Майор Медуза• 30 октября 2024

Як Ви почувалися в 1 триместрі?

Розкажіть як Ви почувалися в 1 триместрі. Наприклад, я: нудить, дратують запахи, фу все так стало пахнути скрізь🤢 а ще я хочу постійно спати і швидко стомлююся..
культУра• 30 октября 2024
Мені були різко огидні деякі запахи. Трохи упав апетит. А все решта норм. Навіть майже не нудило.
Этожзвяздаяегообожаю• 30 октября 2024
Худе не придумаешь , все три раза , говорят беременность не болезнь но мне хуже болезни не было , постоянно тошнило ( ацетон был ) слабость , сонливость, все раздражает , 🙈🫠🫠🫠бее , как вспомню кошмар ,
фан L.O.S.T.• 30 октября 2024
Як овоч,нудило, блювала, спати хотілось, в тонусі матка була, кровила, на збереженні лежала, потім маленькими крочками підступила дичайша печія, коли я лягала спати кислота могла через нос піти, потім прийшов геморой,такий, що не лежати, ні сидіти, токсикоз був, але на фоні гемороя, печії те блювання було, наче добрий день, а потім ще почала боліти лобкова кістка, при всьому цьому я їздила за 500 км до лікаря, робила педикюр сама собі, була активною, а ще була пневмонія на 7 міс, але це інша історія
автор Майор Медуза • 30 октября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Блін, я кавоманка, а зараз від аромату кави нудить..
Аnnеt• 30 октября 2024
ужасно. всё везде воняло. постоянный противный привкус во рту.
автор Майор Медуза • 30 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Як Вам вдавалося бути активною.. бо я хочу просто спати, майбуть я ледача
Доставучая• 30 октября 2024
Перші 2 вагітності (невдалі). Але всі дві дуже хотіла спати, слабкість. В першу вагітність відвернуло від кави, а в другу від молока. І я, яка пила все життя, каву з молоком, зараз п´ю американо. Хоча друга вагітність була пів року тому, а молоко не можу пити й досі. Цікаво вже, що зміниться в тертій раз.
Красота неземная• 30 октября 2024
Жуткий токсикоз. Могла есть только если сначала творог со сметаной, и потом только белок, мясо или рыба. Иначе рвало постоянно( не знаю почему так. В первый триместр похудела на кг 5, при росте 170 и весе 60, была очень худой, потому как в итоге вес стал 55
автор Майор Медуза • 30 октября 2024
Ответ дляДоставучая
А були вдалі вагітності?
Доставучая• 30 октября 2024
Ответ дляМайор Медуза
А були вдалі вагітності?
Ні, це перші дві і невдалі. Перша завмерла, друга позаматкова. Чекаю третю, як не вийде, то піду на екз.
фан L.O.S.T.• 30 октября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Робота, чоловік, гніздувалась, назакривала масу консервації, сама у шоці
автор Майор Медуза • 30 октября 2024
Ответ дляДоставучая
Хай щастить
Красота неземная• 30 октября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Нет)... я такая же была. Вы не одна
Небалувана Галя• 30 октября 2024
Отлично, но изменились вкусовые предпочтения, мак стал моим вторым домом
Лупаю цю скелю• 30 октября 2024
Токсикоза у меня не было
Позаземний розум• 30 октября 2024
Сонливість, втомлюваність була. Не блювала, але часто було відчуття наче щось несвіже з´їла. До запахів чутливість збільшилася, але не сказала б, що прямо до критичного рівня.
Лупаю цю скелю• 30 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Жесть
Небалувана Галя• 30 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Жесть
В чём?
Триндю-бриндю• 30 октября 2024
Спала майже постійно. З другого триместра вже скакала як антилопа.
автор Майор Медуза • 30 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
О до речі, я також постійно мрію про біг мак..
Красота неземная• 30 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Жесть
Та ладно))) вот у меня в пмс ем то копченую рыбу, то мороженое сразу плюс шоколад и запиваю молоком, и это каждый месяц, вот где жесть, и это без беременности
Лупаю цю скелю• 30 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
В чём?
В том, что написано в последнем предложении
Лупаю цю скелю• 30 октября 2024
Ответ дляКрасота неземная
У меня даже во время беременности не было никаких странных вкусовых предпочтений
Красота неземная• 30 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вам повезло)
Меня не звали• 30 октября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Ні, це означає , що треба відпочивати, прислуховуйтеся до організму свого.
Небалувана Галя• 30 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не поняла, ну и ладно. А или вы из секты пп
Лупаю цю скелю• 30 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Нет. Но считаю, что во время беременности нельзя есть фастфуд
Небалувана Галя• 30 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
О, Боги вы ещё хуже, чем я думала
Лупаю цю скелю• 30 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
О, Боги вы ещё хуже, чем я думала
С чего я хуже?
Небалувана Галя• 30 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
С чего я хуже?
Ну я не знаю, бабки может так рассуждают, что б нельзя Фаст фуд, хотя может вам лет 75, тогда ладно