу интересующее ее.Дела не стало и она уже тоже не звонит.
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я сама очень редко кому звоню.
С кем каждый день разговариваю это мама. Она не негативная всегда поддержит и если какие-то вопросы обсуждаются это касается непосредственно семьи.
Нафига мне часами слушать о чужих проблемах. Понимаю Вашу знакомую
Їжак в панчохах• 30 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
💯🤣
Так почему прямым текстом не скажете? К чему этот театр.сразу все и отстанут.
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Как сказать, чтобы не обидеть человека?
БлинчикБезСметанки• 30 октября 2024
Не бачу проблем, є слово ні.
Ні, я нікого не запрошую на нг, у мене свої плани, ні, відпустку я хочу приділити лише дітям і якісно з ними провести час і тд.
Адекватні не образяться, а інші і не треба.
ЛюблюДевчонок• 30 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Как сказать, чтобы не обидеть человека?
Тю. Человек по-любому найдет повод обидеться, даже если вы перед ним стелиться будете.
Надо просто забить на мнение людей и начать наконец то ценить себя и свое время!
пьЯНА• 30 октября 2024
Было так и у нас, лет до 30. Тоже бесило. Потом как-то само собой все изменилось.
Капля камень точит, отказываете, отмазываетесь . Человек не должен делать то- чего не хочет.
Мрію про космос• 30 октября 2024
Лет в 35 меня как отрезало от встреч частых, друзья любители погулять, а мне не хочется. Сначала обижались, потом привыкли и перестали дёргать. Сейчас все уехали из Украины, появились новые знакомые, общаемся, на встречи не хожу, мне этого более чем достаточно.
когдадеЦкие• 30 октября 2024
Терпеть не могу когда делают вид, что не видят звонка. Хоть напишите извините не могу говорить
Киця-бриця• 30 октября 2024
Терпіти не можу нав´язливих людей. Були такі ситуації в житті. Але мене з такими надовго не вистачає. Зустрічаюсь з тими,хто мені приємний і коли всім комфортно.Ніхто не ображається на інші плани другого. Можемо прямо написати - мені лінь, планую відпочити, зайнята з дітьми, вже кудись пішла і т.д. Зазвичай пишемо, дзвінки в термінових випадках. Не люблю довгі трендіння по телефону ні про що.
Раздражевская• 30 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ой, я теж думаю, що залишуся сама)
Я нікого не запрошувала.
Інше питання це відпочинок.
Не розумію людей, які так нав´язуються
В мене така подруга була. Я звела спілкування майже на нуль. Скрізь її з собою візьми, в нас авто, в неї нема. Як тільки ми кудись самі поїхали - купа образ. А мені їх забагато було, але апогеєм стало те, що вона наша спільна знайома організовувала посиденьки, а в неї не було з ким дитину залишити. То вона подзвонила і заявила, що привезе її до нас, хай моя донька сидить з нею, а ми підемо разом.
Пишу, не читаю• 30 октября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
зачем другим об этом рассказывать? это очень личное
Раздражевская• 30 октября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Ну якщо не дзвонити просто так, то і слухавку візьмуть.
А якщо щодня дзвонити про погоду поговорити, абе розказати якого кольору соплі в дитини, то так, простіше не брати, ніж щодня виправдовуватися.
Скокмоно - стокнуно• 30 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
💯🤣
Может ваши друзья таким образом пытаются Вас поддержать?
Иначе даже не и не знаю почему призодя с работ друзья первым делом думают о вас и пытаются напроситься в гости
Мрію про космос• 30 октября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Я не вижу звонки от любителей часами говорить😀 не понимаю в чем проблема написать, я в сети всегда если не сплю и это все знают
Мрію про космос• 30 октября 2024
И на звонки знакомых пенсионерок последнее время не отвечаю, пишу и спрашиваю о причине звонка.
Обе звонят часто со словами: у вас всё хорошо, а то что-то там им приснилось, а я потом нервничаю из-за их снов
Капризуля• 30 октября 2024
Радуйтесь, что вы такая востребовательна)))
Меряю линейкой• 30 октября 2024
Просто говорите правду. Ну там: ’сейчас не могу, потому что у меня есть такие-то дела и их надо доделать’. Проекты, дела, работа по дому (кушать приготовить, убраться) тоже времени требует и обозначьте формат встреч в стиле - когда имеются точно свободные окна. Ещё предупредите , что учитывая вашу занятость вам бы подошло договариваться о встрече заранее.
Аntares• 30 октября 2024
Для мене зараз ця тема як ніколи актуальна. Тільки нав´язливі не друзі, а свекруха. Писанина, дзвінки, просто ні про що. Коли ще з хлопцем зустрічались, то спілкування було з нею раз в місяць, зустрічі раз в пів року. Такий варіант мені підходить. Але тепер вона вирішила мені стати ’подружкою’. Домовляється з чоловіком про зустрічі кожного разу, як ми приїзджаємо додому з іншого міста раз в три тижні, і автоматично з 2-х вихідних у нас залишається 1 день на себе, бо в інший зустріч з батьками і потяг. Бісить нереально, адже я хочу сама розпоряджатись своїм часом. Він не розуміє, чому для мене це проблема, а мені прямо в Київ їхати не хочеться, бо я не можу сама розпоряджатись своїм часом. Один він з ними зустрічатись не хоче (поки), обов´язково маємо вдвох бути на зустрічі. Ну і класика: лізти в наші справи і давати поради, наче ми самі не розберемось, що нам робити в цьому житті.
Щоб не образити і віддалитись я почала пізніше відповідати на повідомлення, з затримкою в пару годин. Періодично не відповідаю. Іноді не беру трубку і звоню пізніше, іноді не передзвонюю. Іноді відповідаю майже одразу, щоб виглядало органічніше. Тепер хочу цю зустріч пропустити, типу буду дуже зайнята.
Я, як інтроверт, взагалі себе дуже погано відчуваю, коли маю спілкуватись з людьми, коли не маю на це бажання і ресурсу.
Процес не швидкий, але якщо сказати в лоб, то вони скоріш за все образяться. А ось так віддалятись поступово, з часом рідше спілкування стане нормою. Головне, в процесі запастись терпінням)
ДА да да• 30 октября 2024
А мене найбільше дратують куми, які приїжджають з ночівлею зі своїми дітьми з іншого міста 😵‍💫🤪 Між нами відстань 100 км, але їм обов´язково приїхати на 2-3 дні 😡

Або ще інші куми типу: ми тут проїздом, через 5 хв заїдемо до Вас 🤪
І людям пофіг, що ми зайняті, що у вихідний день є якісь свої плани.
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не бачу проблем, є слово ні.
Дякую... В мене прям якийсь бар´єр іноді коли потрібно сказати ’ні’.
Треба навчитися, щоб ніхто на шию не сідав
автор СамавиховуюКота • 30 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Спасибо