Марс атакует• 30 октября 2024
Кто те люди,что в супермаркетах в очереди на спину другим залазят
Я таке знаю• 30 октября 2024
Ответ дляКошкинДом
Це ви натякаєте, що на голову лізуть щоб прискорити?! Я от точно не розмовляю з касиром, не купую цигарки і навіть картку і пакет дістаю зазлегідь і все одно буває
Я не натякаю , я говорю прямо , что 60% людей в магазинах прогуливаються . На кассе не спешат . Другие , которые бегают как белки в колессе спешат и не понимают, как можно так медленно на кассе двигаться
Не цілуюсь з бодуна• 30 октября 2024
У мене на роботі просто лізуть на голову, щоб показати що їм потрібно в компі, або коли я стою, воно підходить і захекує мені окуляри, або крутить рукою мій стілець, я за день раз 20прошу зберігати дистанцію, люди, для чого ви так близько підходите, для чого ви дихаєте людині у самі очі
МаксХмара• 30 октября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ваше спасение в супермаркете - тачка или корзинки - две, маневрировать , тем самым держать всех на расстоянии 😁
Так к тележке подходить будут и пихать ее в спину
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Я только что стояла,какая то бабка чуть на спину мне не улеглась,я отхожу,оно подходит еще плотнее ко мне
Она надеялась, что вы её вперёд пропустите
Володарка мрій• 30 октября 2024
Ідіоти без кордонів..це переважно старше покоління, яке думає, що черга швидше рухатиметься чи шо.. за молоддю такого не помічала. Бісить неймовірно.
А ще, вишенька, коли воно, бляха, кашляє як не в собі. І спочатку робить це тобі в спину і на твої продукти на стрічці, а потім, коли ти нарешті відходиш і починаєш вже складати свої покупки з іншого боку каси, то ще й підійде впритул і прямісінько в лице кашляне. Це моя вчорашня історія з якоюсь бабою.
Володарка мрій• 30 октября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
мені здається всі ми колись теж будемо конченими бабками для когось
з часом те шо нам здається нормою стане не нормою у сучасному світі
Я не бачила, щоб закордоном бабки так себе поводили. Це якась ментальна совкова особливість - створити ефект «потовпитись в черзі».
МаксХмара• 30 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Что вы будете делать с 30 секундами экономии? И зачем бегать в супермаркете? Вы к марафону готовитесь?
Зоряний Шлях• 30 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Ну и спросили б сразу - кто ты воин?
КошкинДом• 30 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Це мабуть пішло із сесеру, коли за усім треба було в чергах стояти. Щоб ніхто не проліз)
к.Буланова• 30 октября 2024
Ответ дляМаксХмара
Для нервных есть доставки и кассы самообслуживания)
везде они не есть
Володарка мрій• 30 октября 2024
Ответ дляКошкинДом
Мабуть так і є..
Я таке знаю• 30 октября 2024
Ответ дляМаксХмара
Может пытаються вывести человека из литургического сна
Научительница• 30 октября 2024
Где вы это находите? Я не помню случая,чтобы кто то в очереди на кассе на голову лез.Впереди тележка с товаром,сзади такая же тележка. Как можно в спину дышать кому то?
Научительница• 30 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
везде они не есть
Интересное построение предложения))
МаксХмара• 30 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Там другая проблема, особенно в маленьких городах -общение с касиром
Творю чудеса• 30 октября 2024
Ответ дляМаксХмара
Хіба хочеш? Мусиш!
Ви ж знаєте про існування людей, які, наприклад, на роботу ходять? Доводиться швидко все робити.
Іноді це буває не 30 секунд. Я спостерігала нещодавно за тим, як якась тітка пояснювала касиру, що їй потрібні цигарки ’з блакитним малюнком, ні не такі і не такі, а ото такі не знаю як називаються’.
Там вся черга очі закочувала.
Ви ж знаєте про існування людей, які, наприклад, на роботу ходять? Доводиться швидко все робити. Іноді це буває не 30 секунд. Я спостерігала нещодавно за тим, як якась тітка пояснювала касиру, що їй потрібні цигарки ’з блакитним малюнком, ні не такі і не такі, а ото такі не знаю як називаються’.
Там вся черга очі закочувала.
МаксХмара• 30 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Есть формат супермаркетов у дома .
Хотя и с тележками лезут
ShkaFFchik• 30 октября 2024
Карманники так делают. Будьте осторожны. И не думайте, что это просто бабка, там огого опыт.
к.Буланова• 30 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Интересное построение предложения))
я старалась)
а в реальности нет таких в нашем городе вообще
Небалувана Галя• 30 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
у мене така подруга є, я коли із нею розмовляю - пячусь назад
Мой_ужин• 30 октября 2024
И это пишут украинки,во время войны,бабушек обзывают.Вы очень злые люди,раз у вас нет сочувствия к преклонному возрасту.
к.Буланова• 30 октября 2024
Ответ дляАnnеt
литургический сон
господуу помолииимсяяяя
блин это новое имя для Анонима готовое же!
МаксХмара• 30 октября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Хіба хочеш? Мусиш!
Там вся черга очі закочувала.
Я работала фулл тайм с маленьким ребенком и даже тогда не бегала по супермаркетам, а спокойно делала покупки.
А ещё есть доставка, очень удобно
Научительница• 30 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
А что с преклонным возрастом случится, если он дистанцию соблюдать будет?
Мой_ужин• 30 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Вот состаритесь и узнаете.